فلش تبلیغاتی

رکت های به نام و بزرگی در ایران موجودند که اقدام به فروش فلش از برند های معتبر میکنند. این شرکت ها به عنوان نماینده رسمی و قانونی وارد کننده فلش مموری میباشد

فلش مموری | فلش تبلیغاتی | بهارگیفت

ما برای جا به جایی فایل های مختلف از فلش usb تبلیغاتی استفاده میکنیم. فلش مموری یک حافظه اکسترنال میباشد که می توان فایل ها را بین دیوایس های مختلف جا به جا کرد. ما از فلش مموری تبلیغاتی برای نگه داری اطلاعات و فایل ها استفاده میکنیم، مزیت فلش مموری به سی دی این است که فلش مموری یک حافظه قابل پاک کردن و دوباره نوشتن است اما در سی دی همچین امکانی وجود ندارد. این وسیله پر کاربردی میتواند بهترین هدیه برای مشتریان خود باشد .... هدیه ای با ماندگاری طولانی و کاربردی با چاپ لوگو مخصوص شما

اهمیت فلش مموری تبلیغاتی در بازاریابی

فلش مموری اختصاصی دارای فضای قابل توجهی برای ذخیره دیتا ها و اطلاعات شما دارند و امکان چندین بار استفاده دارد و هر دفعه میتوان مطالب قبلی را با داده های جدید جایگزین کرد. این محصولات تبلیغاتی برای آن دسته از مشتریانی که با تکنولوژی و کامپیوتر و ... سر کار دارند، گزینه ایده آل است.شاید این محصول تبلیغاتی از نظر حجم کوچک باشد، اما بسیار کاربردی است و کسی را نمیتوان یافت که با ارائه یک فلش تبلیغاتی خوشحال نشود. فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی خود را به هرشکلی که دوست دارید میتوانید سفارش دهید ... حتی یکی از مشتریان عزیز ما فلش تبلیغاتی اختصاصی به شکل کشتی سفارش داده بودند، هدایای تبلیغاتی بهارگیفت مجری شما در این خصوص میباشد تا سلایق و ایده های شما را دریافت و تبدیل به واقعیت کند.

فلش مموری های اختصاصی هدایای تبلیغاتی بهارگیفت با چاپ آرم و لوگو شرکت شما و در انواع جنس ها(چرمی، فلزی،سیلیکون،شیشه ای و...) و سبک ها موجود میباشد. مجموعه یا شرکتی که کار سفارش هدایای تبلیغاتی خود به آن میسپارید، بایستی توانایی انجام صفر تا صد کار(از طراحی گرفته تا مرحله تولید) را هندل کند و با مشاوه و راهنمایی شما بهترین گزینه را با قیمتی مناسب در اختیار شما قراردهد.

فلش مموری سیلیکونی

فلش مموری تبلیغاتی یا فلش Usb تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی برای بروزرسانی کاربران و اطلاعات و حمل و نقل راحت آنها کاربرد دارد . از فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی برای بازاریابی هم استفاده می شود و ما میتوانیم به وسیله آنها ( چاپ لوگو بر روی فلش مموری تبلیغاتی)، فلش مموری هایی که می توانند در هر جایی همراه شما باشند، راحتی زیادی را برایتان به ارمغان خواهند آورد.

فلش تبلیغاتی فلزی

فلش تبلیغاتی اختصاصی

فلش تبلیغاتی فلزی

فلش کارتی تبلیغاتی

فلش کارتی تبلیغاتی

فلش کارتی تبلیغاتی

کلیپ های آموزشی چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی

چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی

چاپ لیزری روی فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بهارگیفت

فلش تبلیغاتی | فلش تبلیغاتی کارتی | فلش تبلیغاتی ارزان

ارزان ترین فلش مموری تبلیغاتی با بهترین کیفیت و طراحی منحصر به فرد آن در هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

خرید فلش مموری تبلیغاتی

یکی از انواع حافظه های قابل حمل، فلش مموری ها می باشند که به دلیل ابعاد کوچک و ظرفیت نسبتا بالا به یکی از تجهیزات جانبی دیجیتال محبوب در بین کاربران تبدیل شده است. در واقع استفاده از فلش مموری ها جزئی جدا نشدنی از زندگی روزمره افراد شده است.با پیشرفت روز افزون دنیای ارتباطات و اطلاعات ، روز به روز نیاز ما به فضای ذخیره سازی بیشتر می شود و از زمان اختراع هارد دیسک ها تاکنون وسایل ذخیره اطلاعات پیشرفت چشمگیری کرده است. بشر همواره در تلاش است که این وسایل را کوچکتر و قابل حمل کند و در نتیجه ، فلش مموری های امروزی به دلیل حجم کم و فضای ذخیره سازی بالا تبدیل به گزینه خوبی شده است. ساخت فلش مموری اختصاصی به شکل دلخواه محصول یا لوگوی مورد نظر خود در طرح ها ورنگ ها و جنس های مختلف با بهترین کیفیت چیپست در انواع حافظه های مختلف در شرکت هدایای تبلیغاتی بهارگیفت … با ما همراه باشید

این محصول تبلیغاتی کاربردی و محبوب میان مردم، امروزه با انواع مختلف ابزارها و محصولات تجاری ای مانند لبتاب و کامپیوتر ها، Note Book ها، دوربین های فیلم برداری و عکس برداری و تبلت ها و آیپد ها و گوشی های هوشمند در ارتباط بوده و در واقع نیاز هر شخص میباشد.

مدیران شرکت ها و مجموعه کسب و کار ها و در کل همه مخاطبین شما در محل کار خود از فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی شما استفاده میکنند، لذا ایده خوبیست که فلش مموری تبلیغاتی خود را متناسب با نیازهای آن ها به صورت اختصاصی طراحی و سفارشی کنید. این امر باعث میشود نام برند و لوگو شما برای آن ها مشهود تر باشد و بیشتر مشاهده شود.

از فلش مموری تبلیغاتی با چاپ اختصاصی برای بازاریابی هم استفاده می شود و ما میتوانیم به وسیله آنها ( چاپ لوگو بر روی فلش )، برند خود را تبلیغ کنیم . فلش مموری هایی که می توانند در هر جایی همراه شما باشند، راحتی زیادی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. شما می توانید اسناد کاغذی را فراموش کنید و تمام اطلاعات خود را بر روی این اقلام رایانه ای به صورت ذخیره شده داشته باشید. فقط با توجه به میزان کارآیی این ابزار برای رشد کسب و کار شما، متوجه خواهید شد که چرا آنها در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی هستند. فلش مموری ها یکی از بهترین گزینه ها به عنوان هدیه تبلیغاتی و معرفی برند و لوگو و کسب و کار مجموعه شما، میباشد.

فلش مموری تبلیغاتی | چاپ برند و لوگو شما | چاپ 6 ساعته روی فلش تبلیغاتی | خرید فلش Usb ارزان | چاپخانه اختصاصی هدایای تبلیغاتی بهار گیفت

فلش مموری ها همواره در مسیر دید افراد قرار میگیرند شما میتوانید به راحتی با نشان دادن این محصول به سایر افراد برای همیشه برند خود را در ذهن آن ها حک کنید اما به این نکته توجه کنید که هر نوع محصولی نمی تواند ذهن مخاطب را به خود مشغول کند، از این رو به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید که چگونه باید فلشی تولید شود که مخاطب را به خود درگیر کند و باعث حک شدن برند شما در ذهن او گردد.

هنگام برنامه ریزی و تعیین استراتژی برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق، شما نیازمند یک برنامه منظم و واضح داشته که تا آن را اجرایی نمایید. فلش مموری تبلیغاتی یک راه عالی برای نمایش خلاقیت و ذوق شما برای مشتریان است. این محصول تبلیغاتی در انواع شکل ها و اندازه ها و رنگ ها عرضه میشوند. شما بایستی از این مزیت فلش تبلیغاتی استفاده کرده و چیزی متفاوت که متناسب با کسب و کارتان است، طراحی کنید. اگر میخواهید در میان رقبا متمایز و برجسته باشید ، بسیار مهم است که هدایای تبلیغاتی شما با بقیه متفاوت باشد. پیامی که با این اقدامتان میخواهید انتقال دهید این است که کسب و کار شما منحصر به فرد و یادماندنی است. فلش تبلیغاتی شما بایستی به گونه ای باشد که این هدف را تامین کند. به عنوان مثال فلش مموری زیر را به صورت اختصاصی برای یک مجموعه آتش نشانی زده ایم:

از دیگر مزیت های فلش تبلیغاتی اختصاصی ، قابل دسترس بودن آن هست. این فلش ها نه تنها در معرض دید صاحبین آن ، بلکه در معض دید سایر مردم قرار میگیرد. در نتیجه با این محصول تبلیغاتی به راحتی میتوانید پیام بازاریابی خود را به دیگران نیز انتقال دهید. در نتیجه نام مجموعه و برند شما از طریق این محصول تبلیغاتی به راحتی بر سر زبان ها افتاده و اگر فلش مموری تبلیغاتی شما محصولی با کیفیت باشد ، آن وقت مخاطبین ، شرکت شما را به عنوان یک شرکت عرضه کننده محصولات با کیفیت و خدمات برتر میشناسند و همیشه با احساس رضایتمندی از شما نام میبرند.

نکته خیلی مهم : محصولات تبلیغاتی نماد و معرف مجموعه شما میباشد، به طور عینی ، مصرف کننده با استفاده از هدایای تبلیغاتی دریافتی از مجموعه شما در مورد شرکت یا سازمان شما قضاوت میکنند و آن گیفت را نمونه ای از خدمات یا محصول شما تلقی میکنند. لذا در انتخاب نوع محصول تبلیغاتی و کیفیت آن دقت زیادی داشته باشید. اگر فلش تبلیغاتی را به عنوان ارائه هدیه تبلیغاتی برای مجموعه خود انتخاب کردید ، نوع چیپست و کیفیت آن خیلی مهم است و تاثیر مستقیم بر روی قیمت کالا دارد.

نحوه ساخت فلش مموری تبلیغاتی :

برای تولید فلش مموری تبلیغاتی یک بخش مهم کار به وسیله شرکت های تبلیغاتی انجام میشود و بخش کاربردی آن توسط شرکت های سازنده فلش تبلیغاتی انجام میشود. برای ساخت فلش تبلیغاتی بایستی به یک شرکت تبلیغاتی کار را بسپارید و مدل و طرح سفارشی خود را به آن ها ارائه دهید ممکن است جزئیاتی مثل اشیا تزیینی یا کارت های پلاستیکی به ظاهر آن اضافه شود یا بکل نیاز به قالب بندی جدید باشد و در نهایت در اختیار شما قرار گیرد.

سوالات مهمی که بایستی قبل از خرید فلش مموری از خود بپرسید؟

در مرحله اول بایستی تعیین کنید که اولویت و هدف اول شما کیفیت هست یا هزینه ؟

اگر هزینه نهایی برای شما مهم هست، پیشنهاد ما به شما فلش کارتی تبلیغاتی است که هزینه آن مناسب تر از دیگر فلش مموری ها میباشد و اگر کیفیت مهم است، فلش مموری تبلیغاتی فلزی را به شما پیشنهاد میکنیم، در صورتی که زمان کافی برای انجام سفارش داشته باشید میتوانید فلش مموری تبلیغاتی سیلیکونی با طرح و ساخت اختصاصی سفارش دهید.

علاوه بر موارد بالا بایستی قبل از خرید فلش مموری چند سوال از خود بپرسید و با پاسخ دهی به آن ها متوجه خواهید شد کدام فلش مناسب نیاز فعلی شما است؟

سوال اول : چه فایل ها و اطلاعاتی را میخواهید درون فلش ذخیره کنید، این دیتا ها شامل عکس ، کلیپ های ویدیویی، موسیقی ، متن و یا دیتا های دیگری است؟

سوال دوم : از فلش خود برای چه کارهایی میخواهید استفاده کنید؟ برای ذخیره فقط فایل های خواندنی یا برای فایل های نوشتنی هم میخواهید؟

سوال سوم : آیا ویژگی خاصی (مانند ظرفیت یا سرعت یا شکل) از فلش مموری نیازمندید؟

سوال چهارم : هر چند وقت یکبار به استفاده از فلش مموری نیاز پیدا میکنید ؟

سوال پنجم : چه میزان بودجه ای به خرید فلش مموری میخواهید اختصاص دهید؟

با پاسخ دادن به پرسش های فوق ، شما میتوانید دقیقا فلش مموری مورد نیاز خود را خریداری بکنید.

چیپست فلش مموری

مهمترین نکته برای خرید فلش مموری تبلیغاتی کیفیت چیپست آن فلش مموری هست، برند بودن چیپست میتواند خیال شمارا از یک خرید مطمئن راحت کند. نکته بعدی بررسی body یا بدنه فلش مموری است ک بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد و ظریف باشد. موضوع دیگر بایستی اتصال بین body و chipset محکم باشد تا به هنگام استفاده به راحتی از هم جدا نشود.

چیپست برنددار و غیر برند یعنی چه؟

چیپست برند دار یعنی چیپستی که از کارخانه ای مشخص تولید میشود مانند کارخانه توشیبا یا کارخانه سامسونگ یا کارخانه سندیسک و … که در ظاهر تفاوتی آنچنانی باچیپست های غیر برند نداشته ، اما هنگام آنالیز آن مشخص میشود که شما چه نوع چیپستی را خریداری نمونده اید و نکته دیگر آن ، سرعت انتقال اطلاعات است که به چه شکلی صورت گیرد که نهایتا در وقت شما صرفه جویی شود . تراشه های چیپست های برند دار اصولا مربوط به کشور ژاپن یا تایوان است اما در چیپست های غیر برند ، تحت لایسنس همین برند بوده و در کشور چین است.

انواع فلش مموری تبلیغاتی :

✅ فلش مموری فلزی تبلیغاتی
✅ فلش مموری کارتی تبلیغاتی
✅ فلش مموری پلاستیکی تبلیغاتی
✅ فلش مموری چرمی تبلیغاتی

فلش مموری فلزی تبلیغاتی :

فلش مموری فلزی تبلیغاتی یکی از گزینه های محبوب و پرطرفدار در میان هدایای تبلیغاتی است و حمل آن در جیب و کیف آسان و چاپ روی فلش مموری فلزی جذاب و شکیل است و چاپ روی بدنه این نوع فلش مموری به صورت حکاکی لیزری و چاپ رنگی صورت میگیرد.

فلش مموری کارتی تبلیغاتی :

این نوع فلش مموری جزو هدایای تبلیغاتی جذاب است که طی سال های اخیر، بین بقیه هدایای تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته ، فلش کارتی تبلیغاتی هدیه ای جذاب و کاربردی برای همه عموم و مصرف کنندگان است، این فلش مموری از جنس ABS ساخته شده که سبک و مقاوم است و دارای فضایی مخصوص چاپ طرح و لوگو و مشخصات به صورت تمام رنگی میباشد، فلش مموری به صورت کارت ویزیت به شما ارائه میشود در حالی که یک هدیه تبلیغاتی بشمار میرود.

فلش مموری پلاستیکی تبلیغاتی :

فلش مموری تبلیغاتی با بدنه پلاستیکی PVC فشرده با امکان حک لیزر و چاپ به صورت رنگی در سایز و اندازه اختصاصی با قیمتی اقتصادی هدیه ای مناسب در زمینه تبلیغات محسوب میشود.

فلش مموری چرمی تبلیغاتی :

فلش مموری‌های تبلیغاتی چرمی اصولا به دلیل ظاهر شیک دارند در میان هدایای تبلیغاتی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. افرادی که به هدایای نفیس مانند چرم علاقه مند هستند بیشتر ترجیحشان این فلش فلش مموری است. شما با چاپ متن یا لوگو مورد نظر خود بر روی این نوع فلش مموری، یک هدیه تبلیغاتی زیبا و قابل توجه داشته میباشد.

انواع حافظه فلش مموری :

فلش های مموری با توجه حافظه داخلی که دارند به دو دسته زیر تقسیم بندی میشوند:

فلش مموری NOR
فلش مموری NAND

فلش مموری NOR

امروزه یکی از تکنولوژی های رایج در فلش های مموری ، استفاده از حافظه NOR (نور) میباشد. حافظه NOR نسبت به حافظه NAND قدیمی تر بوده و این حافظه به علت داشتن امکاناتی مانند هزینه مناسب تر، اندازه کوچک تر (به اصطلاح جمع و جور) مصرف انرژی کمتر، و هم چنین استقامت فیزیکی بالا در بیشتر فلش مموری ها مورد استفاده قرار میگیرد.

فلش مموری NAND

حافظه NAND فی الواقع نسل جدیدی از حافظه نور محسوب میشود. حافظه NAND به علت کارایی بالا و مهمتر از همه، قیمت مناسبی که دارا میباشد، در انواع حافظه ها مانند فلش مموری، هارد های اس اس دی SSD و … مورد استفاده و بهره برداری قرارمیگیرد

برای شما کاربران عزیز جهت آشنایی بیشتر به تفاوت های این دو نسل اشاره میکنیم، این نکته را توجه کنید که امروزه به صورت خیلی سریع تکنولوژی در حال تکامل است و لذا ممکن است بخش های مختلف تکنولوژی طی سال های اخیر، از حالت امروزی درآمده و تغییر کند، لذا تفاوت آن ها جزیی است.

  • حافظه NAND قابلیت پاک شدن تا ده هزار بار را داشته و همچنین دارای برنامه ریزی مجدد میباشد .
  • حافظه NAND به نسبت حافظه NOR ، دارای مصرف انرژی پایینی میباشد.
  • حافظه NAND به نسبت حافظه NOR دارای قیمت کمتر و کارایی بالاتر و سرعت بهتر میباشد.
  • در خصوص امنیت نیز، حافظه NAND به نسبت حافظه NOR دارای امنیت بیشتری میباشد.
  • همان طور که در بالا اشاره شد، حافظه NAND نوع پیشترفته تر از حافظه NOR میباشد.
تفاوت حافظه فلش مموری NOR و NAND
عبارت فلش NOR (NOR FLASH) فلش NAND (NAND FLASH)
پاک‌سازی خیلی کند900MS-5S خیلی تند 2MS-3MS
نوشتن کند می‌باشد سریع می‌باشد
خواندن به سرعت انجام می‌شود به سرعت انجام می شود
چرخه پاک‌سازی ده هزار تا صد هزار دفعه می‌باشد صد هزار تا یک میلیون دفعه می‌باشد
سهولت استفاده از سخت افزار ساده پیچیده
قیمت قیمت کمی دارد قیمت بالایی دارد.

گارانتی فلش مموری :

شرکت های به نام و بزرگی در ایران موجودند که اقدام به فروش فلش از برند های معتبر میکنند. این شرکت ها به عنوان نماینده رسمی و قانونی وارد کننده فلش مموری میباشد و فلش های وارد شده توسط این شرکت ها دارای ضمانت و گارانتی اصل بودن کالا و خدمات پس از فروش میباشند. این امکان وجود دارد که یک نوع فلش مموری در بازار با قیمت های مختلف به فروش میرسد. تجربه ثابت کرده است که فلش مموری هایی که از گارانتی برخوردار نیستند با قیمت های پایین و وسوسه انگیز ، اکثرا تقلبی و مشکل دار هستند. به همین خاطر ، هنگام خرید فلش مموری ، بسیار دقت کرده و همیشه سراغ کالایی بروید که دارای شرکت گارانتی کننده باشد و در هنگام خرید محصول به لیبل مخصوص آن شرکت و گارانتی توجه نمایید.

حال سوال اینجاست که برخی از تولید کننده ها میگن فلش ما گارانتی مادام العمر داره این جمله منظورشون چیه؟

گارانتی مادام العمر یا به اصطلاح انگلیسی Lifetime Warrantyبه این معناست که ” تا زمانی که آن محصول تولید یا توزیع میشود تحت گارانتی میباشد. فکر نکنید که گارانتی مادام العمر یعنی تا زمانیست که آن محصول تولید یا توزیع میشود، تحت گارانتی میباشد.

فلش مموری های گران قیمت و ارزان قیمت

سوال اینجاست که علت تفاوت قیمت فلش مموری ها چیست ؟در پاسخ ابتدا به یک ضرب المثل معروف اشاره کنیم. ” هرچی پول بدی همونقدرم آش میخوری !” این ضرب المثل در مورد فلش مموری نیز صدق میکنه. اما علتش چیست؟ اگر دو فلش مموری با ظرفیت های یکسان، قیمت متفاوت داشته باشد، شک نکنید دلیلی فنی دارد.

فلش مموری ها در سه آیتم میتواند متفاوت باشد. یک :ظاهر آن و طراحی اش دو : سرعت انتقال داده سه : طول عمر آن

فلش مموری ها برای خواندن و نوشتن اطلاعات روی خودشان، محدودیت هایی دارند. به عنوان مثال شما فرض کنید فلشی صد هزاربار محدودیت خواندن نوشتن دارد. بعد از تمام شدن این محدودیت، عمر فلش مموری تمام میشود. هر فلش مموری عمر مخصوص و محدود خودش را داراست و اینجاست که فرق فلش ارزان و گران مشخص میشود. البته لازم به ذکر است که همه جا افراد سودجو وجود دارد و الکی قیمت را افزایش میدهند.

نکته دیگه اینه که الگوریتم های پردازش اطلاعات در فلش مموری ها شاید متفاوت باشه و یا از قطعات با دوام تر و سریع تر استفاده کنن. به همین دلیل سرعت اتصال و انتقال داده ها با یکدیگر متفاوت هست. پس حتما و قطعا به این نکته توجه کنید که ” فلش مموری ارزان قیمت طول عمر و سرعت کمتری دارد و حتی احتمال دارد ظاهر آن نیز جالب نباشد.“

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
22
Number of Views
550

This is version 1, from 10 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch