دوربین مداربسته

9 حقیقت دقیق در مورد دوربین های مدار بسته

دوربین بیسیم

دوربین بیسیم

دوربین مدار بسته یا تلویزیون مدار بسته یکی از مفیدترین نوآوری های تکنولوژیکی در زمینه نظارت و ایمن سازی اماکن در چند دهه گذشته ثابت شده است. بدون دوربین مداربسته، بسیاری از خانه ها و مشاغل ما ممکن است طعمه سرقت، خرابکاری یا موارد دیگر شده باشند — و حتی می توان از دوربین مداربسته برای اثبات جنایات و جنایات رخ داده استفاده کرد. دوربین خورشیدی سیمکارت خور در اینجا حقایق جالبی در مورد دوربین مداربسته آورده شده است که ممکن است از آنها آگاه نباشید تا به شما کمک کند در مورد فناوری اطلاعات کسب کنید!

1. دوربین مداربسته زمانی ماموریت بسیار متفاوتی داشت.

دوربین مداربسته ابتدا در طول جنگ جهانی دوم برای کمک به دانشمندان آلمانی راکت در نظارت بر پرتاب ها استفاده شد. با این حال، دانشمندان آمریکایی همچنین از دوربین مدار بسته برای کمک به نظارت بر آزمایشات بمب اتمی نیز استفاده کردند!

2. این چیزی فراتر از گرفتن عکس و فیلم است.

دوربین مداربسته بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید سازگار است. دوربین خورشیدی نه تنها می تواند صدا و تصویر را ضبط کند، بلکه می تواند تصویربرداری حرارتی نیز بگیرد و می تواند از دید در شب در نور کم استفاده کند! همچنین امکان تنظیم هشدار برای صداهای بلند نیز وجود دارد

دنبال چه چیزی میگردی:

دوربین خورشیدی

دوربین سولار

دوربین سولار سیمکارت خور

دوربین بدون نیاز به برق

دوربین سیمکارتی

دوربین سیم کارت خور

دوربین سیمکارتی

دوربین سیم کارتی خورشیدی

دوربین خورشیدی جدید

دوربین سولار سیمکارتی

خرید دوربین خورشیدی

دوربین خورشیدی با کیفیت

بهترین دوربین خورشیدی

3. راه بی سیم است.

دوربین مدار بسته اکنون در برخی از خانه‌ها بی‌سیم است — به این معنی که دیگر به عنوان یک افزونه امنیتی لوکس که فقط برای خانه‌ها و مشاغل بزرگ‌تر کاربرد دارد، دیده نمی‌شود.

دوربین مدار بسته بی سیم

4. دوربین مداربسته برای زیر نظر گرفتن بیشتر از فعالیت های مجرمانه استفاده می شود.

این یک تصور اشتباه است که دوربین مدار بسته صرفاً برای جلوگیری از مجرمان و تشخیص تخلفات استفاده می شود. همچنین برای کمک به نظارت بر رویدادهای زنده و کمک به آموزش برای موقعیت های آینده، و همچنین برای کمک به نظارت بر افراد مسن یا ضعیف استفاده می شود.

5. می تواند به کاهش جرایم سرعت کمک کند.

شاید بخوانید:

دوربین خورشیدی

دوربین خورشیدی سیم کارت خور

دوربین خورشیدی برای باغ

دوربین خورشیدی دیجی کالا

دوربین خورشیدی سولار

دوربین خورشیدی سیم کارت

قیمت دوربین خورشیدی

دوربین خورشیدی وای فای

دوربین خورشیدی سیم کارتی

دوربین خورشیدی سیم کارت خور دیجی کالا

دوربین مدار بسته حتی برای کمک به نظارت بر ترافیک استفاده می‌شود — برای مثال، این فناوری در پیشگیری و کاهش تخلفات سرعت غیرمجاز بسیار مفید بوده است.

6. دوربین مدار بسته هوشمندتر می شود.

باور کنید یا نه، دوربین مداربسته هوشمند قدرت نظارت و شناسایی عضلات و رفتارهای مختلف صورت را دارد! تصور می‌شود دوربین شلنگی 20 متری که پیچیده‌ترین نرم‌افزار می‌تواند تا ۴۳ حالت مختلف انسان را شناسایی کند.

7. دوربین مداربسته آنالوگ هنوز یک معامله بزرگ است.

دوربین مداربسته کاملا دیجیتالی شده است (و در برخی موارد بی سیم و از طریق برنامه کنترل می شود)، با این حال، دوربین مداربسته آنالوگ یا سنتی هنوز محبوب ترین یا رایج ترین است.دوربین شلنگی 10 متری این می تواند تا حد زیادی به هزینه کاهش یابد، اما همچنین به این معنی است که کاربران هر زمان که به ویدیو نیاز داشته باشند، در محل دسترسی دارند.

دوربین شلنگی

دوربین شلنگی 10 متری

دوربین شلنگی 20 متری

دوربین شلنگی اندوسکوپی

دوربین اندوسکوپی

قیمت دوربین شلنگی

ساخت دوربین شلنگی

بهترین دوربین آندوسکوپی

دوربین شلنگی فنری

دوربین شلنگی

8. دوربین مدار بسته بی سیم در واقع بی سیم نیست!

در حالی که دوربین مدار بسته بی سیم ممکن است روند فعلی باشد، اما در واقع هنوز به کابل کشی نیاز دارد — به این معنی که نام آن کمی اشتباه است!

9. دهه ها طول کشید تا ما شروع به ضبط فیلم های دوربین مداربسته کنیم.

ایالات متحده دوربین مداربسته را برای اولین بار در سال 1949، حدود هفت سال پس از استفاده زیمنس از این فناوری در اولین سفر خود، اقتباس کرد. دوربین شلنگی با این حال، ضبط تا زمانی که نوآوری های بیشتر در فناوری در دهه 1980 اتفاق افتاد، امکان پذیر نبود!

آیا تماشای دوربین مدار بسته غیرقانونی است؟

همه چیز به محل زندگی شما و محل فیلم برداری از شما بستگی دارد — به طور کلی اجازه مشاهده دوربین مداربسته هیچ کس را بدون مجوز نخواهید داشت.

آیا نصب دوربین مداربسته قانونی است؟

به طور کلی، محافظت از خانه خود با دوربین مدار بسته در بسیاری از مناطق قانونی است، با این حال، ممکن است قوانینی در رابطه با ضبط و تجاوز به حریم خصوصی وجود داشته باشد.