معرفی دستگاه ماینر

معرفی دستگاه ماینر

معرفی دستگاه ماینر

معرفی دستگاه ماینر در این مقاله سعی بر این داریم که دستگاه ماینر و ارز دیجیتالی که توسط دستگاه ماینر بررسی کنیم شرکت آسرا ترند سعی بر این دارد که بتواند در زمینه ارز دیجیتال و دستگاه ماینر فعالیت بسزایی انجام بدهد و بتواند کمکی در این زمینه به علاقمندان ارز دیجیتال بکنند و مقالات و مفید و موئثری بصورت دانشگاهی برای شما ارائه دهد

معرفی دستگاه ماینر

در دهه گذشته ، ماشین هایی که شبکه بیت کوین را حفظ می کنند ، از نظر تکنولوژیکی سریع توسعه یافته اند تجهیزات استخراج (دستگاه های ماینینگ )از ویژگی های اساسی موفقیت( شبکه بیت کوین) است زیرا این ماشین ها تعیین می کنند که آیا کارهایی که ماینرها انجام می دهند برای آنها سودآور است یا خیر – یعنی محاسبات مورد نیاز برای تعبیه بلوک های معاملات در بلاک چی معرفی دستگاه ماینر را انجام میدهد

معرفی دستگاه ماینر

تاریخچه تجهیزات

تاریخچه تجهیزات استخراج بیت کوین همچنین توضیحی کلیدی است که چرا فعالیت استخراج در طول سالها به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است. صنعت معدن( ارز دیجیتال) همچنان در حال تکامل است ، هرچند نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد توسعه آن در حال کند شدن است.

تاریخچه فناوری استخراج بیت کوین

در زیر نگاهی داریم به تاریخچه کامل فناوری استخراج بیت کوین ، و اینکه نوآوری ها در آینده به کدام سمت می روند.

CPU Mining

در ۳ ژانویه ۲۰۰۹ ، خالق نام مستعار ساتوشی ناکاموتو اولین بلوک بیت کوین را استخراج کرد. به عنوان تنها معدنچی در شبکه بیت کوین در آن زمان ، ناکاموتو برای راه اندازی بلاک چین بیت کوین نیازی به تجهیزات تخصصی نداشت. او توانست با استفاده از یک رایانه شخصی معمولی ،معرفی دستگاه ماینر بلاک های بیت کوین ایجاد کند.

نحوه استخراج اولیه بیت کوین

رایانه هایی که برای مرور اینترنت ، راه اندازی Microsoft Word و تعدادی دیگر از برنامه های کاربردی بی شمار مورد استفاده قرار می گیرند ، همه دارای چیزی هستند که به آن واحد پردازش مرکزی (CPU) می گویند. این دستگاه ها نحوه پردازش و اجرای دستورات روی رایانه را کنترل می کنند. به دلیل عدم وجود رقابت ماینر در روزهای اولیه بیت کوین ، انرژی محاسباتی مورد نیاز برای ایجاد بلوک های جدید و کسب پاداش های استخراج می تواند به راحتی در دستگاه های CPU پردازش شود.

و در طی مدت زمان

سخت افزار مورد نیاز برای استخراج سکه های جدید با گذشت زمان تکامل یافت و استخراج کنندگان جدید به شبکه بیت کوین پیوستند و معرفی دستگاه ماینر برای پاداش بلاک رقابت کردند.

GPU و FPGA Mining

اولین نوآوری عمده در سخت افزار استخراج بیت کوین بلافاصله پس از ایجاد ارزش بازار برای بیت کوین بوجود آمد.در 22 مه 2010 ، برنامه نویس رایانه Laszlo Hanyecz مبلغ 10،000 BTC را برای دو پیتزای Papa John پرداخت کرد. ارزش پیتزاها حدود 25 دلار بود. بر اساس اطلاعات ارائه دهنده ارزهای رمزنگاری شده Coin Metrics ،معرفی دستگاه ماینر قیمت بازار بیت کوین در ماه جولای به حدود 8 سنت رسید. زمانی که قیمت بیت کوین در اکتبر 2010 به 10 سنت رسید ، اولین دستگاه ماینینگ که از واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) استفاده می کرد ، توسعه یافت.

بررسی دستگاه های CPU

برخلاف CPU ها ، دستگاه های GPU برای انجام طیف محدودی از کارهای محاسباتی بهینه شده اند. GPU ها که در اصل برای برنامه های بازی ساخته شده بودند ، در محاسبه عملیات ریاضی ساده به طور موازی ، نه یک به یک ، به منظور ایجاد هزاران پیکسل تصویر حساس به زمان ، برتری دارند.معرفی دستگاه ماینر همچنین می توان این دستگاه ها را برای محاسبه سایر عملیات ریاضی مانند عملیات مورد نیاز برای استخراج بیت کوین جدید برنامه ریزی کرد.

بررسی ماشین های استخراج رمز ارز

براساس تجزیه و تحلیل مدیرعامل شرکت مشاوره معدن Navier ، جاش متنیک ، نوآوری در استخراج GPU ، یعنی استخراج بیت کوین بر روی دستگاه GPU ،معرفی دستگاه ماینر باعث تولید بلاک های بیت کوین و کسب پاداش بلوک به طور متوسط ​​تقریباً شش برابر کارآمدتر شد. برای دستیابی به این کارآیی ، یک دستگاه GPU متوسط ​​تنها دو برابر دستگاه CPU متوسط ​​هزینه دارد.

در نتیجه

این افزایش بهره وری به سرعت در سال بعد ، در سال 2011 ، تحت الشعاع قرار گرفت ،معرفی دستگاه ماینر زمانی که برنامه ریزی (FPGA) دقیقی برای استخراج بیت کوین مدل سازی شدند.

GPU

طبق محاسبات FPGA قادر است عملیات ریاضی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین را دو برابر سریعتر از GPU با درجه بالا محاسبه کند. با این حال ، ساخت این دستگاه ها بیشتر کار می کند. FPGA ها نیاز به پیکربندی در دو سطح نرم افزاری و سخت افزاری دارند ، بدین معنا که دستگاه ها باید طوری برنامه ریزی شوند که کد سفارشی را اجرا کنند و همچنین برای اجرای کارآمد آن کد معماری شده باشند.معرفی دستگاه ماینر این قابلیت تنظیم اجزای سخت افزاری در FPGA است که باعث می شود این نوع دستگاهها برای استخراج بیت کوین بهتر از GPU بهینه شوند.

استخراج ASIC

سومین نوآوری عمده در استخراج بیت کوین به احتمال زیاد نیازمند بیشترین منابع اختصاص داده شده ، زمان و توسعه است. به جای تغییر پارامترهای نرم افزاری و سخت افزاری ماشین های موجود ، تلاش برای ایجاد یک ماشین کاملاً جدید که فقط بیت کوین را استخراج کند و بالاخره این موضوع بسیارنتیجه داد در سال ۲۰۱۳ ، معرفی دستگاه ماینر یک تولید کننده سخت افزار رایانه مستقر در چین به نام Canaan Creative اولین مجموعه مدارهای مجتمع مخصوص برنامه (ASIC) را برای استخراج بیت کوین منتشر کرد.

استخراج ASIC

بررسی دستگاه Canaan Creative

این دستگاه ها برخلاف CPU ها ، GPU ها و FPGA ها در ابتدا برای استخراج بیت کوین طراحی شده بودند. این بدان معناست که تمام اجزای سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه های ASIC از پیش طراحی شده و بهینه شده اند تا محاسبات لازم برای ایجاد بلوک های جدید بیت کوین را محاسبه کنند. معرفی دستگاه ماینر افزایش کارایی ASIC ها را نمی توان با هیچ یک از دستگاه های عمومی تر قبل از آن مطابقت داد.

بررسی عملکرد شرکت Canaan Creative

در حالی که Canaan Creative اولین تولید کننده بیت کوین ASIC بود ، بقیه مانند MicroBt-Bitmainهمچنین نسخه های جدیدی از دستگاه های استخراج بیت کوین ASIC با سخت افزار پیشرفته ارائه کرد. یکی از قابل توجه ترین تحولات در فناوری استخراج ASIC از سال 2013 ، کاهش مداوم در اندازه تراشه ها بوده است. اندازه تراشه های ASIC که با اندازه 130 نانومتر در سال 2013 شروع به کار کردند ، معرفی دستگاه ماینردر آخرین مدلهای سخت افزاری به میزان قابل توجهی کوچک شده و به 7 نانومتر رسیده است.

در دستگاه های بیت کوین مهم ترین قسمت دستگاه :

بدون یک فناوری بنیادی جدید ، معدنچیان بیت کوین به زودی رقابت خود را بر اساس سخت افزار و تجهیزات متوقف خواهند کرد ، معرفی دستگاه ماینر همانطور که در دهه گذشته چنین بود.اهمیت اندازه تراشه به بازده استخراج باز می گردد. هر چه سطح تراشه ASIC وسیع تر باشد ، کانال های ارتباطی آن بزرگتر است و بنابراین برق بیشتری برای انتقال داده ها بر روی سطح آن لازم است. طبق محاسبات متنیک ، یک دستگاه استخراج بیت کوین ASIC امروزه 100 میلیارد برابر سرعت متوسط ​​CPU در سال 2009 است.

به گفته راکش کومار :

راکش کومار ، دانشیار مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه ایلینوی ، معتقد است که عامل محرک قوی تکامل سخت افزار استخراج در طول سالها از زمان ایجاد بیت کوین معرفی دستگاه ماینر ، افزایش ارزش دلار بیت کوین بوده است ، که استخراج را به فعالیتی پردرآمد تبدیل کرده است. هرچه ارزش بازار پاداش های بلوکی بیشتر باشد ، بازدهی بیشتری برای نوآوری در فناوری معدن وجود دارد که ضمن کاهش هزینه های عملیاتی ، حاشیه سود کارگران را افزایش می دهد.

آینده استخراج بیت کوین

از سال 2015 ،معرفی دستگاه ماینر کاهش اندازه تراشه در دستگاههای استخراج بیت کوین ASIC کندتر و چشمگیرتر از سال 2013 و 2014 بوده است. علاوه بر این ، از اولین استخراج کننده بیت کوین ASIC فناوری جدیدی برای افزایش بهره وری استخراج به همان شیوه استخراج GPU وجود ندارد. برای استخراج CPU یا استخراج FPGA برای استخراج GPU بود.

یکی از بهترین مدل برای استخراج بیت کوین

معرفی دستگاه ماینر Bitmain Antminer S17 Pro.کومار گفت: “ما به محدودیت های اساسی برخورد می کنیم.” این یک مشکل در کل صنعت است ، نه فقط استخراج [بیت کوین] ، معرفی دستگاه ماینر بلکه کل صنعت نیمه هادی … ما به نوع جدیدی از دستگاه نیاز داریم. ”

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
8
Number of Views
107

This is version 1, from 2 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch