جلد لوح تقدیر

فروش جلد لوح تقدیر و جلد تقدیرنامه ، از مجموعه فعالیت های هدایای تبلیغاتی بهارگیفت می باشد . از محصولات شاخه تقدیرنامه و لوح تقدیر می توان به محصول جلدگالینگور و جلد چرمی و لوح تقدیر و جلد گالینگور تقدیرنامه اشاره کرد . این محصول در قالب سایز ۲۱*۳۰ سانتی متر و در رنگ بندی و طرح های مختلف توسط مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت جهت فروش قرار داده شده است .

لوح تقدیر | جلد لوح تقدیر | مرکز فروش جلد لوح تقدیر

طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و منو رستوران با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

لوح تقدیر را می توان یکی از پرطرفدارترین و مفیدترین هدایای تبلیغاتی دانست. به لوح تقدیر عناوینی مانند لوح یادبود | تقدیرنامه | لوح سپاس | سپاس نامه | لوح افتخار میگذارند . همانطور که از اسمش پیداست لوح های تقدیر به منظور قدردانی و بزرگداشت افراد، در مراسم ها و یا مسابقات و جهت تقدیر از فعالیت های افراد در یک مجموعه یا سازمان در پایان اجرای قراردادها یا در مراحل مختلف شغلی و تحصیلی به کار می رود.اعطا میکنند.

لوح تقدیر عبارت است از متنی کوتاه که شامل تقدیر و تشکر که بر روی تندیس، جعبه، جلد یا قاب قرار می گیرد..

طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و جلد منو رستوران با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در هدایای تبلیغاتی بهار گیفت | لوح تقدیر تبلیغاتی

از تندیس ها و لوح های تقدیر معمولا به عنوان یادبود ها ، تشکر ها ، جوایز مسابقات ، جشنواره ها و … استفاده میشوند. اما نوع و شکل لوح های تقدیر و تندیس ها با یکدیگر متفاوت است ، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت مجری و طراح تولید کننده انواع لوح تقدیر ، تندیس ها و … بر طبق سلایق مشتری می باشد … با ما همراه باشید. ثبت سفارش انواع لوح تقدیر و تندیس و جلد لوح تقدیر در جنس های مختلف در بهارگیفت، با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

تقدیر نامه

جلد لوح تقدیر

فروش جلد لوح تقدیر و جلد تقدیرنامه ، از مجموعه فعالیت های هدایای تبلیغاتی بهارگیفت می باشد . از محصولات شاخه تقدیرنامه و لوح تقدیر می توان به محصول جلدگالینگور و جلد چرمی و لوح تقدیر و جلد گالینگور تقدیرنامه اشاره کرد . این محصول در قالب سایز ۲۱*۳۰ سانتی متر و در رنگ بندی و طرح های مختلف توسط مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت جهت فروش قرار داده شده است .

انواع روکش های جلد لوح تقدیر نامه :

روکش چرم طبیعی – روکش چرم مصنوعی – روکش گالینگور – روکش های قاب دار – روکش پارچه مخمل جیر

معرفی جلد لوح تقدیر گالینگور :

جلد لوح تقدیر روکش گالینگور از ساخته شده از بهترین روکش گالینگور داخلی با طرح ها و رنگ های متنوع از جمله آبی رنگ، قرمز، سرمه ای، زرشکی ، قهوه ای ، بنفش ، خردلی و … طراحی و ساخته شده است. با توجه به قیمت گالینگور ایرانی در کشور، قیمت انواع کاور یا جلد لوح تقدیر روکش گالینگور ، بسیار ارزان تر از سایر روکش ها و جلد ها میباشد. به همین جهت انتخاب مناسب برای کسب و کارها ( از مجموعه های کوچک گرفته تا ارگان ها و سازمان ها) با توجه به بودجه شان میباشد و هم چنین باتوجه به دارابودن کالیته رنگ متنوع این محصول، امکان ست کردن رنگ آن با رنگ سازمانی شما میباشد.

مرکز فروش جلد لوح تقدیر :

مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفتارائه دهنده انواع جلد لوح تقدیر و تقدیر نامه، جلد گالینگور و چرمی ، انواع لوح یادبود و تندیس ها بسته به نیاز و سلایق شما در طرح ها و رنگ های مختلف و طراح و سازنده انواع جلدها و کاور برای لوح تقدیر و فولدر تقدیر نامه دولت و سه لت در جنس های گالینگور و مخمل و جیر و سازنده انواع جلد لوح تقدیر مدرن سلفونی ، این هدف را دنبال میکند که با توجه به سلایق و نیاز مشتریان در مدت زمان محدود ارایه بهترین خدمات با نازلترین قیمت ارایه دهند.

نحوه طلاکوب بر روی جلد لوح تقدیر تبلیغاتی

خدمات ارائه شده توسط قسمت طراحی و تولید لوح تقدیر بهارگیفت عبارتند از :


• طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و لوح یاد بود چرمی
• طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و لوح یاد بود گالینگوری (ایرانی و خارجی)
• طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و لوح سپاس مخملی و جیری (سنتی)
• طراحی و ساخت انواع لوح تقدیر و تقدیر نامه مدرن و سلفونی
• طراحی و ساخت انواع فولدر لوح تقدیر و تقدیر نامه مناسب با سلیقه و طرح دلخواه مشتری

خدمات لوح تقدیر طلاکوب، نقره کوب، داغ کوب، چاپ سیلک ، منگوله دار، بالشتک دار، پرچم دار و … بنا بر نیاز مشتری بر روی لوح های دو لت و 3لت انجام می گیرد و همچنین انواع تقدیرنامه با متن های زیبا و طرح های مختلف و خاص با قیمت مناسب چاپ می گردد.

ارسال محصولات به سراسر کشور در اسرع وقت

*****************************************

به این مطالب ما، در حیطه لوح تقدیر میباشد نیز مراجعه نمایید:

کاربرد تندیس پلکسی | لوح تقدیر و تندیس چوبی | لوح تقدیر فلزی و چوبی | تفاوت لوح تقدیر و تندیس

تندیس چیست؟ | لوح تقدیر و تندیس چیست؟ | لوح تقدیر چیست و چگونگی ساخت لوح تقدیر

*****************************************

لوح تقدیر گالینگور | لوح تقدیر چرمی | لوح تقدیر پارچه ای | لوح تقدیر جیر | لوح تقدیر مقوایی

لوح تقدیر مقوای سخت | لوح تقدیر جعبه دار | لوح تقدیر نفیس

جلد لوح تقدیر چرمی

جلد لوح تقدیر نامه چرمی یکی از پر کاربردترین هدایای تبلیغاتی در همایش ها می باشد. جلد تقدیرنامه مخملی و جلد تقدیرنامه گالینگور از دیگر انواع جلد تقدیر نامه به شمار می رود. سایز فولدر تقدیر نامه تبلیغاتی در سایزهای A4 و A5 تولید می شود.

مراحل دوخت لوح تقدیر چرمی

قیمت جلد لوح تقدیر نامه را نسبت به کیفیت جلد روی آن میتوان بصورت جلد ارزان تقدیر نامه تولید کرد. از دیگر موارد استفاده از جلد لوح تقدیر نامه استفاده آن بعنوان جلد منو رستوران چرمی و گالینگور می باشد. چاپ روی جلد لوح تقدیر نامه بصورت چاپ طلاکوب استفاده می شود.

نحوه چاپ داغی بر روی لوح تقدیر چرم

لوح تقدیر | هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

جلد لوح تقدیر سه لت یا پنجره ای

فولدر تقدیرنامه یکی از ابزارهایی می باشد که در همایش ها برای شیک تر شدن لوح تقدیر نامه همیشه همراه آن می باشد. جلد تقدیر نامه گالینگور را میتوان از جمله هدایای تبلیغاتی برشمرد که پایه ثابت همایش ها و جشنواره ها می باشد. تقدیرنامه برای تبریک و تشکر از مسئولین و شرکت کنندگان در مسابقات ورزشی یا مسابقات هنری همیشه کاربرد خود را حفظ کرده و جلد تقدیر نامه برای حفاظت بیشتر از آن استفاده و کاربرد دارد. در خرید جلد لوح تقدیر نامه باید به جنس این جلد که اغلب بصورت جلد تقدیرنامه چرمی ، جلد تقدیرنامه گالینگور ، جلد تقدیرنامه مخملی، جلد تقدیرنامه جیر و در سایز های جلد لوح تقدیرنامه A4 و جلد لوح تقدیرنامه A5 است، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : تفاوت لوح تقدیر و تندیس

حک لیزر بر روی مولتی طلایی برای ساخت تندیس

فلسفه ساخت تندیس | تندیس چیست؟

تندیس مجسمه ای است که غالبا برای یادآوری یا به نمایش گذاشتن واقعه ای ساخته میشود. به طور مثال میتوان به مجسمه ظهور بوداپست اشاره کرد، ممکن است مجسمه ها برای یادبود بزرگان ساخته شوند مانند مجسمه دکتر حسابی و بسیاری از مجسمه های دیگر که به نمایش گذاشته میشود. تندیس ها هدیه ای است که برای قدردانی و تشکر از افراد استفاده میشود، تابحال شما در بسیاری از نمایشگاه ها و جشنواره ها انواع تندیس ها را دیده اید نمونه بارز که مطمئنن همه شما با آن آشنایی دارید تندیس بلورین جشنواره فیلم فجر که به عوامل سازندگان و فیلم و تیم آن ها اهدا شده و یا بزرگداشت اشخاص مهم مانند مدافعان حرم است. با توجه به فلسفه ساخت تندیس و سبک های اجرایی آن ها میتوان گفت که ساخت تندیس از حیطه هنر مجسمه سازی فراتر رفته و ساخت آن حاصل بهره برداری از سه زمینه هنری یعنی طراحی صنعتی ، مجسمه سازی و گرافیک یا ارتباط تصویری است.

روش های اجرایی در تولید تندیس

اول » کنده کاری : در این روش ابتدا پیکره تراش ، کار خودرا با مقدار زیادی ماده جامد مانند سنگ یا چوب آغاز کرده و مشغول به تراشکاری و کاستن توده و درآوردن به شکل مورد نظر میباشد.

دوم » شکل دهی : در این روش بعد از کنده کاری، با افزودن و شکل دهی به ماده ، حجم کلی به دست آمده مواد های حجم پذیر مانند موم، گل، گچ و … را در این روش میتوان بکار برد.

سوم » جفت کاری : که در این روش سازنده اجزای تندیس را به صورت جدا ساخته و آن ها را با اشیا دیگر به کمک ابزاری مانند جوشکاری ، میخ کردن، لحیم کاری ، پرج کردن و چسباندن و … به هم پیوند میدهند تا شکل نهایی کامل شده و در کل نمیتوان گفت که تندیس لزوما فقط از یک ماده همگن ساخته میشود.

نکته مهم : تندیس هایی که به روش جفت کاری و شکل دهی ساخته میشوند را میتوان با قالب گیری و ریخته گری به آثاری مقاوم و ماندگار تبدیل کرد.

در تولید تندیس هر سه روش ذکر شده بکار میرود اما غالبا از روش سوم یعنی جفت کاری استفاده میشود. زیرا علت اصلی آن تکرار تندیس هاست به غیر از موارد خاص تندیس ها به صورت تک ساخته نمیشوند. اگر تندیس ها به صورت یک تکه ساخته شود از طرح و شکل اصلی یک قالب ساخته ده و به کمک ریخته گری و قالب گیری مجددا تکرار میشود.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
17
Number of Views
287

This is version 1, from 8 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch