قیمت دستگاه استخراج بیت کوین

دستگاه های ASIC از طریق یک شرکت چینی به نام Bitmain مطرح شد. قابل ذکر است که Bitmain از طریق محدوده محصولات Antminer بر فعالیت های استخراج بیت کوین ASIC مسلط است.

Antminer S9 بررسی دستگاه

Antminer S9 ، که در ماه مه 2016 منتشر شد ، پیشرو در استخراج بیت کوین در سال 2017 بود و به ارزش Bitmain به میلیاردها دلار رسید. متأسفانه ، Bitmain در سالهای اخیر شاهد جنگ قدرت بین بنیانگذاران جیهان وو ، مدافع بیت کوین کش و میکری ژان بوده است که بر شرکت تأثیر منفی گذاشته است.

در ژانویه 2021 ، وو اعلام کرد که پس از دستیابی به توافق صلح آمیز با ژان ، شرکت را به عنوان مدیرعامل و رئیس ترک می کند. پس از شکست در جستجوی IPO در سال 2018 در هنگ کنگ ، شایعه شده است که Bitmain برای تلاش دیگری در سال 2021 آماده می شود.

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین

سایر دستگاههای ماینینگ

سایر استارت آپ های ماینینگ مانند Canaan ، Bitfury و KnCMiner نیز پیشرفت می کنند. و در سال 2018 ، Halong Mining از طریق دستگاه استخراج بلاکچین مبتنی بر Dragonmint T1 ASIC در انحصار Antminer ضربه زد. این امر زمینه بازی را فقط کمی مساوی کرد.

بررسی دستگاه های Acis

استخراج ASIC در اصل فرآیند استخراج ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین با استفاده از سکوهای ASIC است. معدنچی ASIC قطعه ای از تجهیزات است که عمداً برای معدن ساخته شده است. بر خلاف انواع دیگر دستگاه های ماینینگ ، ASIC ها قیمت دستگاه استخراج بیت کوین فقط می توانند برای استخراج رمزنگاری مورد استفاده قرار گیرند و هیچ چیز دیگری.

چرا دستگاه های Asic

معدن کاری است که توسط بلاک چین اثبات کار (PoW) برای انجام عملیات مورد نیاز است. این شامل محاسبات پیچیده ای برای قیمت دستگاه استخراج بیت کوین حل یک معمای ریاضی است ، که معدنچیان برای به دست آوردن پاداش بلوک با آن رقابت می کنند.

خالق ناشناس بیت کوین

خالق ناشناس بیت کوین ، ساتوشی ناکاموتو ، سناریویی را برای افزایش سختی استخراج بیت کوین در هنگام اتصال بیشتر دستگاه های استخراج به شبکه تصور کرد. با افزایش روزافزون دستگاه های استخراج قدرتمند ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ماینرها مشوق سرمایه گذاری در سخت افزار ASIC می شوند تا بیشترین شانس موفقیت استخراج یک بلوک را به آنها بدهند.

هر دستگاه ماینینگ برای یک ارز دیجیتال

توجه داشته باشید که هر دستگاه ASIC برای استخراج یک سکه خاص (یا بهتر بگویم ، یک الگوریتم خاص) طراحی شده است. به عنوان مثال ، یک استخراج کننده ASIC بیت کوین فقط می تواند بیت کوین استخراج کند ، در حالی که یک استخراج کننده Litecoin ASIC فقط با بلاک چین LTC ارتباط برقرار می کند.

این امر به این دلیل است که هر ارز دیجیتال دارای الگوریتم هش رمزنگاری خاص خود است که دستگاه های ASIC برای مطابقت با آنها در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال ، بیت کوین از SHA-256 استفاده می کند ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در حالی که Litecoin از Scrypt استفاده می کند.

آیا استخراج بیت کوین سودآور است؟

بله ، استخراج بیت کوین سودآور است ، اما کمی ظریف تر است. در روزهای اولیه ، همه چیز ساده بود. CPU های استاندارد استخراج BTC را اداره می کردند و پاداش 50 BTC برای هر بلوک استخراج شده با موفقیت بود. امروزه هزینه اجرای ماینر BTC بیشتر است در حالی که پاداش ها (مقدار BTC) کمتر است ، پس از نصف شدن بیت کوین در سال 2020 ، پاداش بلوک فعلی تنها 6.25 BTC است. علاوه بر این ، استخراج بیت کوین با CPU ها برای مدت طولانی سودآور نبوده است.

سود استخراج بیت کوین

با این حال ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در حالی که پاداش های بلوک در آن زمان بیشتر بود ، قیمت ها نیز به میزان قابل توجهی پایین تر از امروز بود. این امر باعث می شود که استخراج ASIC نه تنها یک تلاش ارزشمند ، بلکه یک سرمایه گذاری منطقی نیز باشد.

نکته های جالب

نکته جالب این است که قبل از غواصی در فضا ، باید معیارهای زیادی را در نظر بگیرید ، که مهمترین آنها هزینه برق و قیمت دستگاه استخراج بیت کوینAntminer است.

Antminer چیست؟

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین Antminers یک سخت افزار استخراج ASIC است که توسط Bitmain راه اندازی شده است. این سری در سال 2013 به طور خاص برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده راه اندازی شد و از آن زمان به عنوان یک نام اصلی در صنعت استخراج بیت کوین و بلاک چین تبدیل شده است.

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین با شروع از سری S1 ، Antminer در کنار صنعت استخراج بلاک چین رشد کرده و تکامل یافته است و نرخ هش و بهره وری را افزایش می دهد. در حال حاضر ، آخرین سری S19 ، S19 pro و T19 است.

قیمت Antiminer

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین Antminer ، از جمله موارد دیگر ، مدل و نرخ هش آن است که معیاری برای قدرت محاسباتی آن است. هرچه بالاتر بهتر ، اما گران تر نیز هست.

مزایای استخراج ASIC

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین استخراج ASIC ممکن است از نظر سخت افزاری بیشتر از سایر طرح های ماینینگ باشد ، اما مزایای کلیدی دارد. مثلا:

راه اندازی آسان

با توجه به ماهیت تخصصی آنها در استخراج یک سکه ، آنها دارای قابلیت plug and mine هستند.

راندمان استخراج بالا

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ASIC ها در مقایسه با GPU ها و CPU ها دارای قدرت محاسبه و کارایی بالایی هستند.

سود نسبتاً بالا

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین با قدرت ASIC ، تقریباً مطمئن هستید که سریعتر از هر نوع سخت افزار دیگری به چشم گاو نر می خورید و پاداش دریافت می کنید.

مصرف کم انرژی

به لطف نوآوریهای معدنی در سالهای اخیر ، این دستگاهها طوری طراحی شده اند که نسبت به سایر مدلهای معدن ، انرژی کمتری نسبت به قدرت محاسباتی خود مصرف کنند.

ارزهای رمزنگاری شده برتر برای استخراج کنندگان ASIC

بیت کوین (BTC)

در صدر لیست ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین ، قرار دارد. افزایش فوق العاده قیمت هر سکه در چند سال گذشته سودآوری آن را افزایش می دهد. با وجود اینکه پاداش معدنچیان هر چهار سال نصف می شود ،قیمت آن به طور مداوم پس از یک دوره زمانی مشخص با هر نصف افزایش می یابد و سودآوری آن را بیشتر می کند و به عنوان یک پلت فرم مجهز به انرژی ، تمام پاداش های استخراج به معدنچیان تعلق می گیرد.

بهترین دستگاه استخراج بیت کوین

قیمت دستگاه استخراج بیت کوینبرای ضرب هرچه بیشتر BTC ، از جدیدترین یا قوی ترین ASIC های صنعت استفاده کنید. برخی از بهترین استخراج کنندگان ASIC بیت کوین عبارتند از Antminer S19 ، که دارای نرخ هش 95 TH/s (ترا هش در ثانیه) ، S19 Pro با 110 TH/s و T19 با 84 TH/s است. سایر رقبا شامل WhatsMiner M30S ++ (112 TH/s) و Canaan AvalonMiner 1246 (90 TH/s) هستند.

لایت کوین (LTC)

برای کسانی که به دنبال استخراج چیزی متفاوت هستند – مانند بلاک چین با مشکل استخراج کمتر از BTC – LTC گزینه خوبی است. اگرچه این یک پروتکل PoW است ، اما از نظر الگوریتم های هش با بیت کوین متفاوت است ، زیرا LTC از Scrypt استفاده می کند. به این ترتیب ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین به استخراج کنندگان ASIC Litecoin منحصر به فرد نیاز دارد.

لایت کوین (LTC)

بهترین دستگاه استخراج Litecoin

معدنچیانی که از ارزهای رمزپایه مبتنی بر Scrypt استفاده می کنند ، عبارتند از محبوب ترین Antminer L3 ++ با نرخ هش 596 MG/s (مگا هش در ثانیه) یا Innosilicon A4+ با 620 MG/s. علاوه بر این ، Innosilicon A6 LTCMaster ، با سرعت تا 1.2 گیگ هش در ثانیه (GH/s) یک سرمایه گذاری ارزشمند است ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین اگرچه ممکن است هزینه بالاتری داشته باشد.

اتریوم (ETH)

شاید شما فکر کنید که استخراج ETH ارزش ندارد ، زیرا شبکه در حال تغییر به یک سیستم اثبات سهام (PoS) است. تا حدودی ممکن است حق با شما باشد. با این حال ، اتریوم هنوز از PoW پشتیبانی می کند و احتمالاً این کار را برای مدت معینی انجام می دهد ، زیرا اتریوم 2.0 ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ارتقاء PoS آن ، یک کار چند ساله است.

ASIC Ethereum

علاوه بر این ، استخراج کنندگان ASIC Ethereum به اندازه بیت کوین گران نیستند. بنابراین ، این شانس را دارید که از استخراج دومین ارز رمزنگاری شده با رقابتی کمتر ، پول آسانی کسب کنید.قیمت دستگاه استخراج بیت کوین پس از همه ، کاهش نرخ هش آن برای معدنچیان جدید که از دستگاه های ASIC استفاده می کنند ایده آل است.

بهترین دستگاه استخراج اتریوم

اتریوم از الگوریتم هش Ethash استفاده می کند. بهترین معدنچی ETH در حال حاضر Antminer E9 است – یک ماینر ASIC که برای اتریوم ساخته شده است و می تواند به حداکثر نرخ هش 3 GH/s برسد. گزینه های دیگر عبارتند از Antminer E3 ، که با سرعت 190 MH/s کار می کند ، و InnoSilicon A10 ETHMaster ، با قدرت حداکثر 485 MH/s و 700 MH/s از InnoSilicon قیمت دستگاه استخراج بیت کوین A10 Pro.

نحوه استخراج بیت کوین/لایت کوین/اتریوم با ASIC

بیایید برای مثال بیت کوین را در نظر بگیریم. اگرچه ASIC ها قابلیت های plug-and-mine را دارند ، اما کمی پیچیده تر از خرید سخت افزار و اتصال آن است. از آنجا که این یک تجارت است ، مواردی مانند برنامه ریزی برای سودآوری باید مورد توجه قرار گیرد. خوشبختانه می توانید از یک ماشین حساب سودآوری استخراج بیت کوین برای برآورد حاشیه ROI قبل از اینکه حتی برای خرید این ASIC ها قدم بگذارید استفاده کنید.

ماشین حساب ارز دیهیتال

یک ماشین حساب معیارهای مهم مانند نرخ هش دکل معدن شما ، قیمت فعلی BTC ، مصرف برق دکل و هزینه برق را در نظر می گیرد. سپس سودآوری در روز ، قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ماه و سال را به شما نشان می دهد.

انواع ماشین حساب ارز دیجیتال

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین CryptoCompare یک ماشین حساب سودآوری معدن قابل اعتماد ارائه می دهد. ابتدا ، برای آگاهی از میزان هش ، مصرف برق ، هزینه هر کیلووات ساعت ، هزینه استخر و غیره ، مراحل زیر را دنبال کنید ، سپس اینجا را کلیک کرده و متغیرهای خود را وارد کنید (مرحله 4 را ببینید).

نحوه استفاده از دستکاه های Bitmain’s Antminer

با استفاده از دستگاه های Bitmain Antminer که به طور گسترده در بازار استفاده می شود ، خوب است که یک معدنچی ASIC بیت کوین خوب با قدرت محاسباتی یکسان یا حتی بیشتر خریداری کنید. با این حال ، اگر دستگاه های از پیش استفاده شده تنها دستگاه هایی هستند که در محدوده شما هستند ، قبل از کشیدن آن کارت اعتباری از عملکرد صحیح آنها اطمینان حاصل کنید.

در اینجا مراحل استخراج بیت کوین با دستگاه ASIC آمده است:

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین از یک ماشین حساب سودآوری معدن استفاده کنید تا مطمئن شوید که سود خواهید برد.

یک کیف پول جدید بیت کوین برای پاداش های بیت کوین خود ایجاد کنید یا از آنچه در حال حاضر دارید استفاده کنید. این می تواند یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری باشد.

مواردی که باید قبل از سرمایه گذاری در معدن ASIC در نظر بگیرید

قبل از ورود به معدن ASIC ، بهتر است موارد مهم مانند دکل معدن ، استخر و نرم افزار را عمیقا در نظر بگیرید.

انتخاب دستگاه معدن ASIC

انتخاب بهترین دکل به دستگاه دلخواه و بودجه شما بستگی دارد. برای کسانی که به دنبال خرید ماشین های جدید هستند ، انتخاب جدیدترین مدل ها بهترین انتخاب است. با این حال ، قیمت دستگاه استخراج بیت کوین مدلهای از پیش متعلق به بازارهای آنلاین مانند آمازون و eBay نیز وجود دارد.

تجهیزات ماینینگ

تجهیزات مناسب بستگی به نیازهای فرد دارد. برخی می خواهند از فضای اضافی در گاراژ خود استفاده کنند ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در حالی که برخی دیگر به دنبال ایجاد مزارع معدنی کوچک ASIC هستند.

هر گزینه ای که باشد ، موارد اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. مثلا:

مواردی که در انتخاب دستگاه ماینینگ باید در نظر گرفت:

سخت افزار

یک دکل شامل چندین دستگاه ASIC است که به صورت واحد کار می کنند. مواردی که در سخت افزار باید به آن توجه داشت سرعت محاسبه و مصرف برق است. کارآیی نیز هنگام انتخاب سخت افزار یک جنبه مهم است. راندمان کمتر به معنای هزینه برق بیشتر نسبت به خروجی است و بالعکس.

مادربرد

این ستون فقرات دکل است زیرا سخت افزار را در کنار هم نگه می دارد. قیمت دستگاه استخراج بیت کوین انتخاب مادربرد بستگی به سخت افزاری دارد که می خواهید روی آن اجرا کنید.

منبع تغذیه

معدنچیان به نیرو احتیاج دارند. بزرگ یا کوچک بودن منبع تغذیه به تعداد دستگاه های قدرتمند بستگی دارد. همچنین بستگی به این دارد که آیا ماینرهای خود را اورکلاک می کنید ، زیرا این کار قدرت بیشتری مصرف می کند.

منبع تغذیه

واحد پردازش مرکزی (CPU)

CPU جنبه های مختلف دکل ، از جمله ASIC ها را هماهنگ می کند. بنابراین ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین یک پردازنده صدا برای اطمینان از عملکرد روان دکل کلیدی است.

قاب

یک قاب همه چیز را در کنار هم نگه می دارد تا یک سیستم جمع و جور بسازد. قاب محکم تر به معنای هزینه تعمیر کمتر است. با این حال قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ، اندازه آن بستگی به تعداد ماینرهایی دارد که می خواهید اضافه کنید.

انتخاب بهترین استخر استخراج بیت کوین

در حالی که ممکن است یک استخراج کننده بیت کوین انفرادی باشید ، ممکن است به سرمایه گذاری قابل توجهی در دستگاه های ماینینگ برای پیدا کردن یک بلوک جدید در بلاک چین مبتنی بر BTC نیاز داشته باشید.

گزینه بعدی این است که به استخر ماینینگ بپیوندید که در آن ماینرها به نیروگاه های استخراج کننده ASIC خود می پیوندند ، آن را بر روی بیت کوین هدایت می کنند و پاداش های هر بلوک استخراج شده را به اشتراک می گذارند.

شهرت، آبرو

برخی از استخرها به معدنچیان پولی نمی دهند ، در حالی که برخی دیگر نرخ های گزافی دریافت می کنند. با تجزیه و تحلیل نظرات دیگر معدنچیان در بسترهای اجتماعی مختلف مانند Reddit و Twitter ، می توان به قابلیت اطمینان رسید. با این حال ، مراقب باشید که از تمجیدهای مثبت مصنوعی استفاده نکنید. برخی از بازیکنان در صنعت رمزنگاری از عروسک های جورابی استفاده می کنند ، یعنی هویت های جعلی آنلاین برای قرار دادن نمرات بازبینی استفاده می شود.

اندازه

اندازه استخر گواهی بر قابلیت اطمینان ، قابلیت اطمینان و نفوذ آن است. بنابراین ، یک استخر بزرگتر اغلب انتخاب بهتری است زیرا دارای نرخ هش بالاتری است. از این رو ، احتمال بیشتری برای کشف یک بلوک جدید وجود دارد. قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در نتیجه ، شرکت کنندگان در استخرهای بزرگ پاداش های مکرر و ثابت دریافت می کنند.

قوانین پرداخت

استخر هر چند وقت یکبار برای ماینرها بودجه آزاد می کند؟ آیا حداقل پرداخت وجود دارد؟ این عوامل قبل از استقرار در استخر استخراج بیت کوین حیاتی هستند. اگر حداقل دستمزد بالا باشد ، قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ممکن است یک معدنچی کوچک قبل از دریافت پاداش منتظر بماند.

بررسی قوانین پرداخت:

قوانین پرداخت هزینه های استخر و روش های پرداخت را تعیین می کند. روشهای پرداخت شامل DGM (روش هندسی مضاعف) ، ESMPPS (حداکثر پرداخت مشترک برای هر سهم معادل مساوی) و CPPSRB (پرداخت محدود به ازای هر سهم از جمله بازپرداخت اخیر).

عوامل دیگر

سایر عوامل مهم در انتخاب بهترین استخر استخراج بیت کوین شامل تأخیر قیمت دستگاه استخراج بیت کوین، پشتیبانی/بازخورد و زمان کارکرد/کارایی است.

انتخاب نرم افزار معدن مناسب

نرم افزار استخراج یک برنامه کامپیوتری است که مخصوص اتصال سخت افزار و استخر استخراج طراحی شده است. با انتخاب نادرست نرم افزار استخراج BTC ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین نمی توانید به استخر یا خود شبکه بیت کوین متصل شوید.

بهترین نرم افزار بیت کوین

بهترین نرم افزار به سیستم عامل مورد نظر بستگی دارد. همچنین بر تخصص شما تکیه می کند. نرم افزارهای محبوب استخراج بیت کوین شامل MultiMiner (بهترین برای مبتدیان) ، CGMiner (برای کاربران پیشرفته) و BitMiner (برای راه اندازی سریع).

نرم افزار می تواند رایگان یا پولی باشد. برخی از نسخه های پولی مبتنی بر اشتراک هستند ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در حالی که برخی دیگر با توجه به قدرت هش دستگاه شما شارژ می شوند.

نتیجه

تلاش ما برای یافتن پاسخ کامل برای “استخراج ASIC چیست” ما را از جمله انتخاب دکل معدن ، استخر و نرم افزار ، در میان سایر جزئیات ، بر عهده گرفته است.

مواردی که گفته شد:

از بحث فوق ، بدیهی است که علیرغم این واقعیت که استخراج بیت کوین ASIC بسیار سودآور است ، عواملی وجود دارد که قبل از غواصی باید مورد توجه قرار گیرند ، زیرا این رقابتی نیز است. به عنوان مثال ، پیوستن به استخر بهتر از استخراج انفرادی است در صورتی که فاقد قدرت مالی لازم برای ساخت یک مجموعه دکل عظیم یا مزرعه مینی ASIC هستید.

مهم ترین عامل کیف پول دیجیتال

برای بهترین سخت افزار استخراج ASIC بیت کوین ، اندازه کیف پول شما است. اگر موجودی کارت اعتباری شما اجازه می دهد قیمت دستگاه استخراج بیت کوین، استفاده از دستگاه های با عملکرد بالا مانند Dragonmint T1 یا Bitmain Antminer S19 Pro سود بالاتری را به همراه خواهد داشت.

نوآوری دستگاه های Acis

با این حال ، به خاطر داشته باشید که با تکنولوژی ، همه چیز خیلی سریع تغییر می کند. همانطور که قانون مور پیش بینی کرده است ، معدنچی ASIC که امروز با هزینه زیادی خریداری می کنید ، ممکن است مدتها قبل از بازگشت سرمایه ، یک کاغذ گران قیمت باشد ، زیرا هر سال مدلهای جدیدتر و قدرتمندتری عرضه می شوند.

بررسی قیمت های بیت کوین

همچنین ، قیمت بیت کوین نیز بسیار مهم است و اگر قیمت آن به اندازه کافی پایین بیاید ، با ضرر بیشتری ماینینگ خواهید کرد. قیمت دستگاه استخراج بیت کوین زمستان رمزنگاری 2018 شرکت های استخراج مانند Bitmain را به دلیل پایین بودن قیمت بیت کوین به زانو در آورد و زمستان مشابه دیگری نیز می تواند دوباره اتفاق بیفتد.

در نتیجه:

بنابراین ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین اطمینان حاصل کنید که قبل از غواصی ، تحقیقات مناسب را انجام داده و تمام گزینه های خود را به پایان برسانید.

Bitmain Antminer S19 Pro (110TH/S)

مشخصات فنی

در حالی که در دسترس بودن آن محدود است و هزینه های اولیه می تواند بسیار محدود کننده باشد ، Bitmain Antminer S19 Pro قطعاً یکی از پیچیده ترین ASIC های موجود در بازار است و با فرض دسترسی خوب به آن ، انتخاب عالی سخت افزار استخراج بیت کوین خواهد بود. منبع برق ارزان S19 ترکیبی مناسب از نظر قدرت و هزینه را بدست می آورد و اگر بتوانید از پس آن برآیید قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ، مدل S19 Pro قادر خواهد بود 115 TH/s حتی چشمگیرتر باشد.

اگر هدف شما استخراج هر ارز رمزنگاری شده ای است که با کارآیی مطلوب صرف نظر از هزینه سرمایه گذاری اولیه ، Bitmain Antminer انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. Antminer S19 Pro با قدرت هش 115TH/sec بسیار پیشرفته ترین مدل است ، اما اگر به دنبال چیزی کمی مقرون به صرفه تر هستید Antminer S19 ، Antminer S17 ، Antminer T1 ، Antminer S9 و Antminer S17 Pro نیز قابل توجه هستند. به

S19 Pro همانند S19 راه اندازی شده است ، به این معنی که پیکربندی و نگهداری آن بسیار آسان است. رابط کاربری Antminer MinerLink بسیار ساده است و تنها کاری که باید برای پیکربندی ASIC انجام دهید این است که اطلاعات استخر استخراج خود را تایپ کنید. با این حال ، مهم است که توجه داشته باشید که تنها روش اتصال موجود برای Antminer S19 Pro اترنت است.

دستگاه بعد از روشن شدن به طور خودکار شروع به کار می کند ، قیمت دستگاه استخراج بیت کوین که اگر انتظار داشته باشید که قطع برق رخ دهد ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین ممکن است مفید باشد. با توجه به وضعیت فعلی بازار رمزنگاری ، Bitmain Antminer S19 Pro می تواند سالانه حدود 2000 دلار سود ایجاد کند.

  1. کانیان

مشخصات فنی

کنعان یکی از اولین شرکت هایی بود که ماینرهای ASIC را برای مصارف تجاری تولید کرد و در طول این سالها حضور پررنگ بازار و شهرت زیادی را به اثبات رسانده است که تخصص آنها را در زمینه استخراج رمزنگاری ثابت می کند. مدل شاخص کنعان AvalonMiner 1246 است. با توان 90 TH/s ، AvalonMiner 1246 را می توان با Bitmain Antminer S19 و Whatsminer M30S مقایسه کرد.

یکی از معایب AvalonMiner 1246 قیمت آن است.قیمت دستگاه استخراج بیت کوین هزینه آن حدود 5500 دلار است که به طور قابل توجهی بیشتر از پیشنهادات Bitmain و MicroBT است.

خوشبختانه اگر به منبع برق مقرون به صرفه دسترسی داشته باشید ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین به راحتی با Canaan AvalonMiner 1246 سود خواهید برد. با قیمت متوسط ​​انرژی در ایالات متحده ، 0.12 دلار/کیلووات ساعت ، AvalonMiner 1246 به شما امکان می دهد سرمایه اولیه خود را در فقط دو سال

اگر به دنبال یک ASIC سودآور هستید که انرژی زیادی مصرف نمی کند ، AvalonMiner 1246 برای شما بسیار مناسب خواهد بود زیرا فقط 3420 وات مصرف می کند. همچنین در مقایسه با WhatsMiner M30S و Antminer S19 بسیار آرامتر عمل می کند.

به این نکته توجه داشته باشید که عملکرد AvalonMiner 1246 بین -5 تا 35 درجه سانتی گراد (23 درجه فارنهایت تا 95 درجه فارنهایت) بهترین عملکرد را دارد. محدوده دما گسترده تر و بیشتر شبیه به WhatsMiner M30S نسبت به سری AntMiner S19 است.

Whatsminer M3OS ++

مشخصات فنی

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین WhatsMiner M30S ++ رقیبی مستقیم برای Antminer S19 Pro محسوب می شود زیرا می تواند توان عملیاتی 112 TH/s بسیار مشابهی را ایجاد کند. با این حال ، WhatsMiner M30S ++ به طور قابل توجهی ارزان تر از Antminer S19 Pro است – در فروشگاه آنلاین MicroBT ، می توانید یکی را فقط با 3250 دلار خریداری کنید.

با قیمت متوسط ​​برق در ایالات متحده ، M30S ++ به شما این امکان را می دهد که 3611 دلار درآمد داشته باشید در حالی که سالانه حدود 3600 دلار برای برق هزینه می کنید. درست مانند WhatsMiner M30 قدیمی ، WhatsMiner M30S ++ 3472 وات مصرف می کند و با بهره وری 38 J/TH کار می کند. بهترین کارایی بین -5 تا 35 درجه سانتی گراد (23 درجه فارنهایت تا 95 درجه فارنهایت) حاصل می شود.

ماشین های M30S کوچکتر و انرژی کمتری نسبت به Antminers دارند ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین اما قدرت هش کمی کمتر از دستگاه های Antminer خود دارند. آنها همچنین از برق بیشتری استفاده می کنند و آن را به کارآیی کمتری به تراشه تبدیل می کنند.

با وجود این ،قیمت دستگاه استخراج بیت کوین در بلندمدت WhatsMiner MicroBT می تواند قدرت هش بالاتری را برای هر دلار سرمایه گذاری ارائه دهد. یکی دیگر از مزیت های ASM های WhatsMiner این واقعیت است که بدست آوردن آنها بسیار راحت تر از Antminers است.

به طور کلی ، سری WhatsMiner M30S یک استخراج کننده برجسته بیت کوین است – می تواند قدرت هش را برای رقیبان Antminers با سرمایه گذاری اولیه بسیار کمتر مورد نیاز فراهم کند.

AvalanMiner 1166 Pro

مشخصات فنی

AvalonMiner A1166 Pro بسیار محبوب است زیرا نرخ هش بالا و مصرف برق کم را با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد. AvalonMiner 1166 Pro دارای حداکثر نرخ هش 81TH/s است و 3276 وات برق مصرف می کند. نه تنها خود دستگاه نسبتاً ارزان است ، بلکه دارای یکی از کارآمدترین نرخ تبدیل برق به قدرت هش است ، در کل آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین انتخاب های ASIC در بازار تبدیل می کند.

سودآوری AvalonMiner A1166 Pro برآورد شده است 2.77 دلار در روز ، 83.10 دلار در ماه و 1.011.05 دلار در سال با قیمت فعلی انرژی و رمزنگاری ، انتخاب به وضوح A1166 Pro را به یکی از پردرآمدترین ASIC ها تبدیل می کند. از آنجا که نسبتاً ارزان است ، برای معدنچیان جدیدی که می خواهند به جامعه استخراج رمزنگاری بپیوندند و به دنبال اولین سخت افزار استخراج ارز رمزنگاری شده خود هستند ، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

متأسفانه ، به نظر می رسد کنعان برخی از راه ها را برای ارزان نگه داشتن آن کاهش داده است ، زیرا فقط 180 روز ضمانت ارائه می شود. علاوه بر این ، اگر می خواهید Avalon Miner A1166 Pro را مستقیماً از تولید کننده خریداری کنید ، باید حداقل پنج دستگاه سفارش دهید. مجموعه ای از پنج A1166 Pro 405 TH/s تولید می کند و حدود 115 دلار در روز تولید می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که سر و صدای تولید شده توسط Antminer A1166 Pro در مقایسه با سایر ASIC ها بسیار زیاد است ، که باعث می شود بسیاری از متخصصان استخراج رمزنگاری آن را برای عملیات استخراج رمزنگاری صنعتی مناسب تر از عملیات استخراج رمزنگاری کوچک مقیاس مناسب بدانند.

Ebang EBIT E11 ++

مشخصات فنی

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین Ebang Ebit E11 ++ حداکثر هش ریت 44TH/s را تولید می کند در حالی که 1.98 کیلووات برق مصرف می کند و شامل یک منبع تغذیه است. این یک ASIC عالی برای افرادی است که می خواهند دستگاه کمتری مصرف کنند ، حتی با هزینه ای کمتر از هش ریت موجود در رقابت.

اگر در منطقه ای با قیمت بالای انرژی زندگی می کنید ، Ebang Ebit E11 ++ ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. منبع تغذیه موجود بسیار کارآمد است و همچنین از یک سینک حرارتی جداگانه با پیوندهای پیشرفته استفاده می کند که می تواند میزان عالی از اتلاف گرما را فراهم کند.

متأسفانه ، مانند بسیاری از ASIC های ارزان تر ، مدل Ebang Ebit E11 ++ نیز بسیار بلند است. سطح سر و صدای دستگاه 75 دسی بل است ، به این معنی که در محیط خانه برای معدنچیانی که می خواهند وسایل معدن خود را در محل زندگی خود نصب کنند مناسب نیست.

مدل ++ E11 بر روی چیپست 10 نانومتری با ضمانت یک ساله (نیم سال برای کل دستگاه ، یکی برای کنترلر) ساخته شده است. دوره ضمانت نسبتاً کوتاه نیز چیزی معمولی برای ASIC های ارزان قیمت است.

قیمت دستگاه استخراج بیت کوین Ebang Ebit E11 ++ در سال 2018 راه اندازی شد و هنوز سودآور است – نسبت سود فعلی 78 درصد تخمین زده می شود و بازده سالانه 77 درصد سرمایه گذاری اولیه است. عملکرد و نتایج برای معدنچیان رمزنگاری که می خواهند ASIC مقرون به صرفه با مصرف انرژی نسبتاً کم داشته باشند رضایت بخش است – اما وقتی صحبت از کارآیی هشرت خالص می شود ، E11 ++ بسیار کمتر از ASIC های گران تر مانند AvalonMiner A1166 Pro جذابیت دارد.

منبع : وارد کننده دستگاه های ماینر