بهترین تورهای لوکس اسپانیا و تعطیلات

بهترین تورهای لوکس اسپانیا و تعطیلات

بهترین تورهای لوکس اسپانیا و تعطیلات

در یک سفر مستقل A&K، اسپانیا را به همان شکلی که تاپاهای امضا شده آن را تجربه می‌کنید، تجربه کنید - نمونه‌برداری از مناطق و شهرهای مختلف و مزه منحصر به فرد هر کدام.

قیمت تور اسپانیا چقدر است؟

سفر خود را در مادرید، پایتخت پرجنب‌وجوش اسپانیا، مملو از میدان‌های زیبا، فواره‌ها و موزه‌های فراوان - از جمله پرادو معروف، رینا سوفیا و تیسن-بورنمیزا- نخست کنید. مادرید واقعاً در اواخر شب زنده می‌شود و رستوران‌ها اخیرا شروع به جذب جمعیت شام «شب» خود در نزدیک ساعت 11 شب کرده‌اند. این خوراک به راحتی می تواند به جشنی تبدیل شود که لغایت ساعاتی کوچک پیوسته دارد و با نوشیدنی های پس از شام، موسیقی و پایکوبی به اوج خویش می رسد. در بیشتر خیابان‌های قلب شهر قدم بزنید و صدای پرشور گیتار فلامنکو را بشنوید که از رستوران‌ها و بارهای خودمانی بیرون می‌ریزد.

برای تغییر سرعت و یک سفر یک روزه آسان، شهر با دیوارهای سنگی آویلا ارزش توجه دارد. می توانید کلیسای جامع قلعه و وانگهی برخی از کلیساها و صومعه ها را کشف کنید. از مادرید به سمت شرق به سواحل مدیترانه و بارسلونا سفر کنید، شاهکارهای سرشناس ترین معمار کاتالونیایی، آنتونی گائودی، که سبک متمایز و عجیب او تا بی گمان زیادی تحت تأثیر جریان آزاد طبیعت قرار گرفت. در برزن گوتیک شهر، هزارتویی از خیابان‌های پیچ در پیچ را پیاده روی کنید الی به میدان‌های آرام، رستوران‌های عالی و خریدهای شگفت‌انگیز در بوتیک‌های Calle Avinyo و فروشگاه‌های بزرگ‌تر منطقه Calle Portal de l'Angel برسید.

آلکازار باشکوه، طولانی‌ترین کاخ سلطنتی مسکونی در اروپا و معماری شگفت‌انگیزی به سخیف موری، بر فراز شهر سویل خودنمایی می‌کند. مطمئن شوید که کلیسای جامع قرن پانزدهمی خیره کننده را ببینید و در خیابان های باریک و با بوی یاس باریو سانتا کروز، پر از منزل های سفیدپوش، میدان های عجیب و غریب و پاسیوهای پر از گل، پرسه بزنید.

A&K شما را به این زاویه و کناره اسپانیا و بسیاری سایر در یک سفر Tailor Made به مد نظر شما می برد.