دوربین سیم کارت خور چیست؟

ین سیم کارت خور به عنوان یکی از انواع دوبین های مداربسته است. دوربین سیم کارت خور در واقع یک سیستم امنیتی است و شما می توانید از آن در محیط های استفاده کنید. دوربین سیم کارت خور دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها برای استفاده از آن ها و کاربردهای شما مناسب هستند دوربین خودرو هوشمند . در این مطلب تمامی اطلاعات لازم در مورد این سوال که دوربین سیم کارت خور چیست را برای شما عزیزان ارائه کرده است. آیا می دانستید برای دوربین های سیم کارت خرید در... show more

دوربین سیم کارت خور به عنوان یکی از انواع دوبین های مداربسته است. دوربین سیم کارت خور در واقع یک سیستم امنیتی است و شما می توانید از آن در محیط های استفاده کنید. دوربین سیم کارت خور دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها برای استفاده از آن ها و کاربردهای شما مناسب هستند دوربین خودرو هوشمند . در این مطلب تمامی اطلاعات لازم در مورد این سوال که دوربین سیم کارت خور چیست را برای شما عزیزان ارائه کرده است. آیا می دانستید برای دوربین های سیم کارت خرید در ادامه مزایا و معایب دوربین های سیم کارت خور می پردازیم.

دوربین سیم کارت خور چیست؟
دوربین سیم کارت خور از انواع دوربین های مداربسته با ضبط تصاویر محیط تحت پوشش به صورت 24 ساعته است. این نوع دوربین امکان نظارت بر مکان مورد نظرتان را برای شما فراهم می کند. دوربین سیم کارت خور می تواند در محیط های تجاری و در خیابان ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرد. بهترین دوربین سیم کارت خور شما باید برای هر کدام از این محیط ها دوربین مداربسته ای مناسب را با همان محیط تهیه کنید. خرید دوربین سیم کارت خور ، زیر مجموعه ای از دوربین مداربسته کنترل از راه دور است.دوربین های سیم کارت خور جایگزین مناسبی برای دوربین های PoE و دوربین های بی سیم سنتی هستند. این دوربین ها برای ثبت تصاویر به وای فای نیاز ندارند. بنابراین این دوربین مدار بسته به جای اتصال به وای فای می تواند از اتصال اینترنتی شبکه های تلفن همراه استفاده کند.

دوربین سیم کارت خور چیست؟

ویژگی های دوربین سیم کارت خور
دوربین سیم کارت خور یکی از انواع دوربین هایی است که با استفاده از آن می توانید از طریق اینترنت 3G یا 4G تصاویر ضبط شده خود را ارسال کنید. با استفاده از این نوع دوربین شما دیگر نیازی به دستگاه ضبط تصاویر NVR یا DVR تصویر. دوربین سیم کارت خور بدون نیاز به کابل کشی و از طریق اتصال بی سیم تصاویر ضبط شده را برای شما ارسال می کند. بیشتر این نوع دوربین ها علاوه بر اسلات سیم کارت، دوربین خورشیدی امکان اتصال از طریق کابل شبکه را نیز دارا دارند. علاوه بر اسلات مربوط به سیم کارت، دوربین سیم کارت خوراسلات رم نیز دارند و می توانند تصاویر را بر روی حافظه جانبی خود ذخیره کنند.
دوربینی که دارای اسلات سیم کارت است می تواند فیلمبرداری و عکس برداری از منطقه تحت پوشش را برای شما انجام دهددوربین خودرو. این نوعقابلیت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. از معایب این قابلیت می توانم به این مورد اشاره کنم که اگر دوربین شما برود یا مورد آسیب قرار گرفتن آرشیو تصاویر شما از بین خواهند رفت.
دوربین سیم کارت خور بعد از تصاویر برای شما این امکان را دارد که می توانید از طریق ارتباط با تصاویر اینترنتی را برای شما به سیستم عامل ویندوز، مک، IOS و اندروید انتقال می دهد. شما در هر نقطه ای از دنیا هستید فروش دوربین سیم کارت خور که با دسترسی به اینترنت و از طریق لپتاپ یا گوشی همراه می توانید تصاویر ضبط شده و زنده خود را چک کنید.
در کنار حذف هزینه های مربوط به کابل و کابل کشی و همچنین دستگاه های ضبط تصاویر، توجه داشته باشید که این دوربین با سیم کارت اینترنت کار می کند و تصاویر را از طریق آن شامل هزینه های مخابراتی ارسال می کند.
با دوربین سیم کارت خور امکان ارسال تصاویر از طریق سیم کارت زمانی انجام می شود که آنتن دهی اینترنت شما، مطلوب باشد. شبکه آنتن دهی موبایل و اینترنت پرسرعت 3G و 4G به همه جا راه پیدا کرده است.
دوربین های مداربسته از طریق آداپتور یا منبع تغذیه مرکزی کار می کنند و برخی از این دوربین ها دارای باتری داخلی هستند. از مدل های دوربین مداربسته سیم کارت خور که برای محیط های رو باز مورد استفاده قرار می گیرند،قیمت دوربین مداربسته با استفاده از صفحه های خورشیدی (سولار)، برق مورد نیاز خود را تامین می کنند.
قابلیت کنترل از راه دور برای دوربین های سیم کارت خور به کاربران این امکان را می دهد که با توجه به نیازشان دوربین خود را کنترل کنند. وجود دوربین های مداربسته سیم کارتی بلندگوی و میکروفن داخلی که امکان ایجاد ارتباط دو طرف را برای شما فراهم می کند.

قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور
دوربین های مداربسته ای که دارای اسلات سیم کارت هستند رنج قیمتی متنوعی دارند. تفاوت قیمت این دوربین ها به دلیل امکانات مختلف است دوربین شلنگی . توصیه شما باید ابتدا با توجه به نوع استفاده از امکانات مورد نیازتان را تعیین کنید و سپس اقدام به انتخاب مدل مناسب با آن کنید

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
22
Number of Views
84

This is version 1, from 2 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch