جلد لوح تقدیر چرم

لوح تقدیر را میتوان کادویی نامید که به وسیله آن از زحمات فرد یا سازمانی خاص تشکر میکنیم و جلد لوح تقدیر اغلب برای حفظ کیفیت و شان لوح تقدیر کاربرد دارد. مثلا میتوان از لوح تقدیر برای تشکر و از جلد لوح تقدیر که بصورت جلد لوح تقدیر مقوایی یا جلد چرمی لوح تقدیر یا لوح تقدیر منگوله دار یا بصورت طلاکوب رای حفاظت از کیفیت تقدیر نامه استفاده کرد.

جلد لوح تقدیر نامه چرمی یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی در همایش ها می باشد. جلد تقدیرنامه مخملی و جلد تقدیرنامه گالینگور از دیگر انواع جلد تقدیر نامه به شمار می رود. سایز فولدر تقدیر نامه تبلیغاتی در سایزهای A4 و A5 تولید می شود.

مراحل دوخت لوح تقدیر چرمی

قیمت جلد لوح تقدیر نامه را نسبت به کیفیت جلد روی آن میتوان بصورت جلد ارزان تقدیر نامه تولید کرد. از دیگر موارد استفاده از جلد لوح تقدیر نامه استفاده آن بعنوان جلد منو رستوران چرمی و گالینگور می باشد. چاپ روی جلد لوح تقدیر نامه بصورت چاپ طلاکوب استفاده می شود.

نحوه چاپ داغی بر روی لوح تقدیر چرم

لوح تقدیر | هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

جلد لوح تقدیر سه لت یا پنجره ای

فولدر تقدیرنامه یکی از ابزارهایی می باشد که در همایش ها برای شیک تر شدن لوح تقدیر نامه همیشه همراه آن می باشد. جلد تقدیر نامه گالینگور را میتوان از جمله هدایای تبلیغاتی برشمرد که پایه ثابت همایش ها و جشنواره ها می باشد. تقدیرنامه برای تبریک و تشکر از مسئولین و شرکت کنندگان در مسابقات ورزشی یا مسابقات هنری همیشه کاربرد خود را حفظ کرده و جلد تقدیر نامه برای حفاظت بیشتر از آن استفاده و کاربرد دارد. در خرید جلد لوح تقدیر نامه باید به جنس این جلد که اغلب بصورت جلد تقدیرنامه چرمی ، جلد تقدیرنامه گالینگور ، جلد تقدیرنامه مخملی، جلد تقدیرنامه جیر و در سایز های جلد لوح تقدیرنامه A4 و جلد لوح تقدیرنامه A5 است، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : تفاوت لوح تقدیر و تندیس

حک لیزر بر روی مولتی طلایی برای ساخت تندیس

فلسفه ساخت تندیس | تندیس چیست؟

تندیس مجسمه ای است که غالبا برای یادآوری یا به نمایش گذاشتن واقعه ای ساخته میشود. به طور مثال میتوان به مجسمه ظهور بوداپست اشاره کرد، ممکن است مجسمه ها برای یادبود بزرگان ساخته شوند مانند مجسمه دکتر حسابی و بسیاری از مجسمه های دیگر که به نمایش گذاشته میشود. تندیس ها هدیه ای است که برای قدردانی و تشکر از افراد استفاده میشود، تابحال شما در بسیاری از نمایشگاه ها و جشنواره ها انواع تندیس ها را دیده اید نمونه بارز که مطمئنن همه شما با آن آشنایی دارید تندیس بلورین جشنواره فیلم فجر که به عوامل سازندگان و فیلم و تیم آن ها اهدا شده و یا بزرگداشت اشخاص مهم مانند مدافعان حرم است. با توجه به فلسفه ساخت تندیس و سبک های اجرایی آن ها میتوان گفت که ساخت تندیس از حیطه هنر مجسمه سازی فراتر رفته و ساخت آن حاصل بهره برداری از سه زمینه هنری یعنی طراحی صنعتی ، مجسمه سازی و گرافیک یا ارتباط تصویری است.

روش های اجرایی در تولید تندیس

اول » کنده کاری : در این روش ابتدا پیکره تراش ، کار خودرا با مقدار زیادی ماده جامد مانند سنگ یا چوب آغاز کرده و مشغول به تراشکاری و کاستن توده و درآوردن به شکل مورد نظر میباشد.

دوم » شکل دهی : در این روش بعد از کنده کاری، با افزودن و شکل دهی به ماده ، حجم کلی به دست آمده مواد های حجم پذیر مانند موم، گل، گچ و … را در این روش میتوان بکار برد.

سوم » جفت کاری : که در این روش سازنده اجزای تندیس را به صورت جدا ساخته و آن ها را با اشیا دیگر به کمک ابزاری مانند جوشکاری ، میخ کردن، لحیم کاری ، پرج کردن و چسباندن و … به هم پیوند میدهند تا شکل نهایی کامل شده و در کل نمیتوان گفت که تندیس لزوما فقط از یک ماده همگن ساخته میشود.

نکته مهم : تندیس هایی که به روش جفت کاری و شکل دهی ساخته میشوند را میتوان با قالب گیری و ریخته گری به آثاری مقاوم و ماندگار تبدیل کرد.

در تولید تندیس هر سه روش ذکر شده بکار میرود اما غالبا از روش سوم یعنی جفت کاری استفاده میشود. زیرا علت اصلی آن تکرار تندیس هاست به غیر از موارد خاص تندیس ها به صورت تک ساخته نمیشوند. اگر تندیس ها به صورت یک تکه ساخته شود از طرح و شکل اصلی یک قالب ساخته ده و به کمک ریخته گری و قالب گیری مجددا تکرار میشود.

تولید لوح تقدیر به چه منظور انجام می شود؟

وقتی نام لوح تقدیر به گوش ما می خورد، حتما به فکر مراسم یادبود و یا سپاس گذاری از فرد یا افراد خاصی به گوش ما می خورد. استفاده از لوح تقدیر در کنار مدال ها و نشان ها رای تشکر و سپاس گذاری از قهرمانانی که در لباس های ورزش یا نظامی یا در حوزه آموزش و پرورش کاری بزرگ کرده اند، استفاده می شود.

از لوح تقدیر یا جلد لوح تقدیر برای مناسبتهای رسمی که در ادارات و سازمان ها اغلب برای سپاسگذاری و خسته نباشید گفتن به کارکنان و کارمندان استفاده می شود. از قاب لوح تقدیر در دانشگاه ها و آموزشگاه ها اغلب برای دانشجوبیان و دانش آموزان که دوره ای را با موفقیت پشت سر گذاشتند استفاده شده و از فولدر لوح تقدیر اغلب برای رستوران ها و قهوه خانه ها و کافی شاپ ها برای معرفی غذا ها و نوشیدنی ها ( منو ) استفاده می شود.

از دیگر کاربرد های این جلد تبلیغاتی چرمی یا فولدر گالینگور استفاده انها در جلد منو رستوران است. طراحی جلد منو رستوران چرمی و استفاده از طرح جلد منو رستوران می تواند نسبت به فروش بیشتر رستوران ها، کمک شایان توجه ای انجام دهد. خرید جلد منو رستوران و قیمت جلد منو رستوران نسبت به تولید کننده این جلد ها و کیفیت جنسی که این جلد ها را از آن درست می کند تعیین می شود. مثلا در تولید جلد منو رستوران چرمی ارزان از چرم های مصنوعی استفاده می شود که این کار باعث دوام کمتر این جلد ها نسبت به تولید جلد منو رستوران با چرم طبیعی می شود.

لوح تقدیر را میتوان کادویی نامید که به وسیله آن از زحمات فرد یا سازمانی خاص تشکر میکنیم و جلد لوح تقدیر اغلب برای حفظ کیفیت و شان لوح تقدیر کاربرد دارد. مثلا میتوان از لوح تقدیر برای تشکر و از جلد لوح تقدیر که بصورت جلد لوح تقدیر مقوایی یا جلد چرمی لوح تقدیر یا لوح تقدیر منگوله دار یا بصورت طلاکوب رای حفاظت از کیفیت تقدیر نامه استفاده کرد.

لوح تقدیر | ساخت لوح تقدیر

اغلب لوح های تقدیر نامه در سایزهای A4 و A5 و بصورت لوح تقدیر نامه ۱ لتی یا جلد لوح تقدیر دولتی و جلد لوح تقدیر پنجره ای نام برد . برای مراسمات مختلف از آن ها بهره برد. اغلب این لوح تقدیر ها بصورت جلد لوح تقدیر چرم طبیعی یا جلد لوح تقدیر چرم مصنوعی یا جلد لوح تقدیر گالینگور و یا جلد لوح تقدیر قاب دار طلاکوب در بازار یافت می شود.

لوح تقدیر تبلیغاتی چرمی

از موارد کاربرد جلد لوح تقدیر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • جلد لوح تقدیر برای تشکر از کارمندان دولت
  • جلد لوح تقدیر برای تشکر از نخبگان و فرهیختگان
  • جلد لوح تقدیر برای تشکر از قهرمانان ورزشی ملی
  • جلد لوح تقدیر برای تشکر از بازنشستگان فداکار و زحمت کش
  • جلد لوح تقدیر برای تشکر از دانشجویان و دانش آموزان ممتاز کشوری
  • اهدای لوح تقدیر برای تشکر از هنرمندان
  • اهدای لوح تقدیر برای تشکر از نخبگان علمی و فرهنگی
  • اهدای لوح تقدیر برای تشکر از هنرمندان رشته های مختلف حیطه هنری

چاپ روی جلد منو رستوران بوسیله چاپ طلاکوب انجام می شود و کیفیت کلیشه و دستگاه طلاکوب روی آن تاثیر بسزایی دارد. لوح سفارش منو رستوران اغلب در رستوران های شیک و با کلاس برای مشتریان لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر این منو ها می تواند در خرید مشتری بسیار چشم گیر باشد. این منو ها پس از چاپ شدن روی کاغذ، داخل این لوح ها قرار گرفته و برای ماندگاری بیشتر کاغذی که روی آن منو چاپ شده را سلفون و لمینیت می کشند. لوح سفارش منو را میتوان در کافی شاپ ها و فست فود ها هم استفاده کرد اما به دلیل سنتی بودن آن اغلب در رستوران هایی که غذای سنتی دارند یا در چایخانه ها به عنوان لوح سفارش چایخانه یا جلد منو قهوه خانه هم از آن ها کاربرد دارند.

جلد لوح تقدیر | نگهدارنده لوح تقدیر | تولیدی لوح تقدیر | خرید جلد منو | جعبه چوبی لوح تقدیر | جلد منو کافی شاپ

مدل منو رستوران | انواع منو رستوران | طراحی منو کافی شاپ

جلد لوح تقدیر چرمی

ما در بهارگیفت با استفاده از دانش روز اقدام به تولید جلد لوح تقدیر و فولدر لوح یادبود نموده ایم. فولدر لوح‌ تقدیر تولیدی ما ، دوام بسیار زیادی نسبت به جلد لوح‌های تقدیر کاغذی دارد و تنوع در رنگ جلد لوح تقدیر یکی از مزیت های دیگر ما در تولید فولدر تقدیر نامه می باشد. ما جلد لوح‌های تقدیر را با توجه به تجربه خود با کیفیت تولید می کنیم و تنوع بالا در جنس و طرح جلد تقدیر نامه، عدم محدودیت در طرح و رنگ از مزیت های دیگر بهار گیفت می باشد .

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
21
Number of Views
341

This is version 1, from 8 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch