چاپ ساعت دیواری

در اماکن عمومی مانند مساجد و ادارات دولتی و خصوصی ، کلینیک ها و دانشگاه ها و مدرسه ها و بیمارستان ها و … ساعت دیواری تبلیغاتی ای بر روی دیوار نصب شده است

نگاه کردن دائمی به وسیله‌ای که نام یا برند شما بر روی آن چاپ شده است، به صورت ناخودآگاه وفاداری و حمایت از محصول شما را نشان می‌دهد. به غیر از کاربردی بودن، ساعت دیواری تبلیغاتی شخصی‌سازی شده نسبتا ارزان تر از سایر کالاهای تبلیغاتی هستند. برای کاهش هزینه‌های تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی را به صورت عمده سفارش دهید و سپس نام و برند شرکت خود را چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی کنید. مشتری‌هایی که ساعت‌ دیواری تبلیغاتی شرکت شما را دریافت می‌کنند، مطمئنا به خاطر این هدیه مفید و کاربردی قدردان شما خواهند بود. قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی شاید ارزان تر از بقیه هدایای تبلیغاتی باشد ولی به طور کلی حسن نیت شما را نشان می‌دهد و به نوعی نشانه قدردانی شما از مشتری‌هایتان برای وفاداری به شماست. همچنین به صورت غیر مستقیم از مشتری‌های هدف می‌خواهید محصول شما را تست کنند.

انواع ساعت تبلیغاتی ، یکی از بهترین، کارآمدترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. کاربرد ساعت تبلیغاتی در منزل، شرکت، کارخانه، اتاق های کنفرانس، سالن های همایش و مکان های مختلف روشن می شود. به دلیل دیده شدن ساعت تبلیغاتی، امکان دیده شدن برند و نام کالا نیز افزایش می یابد. ساعت تبلیغاتی هدیه ای مناسب برای قشرهای مختلف جامعه است. انواع ساعت تبلیغاتی، شامل ساعت تبلیغاتی مچی، ساعت تبلیغاتی دیواری و ساعت تبلیغاتی رومیزی می باشد. هر کدام از انواع ساعت های تبلیغاتی دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خودشان هستند. صاحبان برند و کالا می توانند با بودجه ها و هزینه های مختلف، از انواع ساعت تبلیغاتی جهت معرفی برند خود استفاده نمایند.

ساعت دیواری تبلیغاتی، هدیه ای ماندگار و عالی برای کسب و کارها

ساعت دیواری تبلیغاتی انواع مختلفی دارد، صرف نظر از این موضوع که در بازار انواع و اقسام ساعت دیواری موجود است، مهمترین کاربرد ساعت دیواری ، نشان دادن زمان میباشد. البته لازم به ذکر است که ساعت دیواری تنها کاربردش نشان دادن زمان نیست و این ساعت ها ، مانند تابلو هایی زیبا و دلنشین بر روی دیوار نقش میبندند. با این تفاوت که ساعت ، تابلوهایی هستند که برای هر خانه و هر مکانی ضروری میباشند و بایستی متناسب آن مکان انتخاب شوند. دقت نظر و ظرافتی که در ساعت های دیواری بکار میرود هم از لحاظ تکنیکی هم طراحی چشمگیر بوده، یک ساعت میتواند اشیائی کلاسیک و مدرن برای منزل شما به حساب بیاید، لذا اگر سبک دکوراسین داخلی منزل یا محل کار شما لوکس و کلاسیک است، ساعت دیواری ای را انتخاب نمایید که از حالت فضای فانتزی متفاوت تر باشد. در هر دو حالت انتخاب صحیح ساعت دیواری نگاه بیننده را به خود جلب میکند.

در اماکن عمومی مانند مساجد و ادارات دولتی و خصوصی ، کلینیک ها و دانشگاه ها و مدرسه ها و بیمارستان ها و … ساعت دیواری تبلیغاتی ای بر روی دیوار نصب شده است و مشتریان و مراجعه کنندگان بسیاری دارند و این ساعت دیواری های تبلیغاتی ، حیطه تبلیغاتی شان متناسب با همان حوزه خواهد بود . مثلا ساعت دیواری تبلیغاتی در یک نوشت افزار فروشی ، لوگو برند یه خودکار مثل کیان ، بیک ، کنکو و پاپکو و … خواهد بود. حتی در بین ساعت دیواری تبلیغاتی نیز انتخاب مناسب ترین و زیبا ترین بر حسب آن فضا بسیار اهمیت دارد، برای اماکنی با مساحت بزرگتر ، ساعت دیواری های کوچک مناسب نیستند و بالعکس. ما در مجموعه هدایای تبلیغاتی بهارگیفت توانسته ایم انواع مختلف ساعت دیواری تبلیغاتی را با بهترین کیفیت موتور تولید نماییم. مشاهده تعداد زیادی از نمونه کار های خاص ما، دست شما را در انتخاب باز خواهد کرد تا بسته به نیاز و سلایقتان بهترین را انتخاب نمایید. تبلیغات به وسیله ساعت دیواری به قدری جذاب و پر بازده میباشد که این روش تبلیغاتی بیشتر در تبلیغات نمایشگاهی بکار برده میشود.

نکته مهم » چاپ بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی به دو صورت امکان پذیر میباشد:

حالت اول : چاپ لوگو و مشخصات در قسمت های فضای خالی موجود بین اعداد

حالت دوم : چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی به صورت تمام صفحه

تولید ساعت دیواری تبلیغاتی به چه صورت انجام می شود ؟

ساعت دیواری

ساعت تبلیغاتی دیواری ، از انواع ساعت تبلیغاتی به شمار می آید که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. ویژگی بارز ساعت تبلیغاتی دیواری، دیده شدن برند و کالا در هر ساعت شبانه روز و در معرض نگاه افراد بودن است. ساعت تبلیغاتی دیواری به دلیل اینکه علاوه بر نمایش زمان، برند و محصول شما را نیز نشان می دهد، فرصت خوبی است که بتوان با کمترین هزینه، بیشترین و بالاترین نتایج را از تبلیغات بدست آورد. یکی دیگر از ویژگی های ساعت تبلیغاتی دیواری، استفاده از ساعت برای مدت زمان طولانی است. طبق تحقیقات انجام شده، مدت زمان نگهداری از یک هدیه تبلیغاتی به طور متوسط هشت ماه است. ساعت تبلیغاتی دیواری به دلیل کاربرد طولانی مدت، می تواند بیشتر از هشت ماه، در معرض دید و نگاه مخاطبان قرار گیرد.

ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی ، توسط سازندگان مجرب و تولید کنندگان حرفه ای صورت می گیرد. ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی با توجه به سلیقه مشتریان، دارای طرح ها، رنگ ها، مدل ها، جنس ها، اندازه ها و ویژگی های متفاوتی می باشد. جنس ساعت دیواری در فرآیند ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی شامل جنس فلزی، چوبی، پلاستیکی و یا ترکیبی از جنس های مختلف است. معمولاً در ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی، صفحه ساعت تبلیغاتی با رنگ سفید و بدون چاپ در نظر گرفته می شود تا نام برند و کالای خاص در آن چاپ گردد. موتور ساعت دیواری که در مراحل ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی، مورد استفاده قرار می گیرد، از شرکت های مختلفی می باشد که شامل کشورهای تایوان و چین است. با توجه به اینکه ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید، ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت می باشد.

با وجود در دسترس بودن موبایل و ساعت مچی و امکان آگاهی سریع از زمان , ساعت دیواری هم چنان جایگاه ثابتی دارد و از ملزومات هر مکانی ست حتی برای تکمیل دکوراسیون محیط نیز ضروری ست .

وقتی به مشتری خود چنین هدیه با ارزشی مانند ساعت دیواری تبلیغاتی می دهید باعث می شوید هر لحظه نام برند یا مجموعه تان در ذهن او تداعی شود و علاوه بر ان به صورت ناخودآگاه شما را فردی منظم و مقید به زمان تصور کند , غیر از این نیست که هدایای تبلیغاتی ما به دیگران از مجموعه وسایلی انتخاب می شود که خودمان دوستشان داریم و آنها را ارزشمند می دانیم . پس با این هدیه وقت شناس بودن شما به مشتری نشان داده می شود که این امتیاز بزرگی ست و او تشویق به سپردن کار خود به شما یا دریافت خدمات تان می گردد

از طرفی مطمئنا دوست ندارید هدیه تبلیغاتی شما به دیگران پس از مدتی از کار بیافتد یا ظاهر نامناسبی به خود بگیرد که در این صورت چهره شما نیز نزد مشتری مخدوش خواهد شد به این دلیل که او احساس می کند برایش احترام قائل نشده اید و هدف تان صرفا ” مشتری شدن ” او بوده است .اجازه ندهید هیچ چیز باعث تخریب باور مشتری در مورد شما , شخصیت و خدمات تان شود و به یاد داشته باشید همه می توانند وارد دایره مشتریان شما شوند اگر بدانید چگونه رفتار کنید .

به کمک طراحان خلاق , مجموعه ای متنوع از ساعت تبلیغاتی دیواری با کیفیت و ماندگار , در طرح های متفاوت و جذاب برای شما تدارک دیده ایم که نیازهای هر طیف سلیقه ای را برآورده می کند . کافی ست انتخاب کنید و با این هدیه ارزشمند نام خود را ماندگار کنید .

چرا ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی نفیس به شمار می آید؟

هدایای تبلیغاتی نفیس ، انواع هدایای تبلیغاتی است که جهت ارائه به افراد خاصی در موقعیت های شغلی خاص در نظر گرفته می شود. کاربرد هدایای تبلیغاتی نفیس، معرفی نام برند و کالا با اهداء یک هدیه شکیل و چشم نواز می باشد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس، ساعت تبلیغاتی است که می تواند به صورت بسیار زیبایی طراحی و تولید شود. ساعت تبلیغاتی دیواری در صورتی که با عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس عرضه شود، از جنس های با کیفیت و مناسبی تهیه و تولید می شود. همچنین ساعت تبلیغاتی رومیزی نیز می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس شمرده شود که در طرح ها و جنس های مختلفی ارائه می گردد. کارشناسان تبلیغاتی از انواع ساعت تبلیغاتی مچی جهت اهداء به مخاطبان با هدف معرفی برند خاصی استفاده می نمایند.

فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی ، توسط کارشناسان فروش به صورت حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد. از مزایای فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی، می توان به عرضه انواع ساعت تبلیغاتی رومیزی و دیواری اشاره نمود که با قیمت های مناسب به خریداران و مشتریان ارائه می گردد. کارشناسان فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی، با در نظر گرفتن جدیدترین برندها و محصولات، خدمات عرضه انواع ساعت تبلیغاتی با قیمت های مشخص را به خریداران ارائه می نمایند.

ساعت دیواری تبلیغاتی ، نوعی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که دارای کاربردهای زیادی می باشد. امروزه افراد مختلف یک اتاق، سالن و سازمان نیاز به دانستن زمان جهت سامان دهی کارهای تخصصی خود دارند. در صورتی که یک ساعت دیواری تبلیغاتی بر دیوار نصب شده باشد، می تواند علاوه بر رفع نیاز دانستن زمان، موجب شود نام کالا و برند به طور مکرر دیده شود. ساعت دیواری تبلیغاتی توسط کارشناسان تبلیغاتی آماده شده و با توجه به سلیقه مشتریان طراحی و تولید می گردد. تصویر و نام برندی که بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی درج می شود، به صاحبان مشاغل این فرصت را می دهد که محصول خود را به سادگی معرفی نمایند.

تصور کنید مشتری‌های شما چقدر خوشحال می‌شوند وقتی در کنار برخورداری از خدمات خوب شما از هدیه تبلغاتی مثل ساعت دیواری تبلیغاتی دیجیتال باکیفیت‌تان نیز بهره‌مند شوند. گرفتن ساعت دیواری تبلیغاتی چوبی رایگان به مشتری‌ها باعث می‌شود آنها دوباره به خدمات شما رجوع کنند. اینکار همچنین روشی برای تاییدیه محصول‌تان است، به این ترتیب دیگر نیازی به تبلیغات بیشتر نیز نخواهید داشت. مشتری‌هایتان با استفاده از کالاهای تبلیغاتی که شما به آنها داده‌اید، محصول یا خدمات شما را تبلیغ می‌کنند.

یکی از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی که می تواند به مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و برند شما را تبلیغ کند ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. کسانی که این هدیه را دریافت می کنند هر بار که به ساعت دیواری تبلیغاتی با برند شما نگاه می کنند اعتماد بیشتری به کسب و کار شما خواهند داشت.

ما در روز شاید بارها و بارها به ساعت دیواری برای قرارها و زمانبندی کارهایمان نگاه کنیم .در ساعت های تبلیغاتی دیواری میتوان عکس و لوگو و شماره تماس خود را چاپ کرد که در دید عموم باشد .ساعت دیواری را میتوان در شرکتها و مدارس و حتی منازل نیز استفاده نمود

ساعت دیواری تبلیغاتی در سایزها و رنگها و طرحهای متنوع و به سلیقه های متفاوت مشتریان عرضه میگردد.
ساعت دیواری با موتورهای گوناگون بنا به سفارش مشتری تولید میشود: موتورهای تیک تاکی و روانگرد
موتورهای تیک تاکی : بیشتر برای اداره جات و مکانهای شلوغ و پر رفت و امد استفاده میشود موتورهای تیک تاکی در منازل کمتر استفاده میشود چون در سکوت شب با صدای خود باعث آزار میشود .در منزل بیشتر از موتورهای روانگرد استفاده میشود.

ساعت و زمان ها همواره در زندگی بشر نقش مهمی داشته اند. توجه به زمان در قرن ۲۱ از اهمیت ویژه تری برخوردار است. دنیای تبلیغات طیف گسترده ای از ابزارهای بازاریابی را شامل می شود و ساعت ها از این قاعده نیز مستثنی نمی باشند. ساعت های تبلیغاتی امروزه به وفور یافت می شود و هر کدام از آنها برای محیط های مختلفی تعبیه گشته اند. بطور مثال ساعت های دیواری اغلب در فروشگاه ها دیده می شوند و ساعت های رومیزی در ادارات. در این مقاله قصد داریم به مبحث ساعت های دیواری تبلیغاتی بپردازیم. سعی می نماییم طراحی و رنگ بندی این نوع از ساعت ها را در این مقاله شرح و بسط دهیم. با ما همراه باشید.

طراحی ساعت دیواری چگونه انجام می شود؟

برای طراحی چاپ روی ساعت های دیواری تبلیغاتی باید به سه رکن اصلی توجه داشت. نکته ی اول وزن ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. وزن ساعت تبلیغاتی دیواری معمولا باید بین دو الی پنج کیلو باشد. وزن کم را می توان به عنوان یک هشدار در نظر گرفت. این هشدار تنها یک معنی دارد و آن کیفیت پایین ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. بیشتر از پنج کیلو نیز صرف هزینه بوده و سبب می شود استفاده و نصب ساعت دیواری تبلیغاتی با مشکلات عدیده ای روبه رو گردد. نکته مهم بعدی در مبحث طراحی ساعت های دیواری تبلیغاتی، موضوع رنگ بندی ساعت دیواری تبلیغاتی می باشد. ساعت ها زمانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت که جذاب بنظر بیایند. درنتیجه اگر در طراحی ساعت کمی وسواس به خرج ندهید ضرر خواهید کرد.

تمامی شرکت ها سعی می نمایند به وسیله هدایای تبلیغاتی، شرکت خود را نزد مخاطبان خود محبوب نشان دهند. درنتیجه برای جذب مخاطب می بایست به سلایق و خواسته های آنها نیز توجه ویژه ای شود. یکی از خواسته های مشتریان استفاده از رنگ های زیبا و جذاب می باشد.

رکن سوم در مبحث طراحی نحوه ی درج تبلیغات می باشد. گاهی اوقات شما می توانید با فرم هایی متفاوت، برند خود را به یک ساعت تبدیل نمایید. به عنوان مثال نمونه های مختلفی از ساعت های برند اپل در بازار یافت می شود که صفحه اعداد همان سیب معروف کمپانی اپل می باشد. اینگونه ساعت ها هزینه ی بالاتری نسبت به ساعت های عادی داشته و معمولا کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

راه دیگر، استفاده از متون در مرکز ساعت دیواری ساده می باشد. معمولا شرکت ها به دلیل قیمت پایین از ساعت های مدل دوم بهره می برند. در هنگام سفارش ساعت های ساده به این نکته توجه نمایید که لوگو درج شده در مرکز ساعت می بایست بگونه ای متوسط طراحی و درج گردد.
لوگوی کوچک باعث می شود تبلیغ برند شما دیده نشود و بزرگی بیش از حد تنها سبب زشتی ساعت دیواری می گردد.

برای سفارش ابتدا باید با یک طراح صحبت نمایید. طراح از شما سوالاتی را خواهد پرسید. از جمله سوالات اولیه طراح می توان به مبحث وزن و شکل اولیه و رنگ بندی اشاره نمود.
طراحان حرفه ای نمونه هایی برای ارائه به مشتری داشته و از سفارش دهنده می خواهند که با توجه به نمونه های اولیه، طرح مورد نظر خود را انتخاب نماید. بعد از تایید طرح نهایی شما می بایست تعداد مورد نظر خود را اعلام کنید.

قیمت ساعت دیواری چه تاثیری روی ارزان یا حرفه ای بودن آن دارد؟

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان ، همانطور که از نامش پیداست، دارای قیمت های پایین و البته کارکردهای بالا می باشد. از مزایای ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان، هزینه های کم این مدل از ساعت ها است. امروزه کاربرد ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان بسیار زیاد بوده و به وفور، مورد استفاده صاحبان برند قرار می گیرد. ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان، با توجه به سلیقه مشتریان، در اندازه ها، مدل ها، رنگ ها، شکل ها، جنس ها و ویژگی های مختلف تولید و عرضه می شود. قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی ، با توجه به نوع و جنس ساعت دیواری مشخص و معین می شود. کارشناسان تبلیغاتی با توجه به مدل، نوع موتور، جنس بدنه ساعت، اندازه و طرح ساعت، قیمت های مشخصی را در لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی درج می نمایند.

***********************************************************************

کلمات کلیدی :

ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت دیواری تبلیغاتی تهران | ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی ارزان | خرید ساعت تبلیغاتی دیواری | ساعت تبلیغاتی چوبی | ساخت ساعت دیواری | ساعت تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی دیواری | ساعت تبلیغاتی ارزان | چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت های دیواری تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی چوبی | ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی | ساعت تبلیغاتی خام | فروش ساعت تبلیغاتی دیواری | تولید و واردات انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
21
Number of Views
431

This is version 1, from 10 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch