Langų tamsinimas

Langų tamsinimas yra vienas iš efektyviausių būdų, kaip sukurti komfortą automobilio interjerą

Langų tamsinimas: privalumai ir trūkumai

Automobilis yra ištikimas asistentas. Šiandieniniame pasaulyje, automobilio naudojimas tapo įprastas ir prieinama daugeliui piliečių. Daugeliu atžvilgių, automobilio būklė prisideda prie geros nuotaikos savininkas. Dažnai puikus automobilio būklė taupo žmogaus gyvenimą.

Ji visada turėtų išlaikyti automobilio vientisumą, ir tada jis bus įtikti savo savininkui. Jums reikia atkreipti dėmesį net mažiausias gedimas arba dalis automobilio, jo būklę ir dizainą. Norėdami tai padaryti, yra daug universaliųjų būdų, kaip papuošti automobilį ir padaryti jį maloniau už patogią kelionę.

Langų tamsinimas yra vienas iš efektyviausių būdų, kaip sukurti komfortą automobilio interjerą. Ši procedūra yra aktuali tiek vairuotojui, tiek keleiviui. Tačiau, kaip ir kitur-yra privalumus ir trūkumus.

Privalumai

Pagrindinis taškas tonavimo stiklo yra užkirsti kelią salone šildyti karštomis dienomis. Kartais neįmanoma sėdėti ant karšto sėdynės, nes Saulė jį pašildo. Prietaisų skydelis ir kitos juodos plastikinės dalys yra šildomas iki 80 laipsnių. Iš šios temperatūros plastiko gali tiesiog nulaužti. Vasarą, kai oro temperatūra pasiekia 30 laipsnių ar daugiau, tonavimo automobilių be oro kondicionavimo langai yra didelis pliusas.

Kiekvienas automobilis yra patvarus punktas. Žinoma, jūs galite pakeisti automobilį kiekvienais metais, bet minimalus laikotarpis, kai automobilis yra maždaug nuo dvejų iki trejų metų. Tonavimas automobilį tokiu ilgą laiką bus užkirstas kelias į salono spalvos perperėjimas.

Didelis pliusas taip pat yra tai, kad jūs negalite matyti, kas vyksta automobilio viduje. Juk dažnai Geležinis draugas tampa aukomis vagių. Tokia procedūra pagerina transporto priemonės saugumą. Patikėkite manimi, norėdami pamatyti juodas krepšys ar rankinė per tamsintas stiklas salone-gana sunku.

Kai kurie iš automobilių langai (dažniausiai galinio ir galinio šoninių langų) yra pagaminti iš vadinamųjų suluošintas stiklo. Toks stiklas stiprus smūgis skrenda į mažiausias vienetų. Shards yra labai aštrus ir gali rimtai sužeisti. Jei automobilio galinėje dalyje yra tamsintas-sužeidimų iš sutrupėjo stiklo rizika yra sumažinta.

Taip iš aukščiau, mes norime paminėti stiprinti tonavimo filmus. Jie yra žinomi kaip Šarvuotos tonavimo. Tokios medžiagos turi aukštą šilumos apsaugos lygį, geras triukšmo izoliacijos savybes. Išskirtinė kokybė yra atsparumas smūgiams. Šis langų tamsinimas tipas gali suteikti apsaugą nuo užpuolimo su plaktuku, šikšnosparniai ir net trauminis ginklas.

Langu tamsinimas yra minimalus indėlis siekiant labai malonus ir naudingas rezultatus. Be to, tonavimas langai padidins automobilio patrauklumą. Bet, kaip ir bet kuris dalykas, yra jo praradimas.

Trūkumai

Vasarą - geras, bet ne labai žiemą. Tonavimas žymiai sumažina matomumą tamsoje ir blogomis oro sąlygomis. Parkavimo automobilį naktį tampa daug sunkiau. Ir automobilių stovėjimo tamsus požeminis garažas yra košmaras. Tokiais atvejais, jūs turite "vaikščioti ant žvaigždžių." Kitaip tariant, aklas. Atminkite, kad vienintelis jūsų padėjėjas yra veidrodžiai.

Jūs nesate vieni kelyje. Tonavimo, ypač galinio lango, neleidžia jums pamatyti kelią į automobilio vairuotojas taip jums. Taigi, smarkiai patamsėjimą galinio lango, jums padidinti riziką bučiavosi. Teisėjas sau - juda į priekį, galite įvertinti situaciją keliuose automobilių priešais jus kelyje.

Problemos taip pat gali atsirasti kelių sankryžų. Tamsinimas automobilių langai gali būti sunku palikti antrinio kelio, kaip vairuotojas be tonavimo ne visada gali suprasti, ar jo vairuotojas mato tamsintas automobilis.

Kartais išvaizda nėra ypač malonus. Viskas priklauso nuo šeimininko. Burbulai, raukšlės, įbrėžimai, įtrūkimai - visi šie pakabukai gali pasirodyti per kelias dienas. Netinkamai pritaikyta arba prastos kokybės Tonavimas gali sukelti ankstyvą stiklo pakeitimą.

Jūs negalite atspalviu visą stiklą. Priešingu atveju jums gali turėti problemų su policija. Pilno tamsinimaso malonumas jums kainuos apie 100-150 litų. Lietuvoje draudžiama atspalviu priekinius ir priekinius šoninius langus. Kitaip tariant-žiūrėjimo plotas 180 laipsnių nelieskite.

Leiskite apibendrinti

Ne kiekvienas tonavimas yra naudinga ir saugi jums ir jūsų automobiliui. Be pastangų siekiant apsaugoti nuo smalsių akių ir ultravioletinių spindulių automobilio vidų neturėtų per stipriai reaguoti.

Siekiant tonas automobilis buvo optimalus ir vėliau tonavimas automobilis nebuvo teigiama, kad valdžios institucijos, tonavimas turėtų būti atliekamas kokybės paslaugas su profesionalių darbuotojų, kad atitiktų pripažintus standartus. Šiuo atveju, jūs galite būti ramus ne tik dėl saugumo ir teisėtumo savo tonavimo, bet taip pat gauti garantiją, kad stiklo Tonavimas yra pagamintas aukštos kokybės lygio ir truks ilgą laiką.

Nors privalumų puodelis persveria trūkumai - tai iki jums. Taigi kalbėti, verslo meistriškai.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
136
Number of Views
958

This is version 1, from 2 years ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch