دستگاه ماینر چیست

دستگاه ماینر چیست

دستگاه ماینر چیست

دستگاه ماینر چیست به احتمال زیاد شما عبارت “استخراج بیت کوین” را می شنوید و ذهن شما شروع به پرسه زدن به خیال غربی از کلنگ ، خاک ، و غنی کردن آن می کند. همانطور که پیداست ، این قیاس چندان دور نیست.استخراج بیت کوین توسط رایانه های قدرتمندی انجام می شود که مسائل پیچیده ریاضی را حل می کند. این مشکلات آنقدر پیچیده است که نمی توان آنها را با دست حل کرد و به اندازه ای پیچیده است که حتی از رایانه های فوق العاده قدرتمند نیز مالیات می گیرد.

دستگاه ماینر چیست

استخراج بیت کوین فرآیند ایجاد بیت کوین جدید با حل یک معمای محاسباتی است.استخراج بیت کوین برای حفظ دفتر معاملاتی که بیت کوین بر اساس آن است ، ضروری است.طی چند سال گذشته کارگران معدن با استفاده از ماشین آلات پیچیده دستگاه ماینر چیست برای سرعت بخشیدن به عملیات معدن بسیار پیچیده شده اند.

دستگاه ماینر چیست

بررسی استخراج بیت کوین

نتیجه استخراج بیت کوین دوگانه است. اول ، وقتی رایانه ها این مشکلات پیچیده ریاضی را در شبکه بیت کوین حل می کنند ، بیت کوین جدیدی تولید می کنند (برخلاف زمانی که یک عملیات استخراج طلا را از زمین استخراج می کند). و دوم ، با حل مسائل محاسباتی ریاضی ، استخراج کنندگان بیت کوین با تأیید اطلاعات تراکنش ، شبکه پرداخت بیت کوین را قابل اعتماد و دستگاه ماینر چیست امن می کنند.

تراکنش بیت کوین

وقتی شخصی بیت کوین را به هر جایی ارسال می کند ، به آن تراکنش می گویند. معاملات انجام شده در فروشگاه یا آنلاین توسط بانکها ، سیستمهای فروش و رسیدهای فیزیکی ثبت می شود. استخراج کنندگان بیت کوین با جمع آوری تراکنش ها در “بلاک” و افزودن آنها به یک پرونده عمومی به نام بلاک چین ، به همان چیزی می رسند. دستگاه ماینر چیست سپس گره ها سوابق آن بلوک ها را حفظ می کنند تا بتوان آنها را در آینده تأیید کرد.

بررسی استخراج بیت کوین

وقتی استخراج کنندگان بیت کوین یک بلاک جدید از تراکنش ها را به بلاک چین اضافه می کنند ، بخشی از وظیفه آنها این است که از صحت این تراکنش ها اطمینان حاصل کنند. به طور خاص ، استخراج کنندگان بیت کوین مطمئن می شوند که بیت کوین تکراری نیست ، یک ویژگی منحصر به فرد از ارزهای دیجیتال به نام دوبار هزینه کردن.

امنیت در استخراج بیت کوین

اطلاعات دیجیتالی را می توان به آسانی تکثیر کرد ، بنابراین با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی ، این خطر وجود دارد که مصرف کننده بتواند از بیت کوین خود کپی تهیه کرده و آن را در حالی که هنوز نسخه اصلی را نگه داشته است به شخص دیگری دستگاه ماینر چیست ارسال کند.

برررسی سیستم استخراج ارز دیجیتال

این سیستم تا حدود ۲۱۴۰.۳ ادامه خواهد داشت. در آن زمان ، ماینرها برای پردازش تراکنش هایی که کاربران شبکه پرداخت خواهند کرد ، پاداش دریافت خواهند کرد. این هزینه ها اطمینان می دهد که معدنچیان هنوز انگیزه ای برای استخراج و حفظ شبکه دارند. دستگاه ماینر چیست ایده این است که رقابت برای این هزینه ها باعث می شود که پس از اتمام نصف شدن هزینه ها پایین بماند.

در نتیجه

این نصف ها نرخ ایجاد سکه های جدید را کاهش می دهد و بنابراین عرضه موجود را کاهش می دهد. این می تواند پیامدهایی برای سرمایه گذاران ایجاد کند زیرا دارایی های دیگر با عرضه پایین – مانند طلا – می توانند تقاضای زیادی داشته باشند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این نرخ نصف ، تعداد کل بیت کوین در گردش به ۲۱ میلیون می رسد و این ارز را به طور کامل محدود و به دستگاه ماینر چیست مرور بالقوه ارزشمندتر می کند.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
6
Number of Views
126

This is version 1, from 2 months ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch