Langų tamsinimas

Profesionalus langų tamsinimas Klaipedoje, tamsinimo plėvelės pardavimas, Sistemos Klaipeda

Sistema Klaipėda atlieka profesionalią darbo su tonavimo automobilių langai. Mes siūlome platų spektrą sertifikuotų paslaugų lengvatine kaina. Mes įdarbinti patyrę meistrai, kurie kruopščiai atlikti kiekvieną darbo etapą pagal glass toning medžiagos ir individualių savybių kiekvieno automobilio gamintojas reikalavimus.

Kaina tonavimo automobilis priklauso nuo kėbulo automobilio tipo, plėvelės versija ir tonuoti elementų skaičius. Dėl informacijos apie paslaugų kainą, apsilankykite svetainėje.

Sistemos Klaipeda atlieka platų automatinio tonavimo paslaugas bet markės įvairių kūno variantų.

Mes atliekame šių tipų darbą:

  • Automobilio langų tamsinimas atliekamas patyrusių specialistų iš mūsų bendrovės pagal GOST reikalavimus. Daugeliu atvejų, darbo metu, mes ne ardyti durų apdailos, todėl neįtraukti visus galimus teiginius iš pardavėjų naujų automobilių. Aukšta automobilio tonavimo kokybė ir minimalūs terminai yra pagrindiniai mūsų degalinės privalumai.
  • Mūsų automobilių langu tamsinimas Klaipeda meistrai naudoja išskirtinai aukštos kokybės Amerikos LLumar plėvelės. Tai leidžia klientams suteikti ilgalaikę garantiją tiek įdiegtų filmų, tiek atlikto darbo metu.


Kaip vyksta langų tamsinimas automobilio stiklo procesas?

Technologinis mašinos paruošimo ir filmo taikymo procesas yra sumažinamas iki kelių operacijų nuosekliai atliekamų veiksmų, pvz.:

  • Stiklinių sandariklių pašalinimas iš durelių
  • Stiklo paviršiaus valymas ir tvarkymas specialiomis priemonėmis;
  • Iškirpimo atspalvių plėvelę norimo dydžio ir šildyti jį;
  • Antrasis stiklo valymas;
  • Tiesioginis plėvelės taikymas specialiu įrankiu;
  • Išlyginimas ir džiovinimo polimerinės plėvelės.


Jei reikia aukštos kokybės tamsintas automobilis Klaipėdoje - kontaktai sistemos Klaipėda! Išankstinis registravimas ir konsultacijos atliekamos telefonu.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
90
Number of Views
573

This is version 1, from 2 years ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch