Dizainas interjero namų ir kotedžų

Interjero dizainas, Interjero dizaino paslaugos

Dizainas interjero namų ir kotedžų

Namo dizainas

Priemiesčio būsto turi daug funkcijų, jos naudojimo ir interjero dizainas. Namo dizainas yra plati koncepcija, įskaitant visą ciklą interjero dizaino, nuo projektavimo iki reorganizavimo ir dekoravimo.

Pagrindinis bruožas namo dizaino dizainas yra darbas, susijęs ne tik su projektavimo, bet ir techninės įrangos paties pastato. Kaimo namas, be tradicinių kambarių ir kambarių butų, dažnai yra katilinė, laiptai, laiptai, baseinas ir pirtis, terasa ir, žinoma, savo, o kartais ne vienas, įėjimas su apylinkes. Mes ne paliesti kraštovaizdžio dizainas, bet dėmesys namas ir Townhouse dizaino projektus.

Kaimo namas dizainas

Kalbant apie įvairių maketų, kaimo sodybos labai skiriasi nuo tipiškų sprendimų įprastinių gyvenamųjų kompleksų. Papildomas namų dizaino bruožas yra kelių aukštų buvimas. Iš pradžių nustatytos architektūros ypatumus, pavyzdžiui, koridorių, miegamieji, gyvenamasis kambarys ir vonios geometrija, nustatyti apribojimus dėl stiliaus sprendimas viso interjero pasirinkimas ir iš karto nustatyti tam tikrą konceptualią atmosferą.

Kalbėdamas apie radikalius pokyčius, turinčius įtakos sienos išmontavimas ir pertvarų įrengimas, dizaineriai visada atsižvelgti į architektūros normas ir technines savybes namuose. Iš namų dizainas orientuota į pokyčius vandentiekio komunikacijų, dujų vamzdžių ir vėdinimo sistemų laidų.

Iš kotedžo dizainas

Kotedžas yra vienas iš priemiesčio būsto veislių, kurios originalo prasme atitiko nedidelį vieno arba vieno ir puse aukštų namas mažas kvadratas su Grand ir techninių įėjimų. Šiuolaikinės supratimas buvo atlikta reikšmingų pokyčių ir paprastai yra susijęs su prabanga kaimo namas.

Interjero dizainas name vyksta taip pat, kaip ir namo dizainas, tačiau pakoreguota atsižvelgiant į plotą, aukštų skaičius ir techninių dokumentų gausa.

Darbo schema

Namų projektavimas kelių lygių procesas: nuo pradinio matavimo patalpų iki galutinio rezultato yra sunkus procesas projektavimo dokumentus ir stilistinę koncepciją. Paprastai, namų projekto dizainas trunka ne mažiau kaip tris mėnesius ir reikalauja aktyvaus dalyvavimo ne tik dizainerių ir klientų, bet ir susijusių specialistų.

Pirmasis etapas apima tikslius matavimus visų patalpų ir galutinio išdėstymo namas dizainas grindžiamas diskusijas su jų pageidavimus savininkams, atsižvelgiant į projektavimo ypatumus kotedžas ir funkcinį potencialą patalpose. Šis darbo etapas yra svarbiausias, nes ji yra "pamatai", dėl kurių visi kiti namai projektavimo dokumentacija bus sukurti.

Antrasis darbo etapas - koncepcijos ir stiliaus sprendimo sukūrimas, būsimo interjero eskizų ir 3D vizualizacijų kūrimas. Remiantis pasirinkta koncepcija, apdailos medžiagos ir virtuvės įranga, grindys yra pasirinktas, lubos ir apšvietimo įtaisai yra suprojektuoti. Būtent šiame etape projektai perkeliami iš teorinės jų dalies į praktinį įgyvendinimą.

Trečiajame etape visi namų projekto techniniai dokumentai jau kuriami. Remiantis šiais brėžiniais, remontas bus atliekamas tiesiogiai, o ši dalis reikalauja aukščiausio laipsnio detalių ir tikslumo. Planai elektrikai, ventiliacija, Santechnika, ryšių sistema-visa tai ir daugiau yra sukurta galutiniame etape namo dizaino projektas ir bus pagrindiniai dokumentai statybos darbus.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
96
Number of Views
1.1k

This is version 2, from 2 years ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch