خرید سیستم ماینینگ

خرید سیستم ماینینگ

خرید سیستم ماینینگ

خرید سیستم ماینینگ در این مقاله سعی داریم با بررسی ارز دیجیال معروف (بیت کوین ) آشنا شویم و نحوه استخراج این نوع ارز با بهترین دستگاه های asic و با بررسی این نوع دستگاه های بتوانیم بهترید دستگاه ماینینگ را خرید بکنیم

خرید سیستم ماینینگ

بررسی بیت کوین یک ارز دیجیتالی غیر متمرکز است که می توانید مستقیماً بدون واسطه مانند بانک خرید ، فروش و مبادله کنید. ساتوشی ناکاموتو ، خالق بیت کوین ، در ابتدا نیاز به “یک سیستم پرداخت الکترونیکی مبتنی بر اثبات رمزنگاری به جای اعتماد” را توصیف کرد.

خرید سیستم ماینینگ

بیت کوین یک ارز دیجیتال غیر متمرکز :

تک تک معاملات بیت کوین که تا کنون انجام شده است در یک دفتر کل عمومی برای همه در دسترس است و معاملات را معکوس سخت و جعلی را دشوار می کند. این از نظر طراحی: از نظر ماهیت غیرمتمرکز ، بیت کوین ها توسط دولت یا هیچ موسسه صادر کننده پشتیبانی نمی شوند و هیچ چیز نمی تواند ارزش آنها را تضمین کند ، به جز اثبات پخته شده در قلب سیستم.

آنتون موزگووی مدیر عامل شرکت هولی هلد می گوید:

آنتون موزگووی ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت خدمات مالی دیجیتال هولی هلد می گوید: “دلیل ارزش پول این است که ما به عنوان مردم تصمیم گرفتیم که ارزش طلا را داشته باشد.”

بررسی افزایش بیت کوین

از زمان عرضه عمومی آن در سال ۲۰۰۹ ، ارزش بیت کوین به طور چشمگیری افزایش یافته است. هرچند زمانی این سکه زیر ۱۵۰ دلار برای هر سکه فروخته می شد ، اما از ۱ مارس ۲۰۲۱ ، اکنون یک بیت کوین تقریباً ۵۰،۰۰۰ دلار فروخته می شود.

از آنجا که عرضه آن محدود به ۲۱ میلیون سکه است ، بسیاری انتظار دارند که قیمت آن با گذشت زمان افزایش یابد ، به ویژه با توجه به سرمایه گذاران بزرگتر ، سرمایه گذاران نهادی با آن به عنوان نوعی طلای دیجیتالی رفتار می کنند تا از نوسانات بازار و تورم خرید سیستم ماینینگ جلوگیری کند.

بیت کوین چگونه کار می کند؟

بیت کوین بر اساس یک رکورد دیجیتالی توزیع شده به نام بلاک چین ساخته شده است. همانطور که از نامش پیداست ، بلاک چین مجموعه ای از داده های پیوندی است که از واحدهایی به نام بلوک تشکیل شده است که حاوی اطلاعات مربوط به هر تراکنش ، از جمله تاریخ و زمان ، ارزش کل ، خریدار و فروشنده و یک کد شناسایی منحصر به فرد برای هر صرافی است.

خرید سیستم ماینینگ ورودی ها به ترتیب زمان بندی شده و یک زنجیره دیجیتالی از بلوک ها ایجاد می کنند.

گفته استیسی هریس

استیسی هریس ، مشاور Pelicoin ، شبکه ای از خودپردازهای رمزنگاری شده ، می گوید: “هنگامی که یک بلاک به بلاک چین اضافه می شود ، برای هر کسی که مایل است آن را مشاهده کند در دسترس قرار می گیرد و به عنوان یک دفتر عمومی معاملات ارزهای رمزنگاری شده عمل می کند.”

بررسی بلاک چین

بلاک چین غیر متمرکز است ، به این معنی که توسط هیچ سازمانی کنترل نمی شود. بوچی اوکورو ، مدیرعامل و بنیانگذار صرافی ارزهای دیجیتال آفریقایی Quidax می گوید: “این مانند یک Google Doc است که هر کسی می تواند روی آن کار کند.” “هیچ کس مالک آن نیست ، اما هر کسی که پیوندی دارد می تواند در آن سهیم باشد. و همانطور که افراد مختلف آن را به روز می کنند خرید سیستم ماینینگ ، نسخه شما نیز به روز می شود. ”

الگریتم بیت کوین

در حالی که این ایده که هرکسی می تواند بلاک چین را ویرایش کند ممکن است خطرناک به نظر برسد ، اما در واقع آن چیزی است که بیت کوین را قابل اعتماد و امن می کند. برای اینکه بلاک تراکنش به بلاک چین بیت کوین اضافه شود ، باید توسط اکثریت دارندگان بیت کوین تأیید شود و کدهای منحصر به فرد مورد استفاده برای تشخیص کیف پول و معاملات کاربران باید با الگوی رمزگذاری مناسب مطابقت داشته باشد.

بررسی کد ها امنیتی ارز بیت کوین

این کدها اعداد طولانی و تصادفی هستند ، بنابراین تولید آنها به طرز فریبکاری بسیار دشوار است. به گفته برایان لوتی از Crypto Aquarium ، در واقع ، یک کلاهبردار که کد کلید کیف پول بیت کوین شما را حدس زده است تقریباً برابر است با کسی که 9 بار متوالی در قرعه کشی Powerball برنده شده است.

خرید سیستم ماینینگ این سطح از کدهای تأیید بلاکچین تصادفی آماری ، که برای هر تراکنش مورد نیاز است ، خطر انجام معاملات کلاهبردار بیت کوین را تا حد زیادی کاهش می دهد.

استخراج بیت کوین چگونه کار می کند؟

استخراج بیت کوین فرآیند افزودن تراکنش های جدید به بلاک چین بیت کوین است. کار سختی است افرادی که استخراج بیت کوین را انتخاب می کنند از فرایندی به نام اثبات کار استفاده می کنند و از رایانه ها برای حل معماهای ریاضی که تراکنش ها را تأیید می کند ، خرید سیستم ماینینگ استفاده می کنند.

بررسی کد های استخراج شده توسط ماینر ها

کد بیت کوین برای ترغیب ماینرها به ادامه مسابقه برای حل معماها و پشتیبانی از سیستم کلی ، به ماینرها بیت کوین جدید پاداش می دهد. اوکورو می گوید: “اینگونه است که سکه های جدید ایجاد می شود” و تراکنش های جدید به بلاک چین اضافه خرید سیستم ماینینگ می شود.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
20
Number of Views
225

This is version 1, from 5 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch