ما تولید کنندگان دستکش های لاتکس، دستکش های نیتریل، وینیل و دستکش های پلاستیکی از چین هستیم، ما دستکش های عمده فروشی و خدمات سفارشی داریم. از سازنده مستقیم می توانید قیمت بهتری از ما دریافت کنید.

دستکش لاتکس چیست

محصولات ما دارای گواهینامه در اروپا و ایالات متحده هستند. کیفیت محصول تضمین شده است و قیمت بسیار خوب است. مشتری ما از بیش از 40 کشور. به ارسال ایمیل برای ما خوش آمدید، ما در اسرع وقت نقل قول خواهیم کرد. دستکش لاتکس

دستکش های لاتکس از لاتکس طبیعی و دستکش های لاتکس ساخته شده با سایر مواد کمکی خوب ساخته شده اند. محصولات به طور ویژه برای پوشیدن راحت سطح درمان می شوند. خلاصه فرآیند:

لاستیک ابتدا توسط دستگاه مخلوط کن لاستیک برش داده می شود و سپس برش داده می شود و به سیلندر سل و سل مخلوط بنزین فرستاده می شود. پس از امولسیون شدن و آماده سازی سل، مخزن میانی لاتکس پمپ می شود. محلول لاستیکی حل شده در بنزین از بالای ستون تقطیر تغذیه می شود، با تقطیر با بخار گرم می شود و بنزین جزء سبک به فاز گاز گرم می شود و گاز بنزین با آب سرد در کولر نفت و گاز مخلوط و خنک می شود. . سپس مخلوط روغن و آب به جداکننده روغن و آب و لایه رطوبت روغن منتقل می شود. لایه بالایی بنزین بازیابی می شود و قسمت پایینی آب برای خنک شدن به برج خنک کننده پمپ می شود. پس از خنک شدن، بنزین گاز برج تقطیر خنک می شود. برج تقطیر با توجه به فشار خود به مخزن مخلوط لاتکس فرستاده می شود و لاتکس از سانتریفیوژ جدا می شود تا مواد لاتکس دستکش جدا شود. پس از تونینگ و فیلتر شدن آماده استفاده است.

مدل دستکش ابتدا با اسید و قلیایی تمیز می شود و با آب شسته می شود. مدل شسته شده ابتدا در آب داغ غوطه ور می شود و تا منعقد کننده غوطه ور حرارت داده می شود و برای غوطه وری خشک می شود. پس از غوطه ور شدن، ابتدا اجاق را خشک می کنند، با آستین داخلی الیاف اضافه می کنند، با آب داغ شسته می شوند و سپس برای ولکانیزاسیون و خشک شدن به کوره می فرستند. پس از اینکه قالب از قالب خارج شد، هوا بررسی می شود، در دمای پایین شکل می گیرد، در دمای متوسط ​​خشک می شود، شستشو می شود، آبگیری می شود، خشک می شود و سپس برای تحویل به انبار محصول نهایی بسته بندی می شود.