Interjero dizaineriai

Interjero dizainas Kaune

Interjero dizainas Kaune – svajonių projektai ir sprendimai. Šį pavadinimą pasirinkau neatsitiktinai. Pasiūlyti sprendimus, kurie pavers Jūsų mintis ir norus realybe – tai mano, kaip menininkės, supančios aplinkos grožio specialistės, užduotis ir tikslas. Daugelis gerai mane pažįstančių žmonių pasakytų, kad esu be galo smalsi, nestygstanti idėjų, gebanti greitai organizuoti ir priimti sprendimus. Punktualumas, kruopštumas ir atsakomybė yra mano gyvenimo kredo. Kiekvienas naujas interjero kūrimas, bei baldų projektavimas, yra tarsi gaivaus vėjo gūsis, kuris priverčia giliai įkvėpti ir pasinerti į naują išgyvenimą.

Tik kuriant ir įgyvendinant naujus projektus, turiu galimybę su Jumis patirti jaudinantį jausmą, kuris aplanko matant kaip keičiasi vaizdas nuo pradinės idėjos popieriaus lape, iki tikrojo vaizdo realioje erdvėje. Pasirinkę mane, kaip interjero ir baldų projektavimo specialistę, drauge nueisime vieną iš Jūsų gyvenimo etapų. Specialiai Jums sukurtas interjeras stebins ne tik dizaino sprendimų galimybėmis, bet bus patogus, funkcionalus ir atitiks visus Jūsų poreikius.

Dabartiniais laikais dauguma žmonių mato interjero dizainą, kaip užburiantį aukštos klasės vaizdą skirtinguose žurnaluose ir socialinės medijos tinkluose. Tačiau dauguma net nepagalvoja apie tai, iš kur atsirado interjero dizainas ir kaip jis kito per tūkstančius metų kartu su architektūra. Kaip tai prasidėjo su piešiniais ant sienų, vėliau dekoru ir kuris peraugo į šiuolaikinę, labai specializuotą interjero dizaino specialybę, kuriai reikia ilgų studijų ir patirties.

Šiame straipsnyje aptarsime skirtingas amžių eras ir kaip jos darė įtaką ne tik architektūrai, bet ir interjero dizainas Kaune

Pirmieji įrodymai atsirado tada, kai ankstyvieji priešistoriniai žmonės pirmą kartą pradėjo įsikurti ir formuoti bendruomenes. Nors tuomet pagrindinis dėmesys buvo skiriamas funkcijai ir išgyvenimui, tačiau žmonės, dar gyvendami urvuose dekoravo savo būstą piešiniais ir rūpinosi savo namų priežiūra. Tai tik parodo, kad tai yra vienas pagrindinių instinktų ir mūsų intelekto ženklų.

Taip pat, kai kurios gentys vis dar iki šiol naudoja natūralias medžiagas, tokias kaip, medis ir gyvūnų odos tam, kad sukurtų jaukius ir funkcionalius namus.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
80
Number of Views
673

This is version 2, from 1 year ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch