Roletai Klaipėdoje

Free Non-Disclosure Agreement

Roletai PRO


Roletai Klaipėda, pagaminti iš audinio, yra puikus pakaitalas ir alternatyva horizontaliems ir vertikaliems žaliuzių tipams. Žinoma, tokios roletai neturi galimybės reguliuoti saulės spindulių srauto (žaliuzės sumaniai su tuo susidoroja), tačiau jų ypatingas unikalumas yra tai, kad jie glaustai derinami su užuolaidomis ir situacija kambaryje.

Šiuolaikinėje rinkoje yra daug įvairių tekstūrų ir spalvų audinių ritininių žaliuzių. Tokio produkto kaina praktiškai nesiskiria nuo horizontalių ir vertikalių modelių kainų. Tai daugiausia priklauso nuo gamintojo prekės ženklo, gamybai naudojamos medžiagos, taip pat nuo drobės tankio ir tekstūros.

Audinių ritininių žaliuzių veislės svetainei

Pasirinkus ritinines žaliuzes gyvenamajame kambaryje, būtina atsižvelgti ne tik į kambario interjerą, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į kambario kvadratūrą, kurioje pusėje yra langas.

Roletai Klaipėdoje skirstomi į kelias grupes, kurių kiekviena puikiai tiks į kambarį:

Atvira sistema. Jį sudaro laipsniškas užuolaidos apvija ant mažo veleno. Veleno montavimo sistema gali būti dedama tiek ant kiekvienos sekcijos, tiek visiškai esanti ant visos angos.

Minimalios detalės ir paprastas veikimas daro šį modelį vienu populiariausių ir populiariausių tarp mūsų klientų.

Uždara yra pažangesnė sistema. Jį sudaro velenas, esantis dėžutėje. Šioje roletų versijoje naudojami specialūs vertikalūs kreiptuvai, užtikrinantys lygumą atidarymo metu.

Medžiagos, iš kurių siuvamos žaliuzės, yra specialiai mokomos, o proceso metu jos impregnuojamos. Impregnavimo užduotis yra suteikti audiniui antibakterinę apsaugą, atsparumą išblukimui, purškimui ir riebalų kaupimuisi (kai ritininis žaliuzės kabo virtuvėje). Apdorotas sandariai taip pat nesuglamžo.

Mūsų parduotuvėje galite rasti atspindinčių roletų. Jų tikslas yra užkirsti kelią ultravioletinių spindulių įsiskverbimui į kambarį (kol kambarys neįkaista, bet ilgą laiką išlaiko normalią oro temperatūrą). Tai labai naudinga tiems, kurie šeimoje turi mažų vaikų.