فروش ماینر اتریوم

فروش ماینر اتریوم در این مقاله سعی داریم در مورد ارز دیجیتال اتریوم و نحوه اسسخراج این رمز ارز را برای شما بررسی کنیم

فروش ماینر اتریوم

فروش ماینر اتریوم در این مقاله سعی داریم در مورد ارز دیجیتال اتریوم و نحوه اسسخراج این رمز ارز را برای شما بررسی کنیم بتوانیم اطلاعاتی در مورد آن اراِئه بدهیم

استخراج ارز دجیتال

به بیان ساده ، استخراج ارزهای رمزنگاری شده فرایندی برای حل مسائل پیچیده ریاضی است. ماینرها اساساً سنگ بنای بسیاری از شبکه های ارزهای رمزنگاری شده هستند ، زیرا وقت و قدرت محاسباتی خود را برای حل این مشکلات ریاضی صرف می کنند و به اصطلاح “اثبات کار” برای شبکه ارائه می دهند ، که تراکنش های اتر (ETH) را تأیید می کند.

فروش ماینر اتریوم

علاوه بر این ، ماینرها مسئول ایجاد توکن های جدید اتر از طریق این فرایند هستند ، زیرا برای انجام موفقیت آمیز یک کار PoW پاداش در اتر دریافت می کنند.

بررسی Pow

PoW به ویژگیهای اساسی تابع هش متکی است ، یک قطعه داده “رمزگذاری شده” که از نظر روشی از برخی ورودی های دلخواه مشتق شده است. تفاوت بین هش و رمزگذاری استاندارد در این است که این فرآیند فقط یک طرفه پیش می رود. تنها راه معنادار برای یافتن ورودی مورد استفاده برای ایجاد یک هش مشخص این است که سعی کنید تمام ترکیبات ورودی ممکن را هش کرده فروش ماینر اتریوم و ببینید کدام یک مناسب است.

این امر با این واقعیت پیچیده می شود که تغییرات کوچک در داده های اولیه نتایج کاملاً متفاوتی را به همراه خواهد داشت.
بررسی هش هایدر استخراج ارز دیجیتال

اثبات کار با تعیین لیستی از هش های مورد نظر بر اساس پارامتر “دشواری” شروع می شود. استخراج کنندگان باید ترکیبی از پارامترها ،فروش ماینر اتریوم از جمله هش بلوک قبلی را با زور وادار کنند تا یک هش ایجاد کند که شرایط سختی را برآورده می کند. این یک کار پر انرژی است که می تواند به راحتی با بالا بردن یا پایین آوردن سختی تنظیم شود.

چرا باید اتریوم را استخراج کنید؟

فروش ماینر اتریوم معدن عمل امنیت شبکه را به یک تجارت پیچیده اما معمولاً سودآور تبدیل می کند ، بنابراین انگیزه اصلی برای استخراج پول در آوردن است. ماینرها برای هر بلوک پاداش خاصی دریافت می کنند ، بعلاوه هزینه تراکنش که توسط کاربران پرداخت می شود. هزینه ها به طور کلی سهم کمی در درآمد کلی دارند ، اگرچه رونق مالی غیر متمرکز در سال ۲۰۲۰ به تغییر این معادله برای اتریوم کمک کرد.

دلایل دیگر در استخراج اتریوم :

دلایل دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود کسی مایل به استخراج اتریوم باشد. یک عضو نوع دوست نوع دوست می تواند تصمیم بگیرد که در از دست دادن فقط برای مشارکت در ایمن سازی شبکه تصمیم بگیرد ،فروش ماینر اتریوم زیرا هر هش اضافی مهم است. استخراج معدن همچنین می تواند برای بدست آوردن اتر بدون نیاز به سرمایه گذاری مستقیم در دارایی مفید باشد.

مصرف انرژی در دستگاه های ماینر

استفاده غیر معمول از معادن خانه نوعی گرمایش ارزان تر است. دستگاه های معدنی برق را به رمز ارز و گرما تبدیل می کنند – حتی اگر ارز رمزنگاری شده کمتر از هزینه انرژی باشد ،فروش ماینر اتریوم گرما به تنهایی می تواند برای افرادی که در آب و هوای سردتر زندگی می کنند مفید باشد.

آیا انتقال اثبات سهام استخراج اتر را از بین می برد؟

یک نگرانی مشترک برای هر معدنچی آینده نگر اتریوم ، نقشه راه Ethereum 2.0 است که برنامه هایی را برای انتقال به اثبات سهام ارائه می دهد ،فروش ماینر اتریوم یک الگوریتم اجماع که معدنچیانی را که همه معدنچیان اتریوم موجود در آن زمان محدودی برای بازده سرمایه گذاری خود در اختیار دارند ، منسوخ می کند. اما خوشبختانه ، استخراج PoW به احتمال زیاد تا سال 2023 هنوز فعال خواهد بود.

اتریوم ۲.۰:

راه اندازی فاز ۰ اتریوم ۲.۰ ،فروش ماینر اتریوم که برای سال ۲۰۲۰ انتظار می رود ، یک بلاک چین جداگانه است که به هیچ وجه بر استخراج تأثیر نمی گذارد. این تنها در فاز ۲ است که ممکن است استخراج معادن از بین برود ، اما هیچ برنامه مشخصی برای این انتقال تا اکتبر ۲۰۲۰ وجود ندارد.

اتریوم بروزرسانی میشود :

انتظار می رود که فروش ماینر اتریوم فاز ۲ در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل ۲۰۲۲ رخ دهد. اما شایان ذکر است که اتریوم دارای سابقه طولانی در تاخیر در نقشه راه خود است – در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ ، اعتقاد زیادی بر این بود که این انتقال تا سال ۲۰۲۰ به پایان می رسد.

هیچ کس واقعاً نمی داند اتریوم ۲.۰ چه زمانی به پایان می رسد ، اما از اکتبر ۲۰۲۰ ،فروش ماینر اتریوم اکثر تخمین ها نشان می دهد که ماینرهای جدید باید زمان کافی برای جبران حداقل بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری خود در سخت افزار داشته باشند.

آیا استخراج اتریوم سودآور است؟

سودآور بودن هر نوع استخراج بستگی به هزینه برق در هر منطقه دارد. به عنوان یک قاعده ، هر چیزی که کمتر از ۰.۱۲ دلار برای هر کیلووات در یک ساعت مصرف شود ،فروش ماینر اتریوم احتمالاً سودآور است ، اگرچه قیمتهای زیر ۰.۰۶ دلار توصیه می شود تا معدن را به یک بنگاه اقتصادی واقعاً پایدار تبدیل کند.

بررسی سود اتریوم :

این ارقام اکثر تلاش های استخراج معادن خانگی را به ویژه در کشورهای توسعه یافته که قیمت برق به طور کلی بالای ۰.۲۰ دلار است ، رد می کند. اگرچه ممکن است با چنین قیمت هایی سود حاصل شود ، اما بازده سرمایه می تواند به شدت تحت تأثیر قرار گیرد. به عنوان مثال ، یک معدنچی که ۳۰۰۰ دلار هزینه دارد ، ماهانه ۲۰۰ دلار درآمد دارد و ۴۵ دلار برق با ۰.۰۵ دلار/کیلووات ساعت در ساعت مصرف می کند ، ۱۹ ماه طول می کشد تا خود را بازپرداخت کند.

همان معدنکاری که در ناحیه ای استفاده می شود که هزینه برق آن ۰.۲۰ دلار/کیلووات ساعت است ، فروش ماینر اتریوم در ۱۵۰ ماه یا بیش از ۱۲ سال بازپرداخت می شود.

راه های استخراج با صرفه ارز دیجیتال

معدنچیان حرفه ای می توانند با انتقال عملیات خود به مناطق با ارزان ترین برق یا با استفاده از نرخ های پایین تر که برای صنایع اختصاص داده شده است ، پیشرفت کنند.فروش ماینر اتریوم اینها برخی از دلایل اصلی تبدیل معدن به یک صنعت جدی و سرمایه بر است.

استخراج اتریوم در خانه :

اما استخراج اتریوم در خانه هنوز برای اکثر افراد قابل دسترسی است ، به خصوص که می توان آن را با کارت های گرافیکی مصرفی AMD و Nvidia انجام داد. برای معدنچیان اتریوم که در مناطقی با قیمت پایین برق زندگی می کنند ،فروش ماینر اتریوم می تواند به منبع درآمد قوی تبدیل شود.

انواع ماشین حساب وجود دارد که می تواند سود مورد انتظار را مشخص کند ،فروش ماینر اتریوم به عنوان مثال ، ماشین حساب Miningbenchmark.net ، Whattomine یا CryptoCompare. همچنین می توان این مقادیر را به طور مستقل محاسبه کرد. فرمول مورد استفاده در وب سایت های ماشین حساب بسیار ساده است:

درآمد دستگاه ماینر

این یک تخمین از میزان انتظار می رود که یک معدنچی در روز درآمد داشته باشد. در اصل ، درآمد یک معدنچی عبارت است از صدور کل شبکه ضرب در سهم آنها از کل نرخ هش شبکه. برای به دست آوردن سود ، باید هزینه برق مورد استفاده معدنچی را کم کنید. به عنوان مثال ، دستگاهی که از ۱.۵ کیلووات ساعت برق با قیمت ۰.۱۰ دلار استفاده می کند فروش ماینر اتریوم ، ۳.۶ دلار در روز هزینه دارد.

درآمد دستگاه ماینر

کلید موفقیت استخراج

کلید موفقیت استخراج ، حداکثر کردن نرخ هش و به حداقل رساندن هزینه برق و سخت افزار است. بنابراین فروش ماینر اتریوم ، علاوه بر مکان ، انتخاب سخت افزار استخراج برای استخراج بسیار مهم است.

برای استخراج اتریوم ، GPU ، FPGA یا ASIC چه چیزی بهتر است؟

اتر به عنوان یک سکه طراحی شد که تنها با واحدهای پردازش گرافیکی مصرف کننده یا GPU ها استخراج می شد. این امر آن را در مقابل بیت کوین قرار می دهد ، که تنها می تواند به طور موثر با دستگاه های تخصصی که معمولاً به آنها ماشین های مدار مجتمع خاص برنامه یا ASIC می گویند ، استخراج شود. این دستگاه ها تنها قادر به انجام یک کار هستند ، که به آنها امکان می دهد کارایی بسیار بالاتری نسبت به سخت افزارهای محاسباتی عمومی داشته باشند.

الگوریتم استخراج اتریوم

ساختن یک الگوریتم استخراج که “مقاوم در برابر ASIC” باشد از لحاظ تئوری غیرممکن است و در عمل نیز بسیار سخت است. ASIC هایی که برای الگوریتم استخراج اتریوم ، Ethash طراحی شده بودند ، سرانجام در سال 2018 منتشر شدند. با این حال ، این ماینرها نسبت به GPU ها از نظر کارآیی هش پیشرفت نسبتاً کمی را ارائه می دهند. در مقابل ، ASIC های بیت کوین به دلیل ویژگی های الگوریتم استخراج ، بسیار کارآمدتر از GPU ها هستند.

دستگاه های تخصصی FPGA

نوع دیگری از دستگاه های تخصصی FPGA است که مخفف عبارت array gate قابل برنامه ریزی است. فروش ماینر اتریوم اینها حد وسطی بین ASIC ها و GPU ها هستند که به نوعی امکان پیکربندی را می دهند در حالی که هنوز در انواع خاصی از محاسبات کارآمدتر از GPU ها هستند.

دستگاه های استخراج اتریوم :

استخراج اتریوم با همه این دستگاه ها امکان پذیر است ، اما همه آنها عملی یا معقول نیستند. به عنوان مثال ، FPGA ها در اکثر شرایط از GPU ها پایین تر هستند. آنها دستگاههای گران قیمت و بسیار پیچیده ای هستند که برای استفاده م effectivelyثر از آنها نیاز به دانش فنی پیشرفته دارد. این پاداش بدون شک ارزش چندانی ندارد ، زیرا عملکرد استخراج آنها بسیار نزدیک به GPU های اصلی است.

بررسی ASIC در استخراج اتریوم

ASIC های اتر باعث افزایش عملکرد قابل اندازه گیری نسبت به کارت های گرافیک می شوند اما در کاربردهای عملی اشکال زیادی را به همراه دارند. مهمترین نگرانی این است که ASIC ها فقط می توانند اتریوم و چند سکه دیگر را بر اساس الگوریتم هشینگ مشابه استخراج کنند. پردازنده های گرافیکی می توانند بسیاری از سکه های دیگر را استخراج کنند و در صورت لزوم ، می توانند به گیمرها فروخته شوند یا برای ساختن یک رایانه بازی استفاده شوند.

علاوه بر این ، تهیه ASIC ها دشوارتر است ، زیرا تعداد کمی از مغازه ها آنها را می فروشند ،فروش ماینر اتریوم در حالی که خرید مستقیم از تولیدکنندگان ممکن است به سفارشات زیاد و زمان انتظار طولانی نیاز داشته باشد.

در نتیجه :

بنابراین ، برای ماینرهای خانگی سرگرم کننده ،فروش ماینر اتریوم پردازنده های گرافیکی به دلیل انعطاف پذیری و عملکرد نسبتا خوب در مقایسه با قیمت ، معقول ترین انتخاب هستند.

چگونه می توان بهترین سخت افزار استخراج را پیدا کرد؟

انتخاب سخت افزار مناسب در درجه اول باید توسط سه عامل تعیین شود: حداکثر نرخ هش ممکن ،فروش ماینر اتریوم مصرف انرژی و قیمت خرید آن.

بررسی قیمت سخت افزار های استخراج :

گاهی اوقات قیمت خرید نادیده گرفته می شود ، اما می تواند عملیات استخراج را ایجاد یا خراب کند ، زیرا سخت افزار برای همیشه دوام نمی آورد. ساییدگی اجزا یک عامل است ، زیرا در نهایت ، همه دستگاه ها خراب می شوند. با این حال ، این موضوع اغلب بیش از حد بزرگ است زیرا GPU ها دستگاه های کاملاً مقاوم هستند و گزارش های زیادی از آنها برای بیش از پنج سال به کار خود ادامه می دهد.

منسوخ شدن سخت افزار :

منسوخ شدن سخت افزارها مهمترین خطری است که بر معدنچیان تأثیر می گذارد. پردازنده های گرافیکی پیشرفته تر یا ASIC می توانند ماینرهای موجود را به طور کامل بیرون بیاورند ، به ویژه آنهایی که هزینه برق بیشتری دارند. به همین دلیل ، “دوره بازپرداخت” – چقدر طول می کشد تا معدنچی بازپرداخت خود را انجام دهد – به معیار بسیار مهمی برای تجزیه و تحلیل مالی در معدن تبدیل می شود.

در جدول زیر پارامترهای مالی سخت افزار پیشرو در استخراج اتر آمده است:

می توانید صفحه گسترده را مشاهده و کلون کنید تا با مقادیر بازی کنید.جدول دوره بازپرداخت را تجزیه و تحلیل می کند که در آن هرچه ارزش کمتر باشد ، نتیجه بهتر است.فروش ماینر اتریوم این معیار به دلیل تفاوت زیاد در نرخ هش در بین دستگاهها انتخاب شد ، که مقایسه سود روزانه را مخدوش می کند.

محاسبات به طور کامل از هزینه های به دست آمده غافل می شوند ، که بسیار غیر قابل پیش بینی تر از پاداش بلوک است. بسته به روز ، هزینه ها ۱۰ تا ۵۰ درصد از کل درآمد روزانه در تابستان ۲۰۲۰ را شامل می شود ، اما از نظر تاریخی ، آنها زیر ۱۰ درصد بوده است.

نکته مهم دیگر این است که این جدول در یک بازار گاو پیشرفته گردآوری شده است. برخی از پیکربندی ها در حال حاضر موفق به کسب درآمد نمی شوند و هرگونه افت قیمت در اتر می تواند وضعیت را تشدید کند. به طور کلی ، درآمد معدنچیان بسیار در نوسان است و استنباط درآمد یک روز به آینده می تواند بسیار غیرقابل اعتماد باشد. معدنچیان برای پاداش بلاک با یکدیگر رقابت می کنند ، بنابراین کاهش هزینه های عملیاتی زیر متوسط جهانی ، کلید یک تجارت مقاوم است.

در نهایت ، جدول هزینه سخت افزار باقی مانده مورد نیاز برای مونتاژ یک معدنچی را نادیده می گیرد. این هزینه عمدتا ثابت و نسبتاً ارزان است ، زیرا دکل های ماینینگ GPU از شش تا 14 پردازنده گرافیکی استفاده می کنند. ASIC ها عمدتا خودکفا هستند ، اما عموماً نیاز به خرید واحدهای منبع تغذیه خارجی دارند.

با در نظر گرفتن این سلب مسئولیت ها ، با این وجود مقایسه چند تفاوت و اشکال در گزینه های مختلف سخت افزار استخراج را برجسته می کند. به عنوان مثال ، AMD RX 580 سه ساله بهترین قیمت برای شما با 0.05 دلار در هر کیلووات ساعت است. اما بهره وری انرژی پایین آن را به گزینه ای بسیار ضعیف تر نسبت به سایر دسته های هزینه برق بیشتر تبدیل می کند.

A10 Pro ASIC تا کنون مقرون به صرفه ترین و جذاب ترین گزینه برای معدنچیان با هزینه بالای برق است. سایر ASIC ها به دلیل مشکل زیاد در خرید یا طول عمر کوتاه باقی نمانده است . فروش ماینر اتریوم Nvidia RTX 3080 همچنین بر اساس معیارهای اولیه یک جایگزین قوی برای هر دسته از ماینرها است.

SQRL FK 33 یکی از محبوب ترین FPGA ها است ، اما این مدل نشان می دهد که چرا این نوع سخت افزار استفاده کمی می کند. با وجود راندمان بالای انرژی ، قیمت واحد آن همچنان آن را در مقایسه با سایر گزینه ها جذاب نمی کند. با این حال ، شایان ذکر است که نمونه قیمت نمونه از لیست eBay یک دستگاه دست دوم بازسازی شده گرفته شده است.

خرید پردازنده های گرافیکی مستهلک شده مانند AMD RX Vega 64 یا Nvidia GTX 1060 نیز می تواند اقدامی مناسب برای کاهش هزینه ها باشد ،فروش ماینر اتریوم اما خریداران ممکن است با خطرات بیشتری در خرابی دستگاه مواجه شوند

نحوه راه اندازی مزرعه استخراج اتریوم:

دستورالعمل ها و خطرات
استخراج نیاز به برنامه ریزی دقیق و توجه دارد تا از پیامدهای ناگوار جلوگیری شود. همه رایانه ها یک خطر احتمالی آتش سوزی هستند و این خطر در معادن به دلیل استفاده مداوم و خروجی های انرژی بالا افزایش می یابد.

تنظیمات استخراج معادن در خانه

برای تنظیمات استخراج معادن در خانه ، مهم نیست که شبکه برق داخلی را با کشش بیش از حد قدرت بارگیری نکنید. شبکه به طور کلی و هر سوکت تنها برای حداکثر توان معینی تعیین می شوند و دستگاه های استخراج می توانند به راحتی از این آستانه ها عبور کنند.فروش ماینر اتریوم سیم کشی ممکن است خراب شود و بیش از حد گرم شود ، که خطر آتش سوزی فوری را ایجاد می کند. برای ارزیابی ایمنی راه اندازی خود با متخصصان مشورت کنید.

انتخاب واحدهای منبع تغذیه

انتخاب واحدهای منبع تغذیه با کیفیت بالا با حاشیه قدرت زیاد برای محافظت در برابر افزایش برق و سایر مشکلات الکتریکی بسیار توصیه می شود.

نمونه های سخت افزار برای استخراچ

برای استخراج معادن GPU و FPGA ، چندین سخت افزار مورد نیاز برای استخراج موثر اتریوم وجود دارد. سرمایه گذاری در مادربردهای تخصصی ، مانند Asrock X370 Pro BTC+ یا Gigabyte GA-B250-FinTech ، می تواند بسیار ارزشمند باشد ، زیرا برای استخراج بهینه شده است. هر مادربرد ممکن است تا 14 GPU را پشتیبانی کند ، که معمولاً در مادربردهای استاندارد غیرممکن است.

مانند

مادربرد باید با مقدار کافی RAM ، 8 یا 16 گیگابایت و حداقل 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی درایو جفت شود. قسمت دوم بسیار مهم است زیرا استخراج اتریوم نیاز به حافظه زمان اجرا زیاد ، حداقل 4 گیگابایت در هر GPU دارد.

این ترفند را می توان با استفاده از یک ترفند سیستم عامل به نام ذخیره کردن صفحه ، به ذخیره سازی دائمی ارزان تر و بدون افت عملکرد منتقل کرد. رم خود GPU نیز باید حداقل 6 گیگابایت باشد تا بتواند DAG رو به رشد را که مکانیسم اصلی الگوریتم اتاش است ، فروش ماینر اتریوم در نظر بگیرد.

محاسبه هش در دستگاه هاس ماینینگ

DAG ، که مخفف گراف غیر چرخشی جهت دار است ، یک مجموعه داده بزرگ است که برای محاسبه هش های استخراج اتریوم استفاده می شود. سخت افزار استخراج باید دارای ظرفیت حافظه کافی برای ذخیره آن باشد. مجموعه داده با نرخ تقریبی 1 گیگابایت هر دو سال برای اتر رشد می کندفروش ماینر اتریوم ، اگرچه سکه های دیگر ممکن است دارای نرخ رشد متفاوتی باشند.

دستگاه های چهار گیگابایتی تا پایان سال ۲۰۲۰ کاملاً غیر قابل استفاده خواهند بود فروش ماینر اتریوم ، در حالی که کارت های ۶ گیگابایتی احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ مستهلک شده اند. ماشین حساب های آنلاین می توانند به ارزیابی برنامه زمان دقیق کمک کنند.

واحد پردازش :

واحد پردازش مرکزی می تواند به اندازه لازم ارزان باشد ، زیرا هیچ ارتباطی با استخراج GPU ندارد. راه اندازی چندین پردازنده گرافیکی احتمالاً به رایزر نیاز دارد ،فروش ماینر اتریوم یک آداپتور برای اتصال GPU ها به مادربرد. محفظه دکل معدن باید به اندازه کافی باز و گسترده باشد تا گردش هوا امکان پذیر باشد.

واحد پردازش

بررسی سیستم عامل

از نظر سیستم عامل ، ویندوز و لینوکس هر دو گزینه معتبری هستند ، اگرچه ممکن است لینوکس نیاز به تعامل بیشتر با خط فرمان داشته باشد. بهینه سازی پردازنده های گرافیکی از نظر سرعت ساعت ، مصرف برق و زمان بندی حافظه برای دستیابی به ارقام ذکر شده در قبل بسیار مهم است ،فروش ماینر اتریوم اما جمع بندی کامل خارج از محدوده این راهنما است.

برنامه های موئثر در استخراج اتریوم

ساده ترین راه برای استخراج اتریوم پیوستن به یکی از استخرهای استخراج مانند SparkPool ، Nanopool ، F2Pool و بسیاری دیگر است. این به معدنچیان اجازه می دهد تا به طور مداوم به جای شانس تصادفی برای پیدا کردن کل بلوک هر چند وقت یکبار ، درآمد ثابت داشته باشند. نرم افزارهای معدنی محبوب شامل Ethminer ، Claymore و Phoenix هستند. شاید ارزش داشته باشد که هر یک را آزمایش کنید تا ببینید پیکربندی خاص شما سریعتر است.

نکاتی در مورد استفاده دستگاه ماینینگ

در نهایت ، دستگاه ها باید مرتباً نگهداری ، تمیز و گردگیری شوند تا سخت افزار در وضعیت خوبی قرار بگیرد. جزئیات دیگری نیز در مورد راه اندازی یک مزرعه معدنی موفق وجود دارد که بسیاری از آنها با حسادت به عنوان اسرار تجاری حفظ می شوند. این راهنما کاملاً جامع نیست ، اما اگر در زمینه معدن جدی هستید ،فروش ماینر اتریوم اکنون باید یک پایگاه دانش قوی برای انجام تحقیقات بیشتر داشته باشید.

انواع معادن چیست؟

ما می توانیم به طور کلی انواع فروش ماینر اتریوم minig را در 4 عنوان در نظر بگیریم:

استخراج ASIC:

استخراج ارزهای رمزنگاری شده را می توان با دستگاه های خاصی متشکل از تعداد زیادی پردازنده انجام داد تا به ظرفیت بالایی برسد. دستگاهها باید مجهز به مدارهای مجتمع مخصوص برنامه باشند. این نوع دستگاه ها دارای ظرفیت محاسباتی بالایی هستند ، اما مقدار زیادی برق مصرف می کنند. اگر قصد دارید برای ارزهای رمزپایه مبتنی بر اثبات کار مانند بیت کوین ، لایت کوین استخراج کنید ، باید از این دستگاه ها استفاده کنید.

با این حال ، فروش ماینر اتریوم ما توصیه می کنیم که بدون ایجاد زیرساخت های قوی الکتریکی در مکانی که این کار را انجام می دهید ، این کار را انجام ندهید.

استخراج GPU:

فروش ماینر اتریوم کارت های گرافیکی رایانه ها ، یعنی واحد پردازش گرافیک (GPU) ، نوعی استخراج است که با قدرت کارت گرافیک رایانه ساخته می شود. با محاسبه از طریق پردازنده قدرتمند کارت گرافیک ، می توان برای برخی از سکه های مبتنی بر اثبات کار مانند Ethereum ، Zcash استخراج کرد. به طور کلی توصیه می شود چندین کارت گرافیک را برای ایجاد یک سیستم قدرتمند ترکیب کنید.

استخراج CPU:

همچنین ممکن است بتوان از طریق پردازنده ای که کامپیوتر دارد ، یعنی CPU ، استخراج کرد. اگر انتظارات عملکردی ندارید ، شاید بتوانید برای شروع ماینینگ CPU را امتحان کنید. برای اثبات معدن Stake-PoS ، به هیچ سخت افزار دیگری به جز رایانه خود فروش ماینر اتریوم ، نرم افزار لازم و پول رمزنگاری شده نیاز ندارید.

استخراج ابر:

شما می توانید Mining را انجام دهید حتی اگر هیچ قدرت پردازشی در این سیستم بر اساس منطق اجاره ندارید. در سیستم استخراج Cloud ، که به گونه ای سازماندهی شده است که نیازی به اطلاعات نیست ، می توانید با اجاره قدرت پردازنده از یک سرویس ،فروش ماینر اتریوم واسطه را به استخر استخراج مورد نظر خود هدایت کنید.

برای فعال شدن در این نوع استخراج ، جایی که می توانید بلافاصله با اجاره سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز خود شروع به کار کنید ، می توانید بسته های ارائه دهندگان خدمات را که گزینه های مختلفی را ارائه می دهند ، بررسی کنید.

۱۰ کارت گرافیک برتر ماینینگ

در سکه های رمزنگاری استخراج شده با منطق اثبات کار مانند اتریوم ، سرعت استخراج بر حسب MH/s بیان می شود. هرچه این سرعت بیشتر باشد فروش ماینر اتریوم ، سود بیشتر است. در لیست ما ، ما در مورد سریعترین کارت های گرافیک ماینینگ مبتنی بر استخراج اتریوم صحبت کردیم.

1. NVIDIA RTX 3090

فروش ماینر اتریوم کارت های ویدئویی برای استخراج
RTX 3090
RTX 3090 ، یکی از قوی ترین کارت های گرافیک انویدیا ؛ هم بازی و هم عملکرد ماینینگ را مجذوب خود می کند. قوی ترین عضو خانواده RTX 3000 ، که در پایان سال 2020 معرفی شد ، در راس بهترین کارت های ماینینگ قرار دارد. RTX 3090 وعده سرعت استخراج 125 مگاهرتز بر ثانیه در استخراج اتریوم را می دهد.

2. NVIDIA RTX 3080

فروش ماینر اتریوم 10 کارت گرافیک برتر ماینینگ – RTX 3080
RTX 3080 نسبت به قیمت خود عملکرد خوبی را ارائه می دهد. این یک واقعیت است که خانواده RTX به اندازه بازی ها در استخراج خوب هستند. RTX 3080 سرعت استخراج 100MH/s را در استخراج اتریوم ارائه می دهد.

3. NVIDIA RTX 3080 Ti

فروش ماینر اتریوم کارت های ویدئویی برای استخراج
استخراج کارت های گرافیک RTX 3080 Ti
کارت گرافیک NVIDIA RTX 3080 Ti رتبه سوم را در این لیست به خود اختصاص داده است ، اگرچه سرعت حفاری کمی کمتر از مدل غیر Ti ارائه می دهد. بیایید اضافه کنیم که سرعت حفاری 67MH / s قابل دستیابی است.

4. AMD RX 6800 XT

فروش ماینر اتریوم استخراج کارت گرافیک
کارت ویدئو برای استخراج – RX 6800 XT
محبوب ترین کارت گرافیک سری RX 6000 با کارایی بالا AMD ، RX 68000 XT همچنین عملکرد حفاری خوبی دارد. در حالی که AMD عملکرد بازی را با فناوری هایی مانند FidelityFX بهبود می بخشد ، با عملکرد حفاری خود نیز توجه ها را به خود جلب می کند. AMD RX 6800 XT سرعت استخراج 65MH/s را در استخراج اتریوم ارائه می دهد.

5. AMD RX 6900 XT

فروش ماینر اتریوم AMD Radeon RX 6900 XT
10 کارت گرافیک برتر ماینینگ – RX 6900 XT
RX 6900 XT ، قوی ترین عضو آخرین سری کارت گرافیک AMD ، RX 6000 ، عملکرد مشابهی با RX 6800 XT در استخراج دارد. اگرچه تفاوت زیادی در قیمت RX 6800 XT وجود دارد ، اما برخی شرایط ممکن است شما را مجبور به خرید RX 6900 XT کند. همچنین لازم به یادآوری است که سرعت حفاری 65MH / s است.

10 کارت گرافیک ماینینگ برتر 6. AMD RX 6800

فروش ماینر اتریوم استخراج کارت گرافیک
کارت های ویدئویی برای استخراج – RX 6800
RX 6800 با عملکرد کمی کمتر از RX 6800 XT ، از نظر قیمت / عملکرد بهتر از نمونه های بزرگتر است. اگرچه در عملکرد بازی نمی تواند از RX 6900 XT و 6800 XT پیشی بگیرد ، اما در مقایسه با تفاوت قیمت ، هیچ ضرر بزرگی در استخراج وجود ندارد. RX 6800 سرعت حفاری 61MH/s را ارائه می دهد.

7. NVIDIA RTX 3070

فروش ماینر اتریوم NVIDIA تولید آن کارت را برای سری RTX 3000 کنار می گذارد
بهترین کارت های گرافیک برای استخراج – RTX 3070
RTX 3070 ، یکی از کارت های گرافیکی امسال که بسیار مورد بحث قرار گرفته است ، یک کارت متوسط در تجربه نسل جدید RTX است. RTX 3060 (غیر Ti) دومین کارت پایین در سری 3000 است ، زیرا سرعت حفاری آن توسط NVIDIA محدود شده است. سرعت حفاری 60 مگاهرتز بر ثانیه است.

8. NVIDIA RTX 3060 Ti

فروش ماینر اتریوم RTX 3080 Ti
10 کارت گرافیک برتر ماینینگ – RTX 3060 Ti
از آنجا که سرعت حفاری RTX 3060 توسط NVIDIA محدود است ، RTX 3060 Ti کمترین عملکرد حفاری را در سری RTX 3000 ارائه می دهد. سرعت خراش کارت 60MH/s است.

9. AMD RX 5700 XT

فروش ماینر اتریوم استخراج کارت های گرافیک
10 کارت گرافیک برتر ماینینگ – RX 5700 XT
RX 5700 XT ، با عملکردترین مدل در سری کارت های گرافیک نسل قبلی AMD ، عملکرد استخراج خوبی را نیز ارائه می دهد. سرعت خراش کارت 56.5MH/s است.

10. AMD RX 5700

فروش ماینر اتریوم amd rx 6000
10 کارت گرافیک برتر ماینینگ – RX 5700
RX 5700 با عملکرد کمی کمتر از RX 5700 XT ، تفاوت بسیار کمی در بخش استخراج دارد. RX 5700 سرعت حفاری 56MH/s را ارائه می دهد.

در اینجا ۱۰ کارت گرافیک برتر ماینینگ برای سال ۲۰۲۱ آورده شده است. بیایید ببینیم چگونه باد در سالهای آینده برای معدنچیان رمزنگاری خواهد وزید.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
27
Number of Views
265

This is version 1, from 8 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch