به اولین روز از بهترین سررسید زندگی خویش خوش آمدید - ما آن را زودتر صدا می کنیم! بعد از چند خوشگذرانی در لندن، نمایش را در جاده با پاریس در مناظرمان خواهیم داشت. این صخره‌های گچی که لبه‌های خط ساحلی انگلیس را در بر می‌گیرند به صخره‌های سفید دوور سرشناس هستند، اولین زیبایی از بسیاری از زیبایی‌های طبیعی که در سفر شما خواهیم دید. تاریخ جنگ جهانی اول را در حین رانندگی از کنار میدان‌های نبرد قدیمی در دره سام ببینید. با شروع شب اول، به پاریسی نمی‌رسیم که ارزش شهوت دارد! با بلیط های عرشه دیدبانی برج مونپارناس، مستقیماً می خواهید پیشه کنید.

روز دوم: پاریس

وقت آن است که در خیابان های رویایی پاریس قدم بزنید - و صبحگاهی را با بازدید از خیابان سنگفرش شده مونت ماتر، کافه های روستایی، هنرمندان خیابانی و کلیسای Sacré-Cœur آغاز می کنیم. بعد از آن، موعد زیادی برای علاقه مندی به مد لباس های بالا هستی دارد که توانایی پرداخت آن را ندارید، کلیسای نوتردام را تحسین کنید، در حالی که قهوه و کرپ می خورید، و در بسیاری از دیرینکده های لوور هنرنمایی کنید. فقط خودتان را خسته نکنید، شاید می خواهید با صندلی های VIP و شام در نمایشگاه و شام سمبلیک کاباره کمپانی کنید - این شب را به یادبود ای در شهر چراغ ها تبدیل کنید.

روز 3: پاریس به منطقه شراب Beaujolais از طریق Fontainebleau

تور مسافرتی اسپانیا

خداحافظی پایتخت فرانسه! ما مستقیماً از منبع وینو به پیگیری حومه‌های جذاب و طبیعی می‌گردیم. Château Fontainebleau با قامت قرون وسطایی و حوض‌های کبیر اطراف، نفس شما را پاراگراف (لاتین) می‌آورد. در باغ‌ها می‌چرخیم، سپس سفر خوش منظره‌مان را به بوژوله از راز می‌گیریم. امشب شبی است که در قلعه قرن شانزدهمی از آن Contiki کمپ می‌زنیم. ما می گوییم "اردوگاه" - LOL. این شدنی است سلطنتی ترین تجربه زندگی شما باشد. طعم کردن شراب در کارخانه شراب سازی شاتو فقط احد از طریق هایی است که می توانیم تا زمانی که اینجا هستیم موعد را از بین ببریم.

روز چهارم: لیون به بارسلونا

این روز اسپانیا است - eeekkkk!!!! بیرون از لیون و از میان کوه‌های پیرنه در جستجوی بارسلونا - این برنامه تازش امروز است. بارسلون در تمام درازا سنه و از دوشنبه الی یکشنبه، محل فعالیت‌های جشن است. با کاوش در شهر، بهترین کاربرد را از وقت خود در اینجا ببرید، مطمئن باشید که به اندازه کافی سنگریا و تاپاس تمایل می کنید تا دانستن اتکاء خویش را ببینید.

روز پنجم: بارسلونا

مقداری پائلا را نمونه برداری کنید و در باغ های رنگارنگ پارک گوئل پرسه بزنید لغایت به معماری کمک کنید لغایت این شهر روی نقشه پیمان گیرد. عاشقان کناره می توانند به سواحل دریای مدیترانه بروند - این روز مال شماست که هر طور که می خواهید سپریدن دهید. مسیرهای سنگفرش شده برزن گوتیک، مناظر بالای تپه مونتجویک، و معماری وحشی اسپانیایی روز ما را به کمال می رساند. وقت آزاد زیادی برای پرسه زدن آزاد یا آب تنی در دریای مدیترانه وجود دارد، تنها خویش را خسته نکنید - به شایستن زیاد می خواهید در عصر سرگرمی فلامنکو کمپانی کنید.

روز ششم: بارسلونا به ریویرای فرانسه

به شرطی که مجذوب یک زندگی تمام وقت رقص فلامنکو نشده باشید، امروز بامداد با یک ریویرای پر زرق و برق که روی نقشه سنجاق شده است، بارسلونا را ترک می کنیم. الی زمانی که در ریویرای فرانسوی نجوا نکرده باشید، یک سلبریتی راستین نیستید. و ما چه کسی هستیم که شما را از فهرست A بعید نگه داریم؟ وقتی وارد این شهر ساحلی پر زرق و برق می شویم، آب های یاقوت کبود و زرق و برق بی آخر خویش را پرتو خواهند داد. امشب خوب استراحت کنید لغایت پر از لوبیا باشید و برای معاش که فردا در ناحیه می‌چرخیم، تازه باشید.

روز هفتم: ریویرای فرانسه از آنگونه موناکو

از دست دادن فرصتی برای دیدن این تقسیم از عالم از نزدیک و شخصی جرم است. در باره چیزهایی که نباید از دست بدهید، این منطقه به خاطر عسل اسطوخودوس، آیولی و شراب رز معروف است. هر 3 غذا در یک وعده باید ماموریت شما باشد. یک شب در موناکوی پر زرق و برق باید حیات یومیه شما را کامل کند. جامه بپوشید - ما در شرف سخیف زندگی ثروتمندان و افراد سرشناس هستیم. پس از یک شب روی میز بلک جک، به کنار و به رختخواب بازگشته است، قسمت بعدی ماجراجویی از فردا آغاز می شود.

روز هشتم: ریویرای فرانسه به ونیز از طریق ورونا

امروز با ریویرای فرانسه خداحافظی می‌کنیم و نخستین سفر خویش را به ایتالیا می‌بریم. پیتزا، پاستا، و ملت محلی جذاب می‌خواهند ما را از تو گرم کنند. اما ابتدا، عطرهای معتبر فرانسوی را تهیه می‌کنیم و با توقف در عطرسازی فراگونارد درمی‌یابیم که چگونه این رایحه‌های شیرین ساخته می‌شوند. در نمایشگاه ورونا، جایی که ما صحنه خود را طویل می‌کنیم، مسافرانی که همه به یک اندازه در هیجان هستند، مکانی را که الهام گرفته از رومئو و ژولیت ما همچنین روم آرنا را که در آن داستان‌های عاشقانه دیگری گفته می‌شد، رسیدگی می‌کنیم. بله، آنقدر که انگاشت می‌کنید زیباست. بله، شما دریافتن خواهید کرد که بخشی از یک افسانه ایتالیایی هستید. بله، شما به راستی در شهر شناور ونیز با تله کابین آویزان هستید! و فردا کاوش با شماست. ..مگر اینکه امشب به هیجان اکثریت نیاز داشته باشید.

روز نهم: ونیز

زیبایی های بالقوه بیدار! ونیز برای تمام این روز باشکوه ایتالیا از آن شماست. ما سوار قایق شخصی خویش می شویم و در راه رسیدن به قلب تاریخی شهر به کانال ها تصادف می کنیم. تور پیاده‌روی با راهنما و گوندولا سواری هستند