انواع ماشین شارژی

انواع ماشین شارژی

انواع ماشین شارژی

چه چیزهایی با باتری تغذیه می شوند؟

بسیاری از این موارد را ممکن است فقط با نگاه کردن به گوشه ها-کناره ها منزل پیدا کنید.

دستگاه های موبایل. باتری ها انرژی طیف گسترده ای از نمونه ها نوین را تامین می کنند.

دوربین ها

اقلام کوچک خانگی

لوازم خانگی.

کامپیوترهای قابل حمل

اسباب بازی ها و بازی ها.

ابزارهای شارژی

ساعت و ساعت.

چه دستگاه هایی نباید از باتری های قابل شارژ استفاده کنند؟

دستگاه‌هایی که در درازا موعد از شارژ کمی استفاده می‌کنند، مثل ساعت دیواری، کنترل از طریق بعید تلویزیون و آشکارسازهای دود، مکان‌های مناسبی برای قرار دادن باتری‌های قابل شارژ نیستند، زیرا باتری‌های قابل شارژ با گذشت سررسید شارژ خود را از دست می‌دهند، چه کاربرد شوند یا نه. برای تعویض باتری های قابل شارژ به طور منظم (و چه بسا نه...). چیزهای دیگری که به نظر می رسد باید باتری های قابل شارژ باشند، ولی این طور نیستند عبارتند از: اعلام حریق، مهار از طریق دور، و دیگر ابزارها کوچک دیگر.

قرار دادن وسایل شارژی غیر ضروری در وسایل خطرناک فقط باعث از شغل افتادن آنها می شود. اگر مطمئن نیستید که آیا دستگاه شما به باتری قابل شارژ بیچارگی دارد یا خیر، عبارت «باتری باره نیاز» را به چهره آنلاین جستجو کنید یا با سازنده تماس بگیرید تا بدانید چگونه باید آن را خارج از شبکه تغذیه کنید.

بهتر است دستگاه هایی که به باتری دربایستن دارند را از منابع گرما و رطوبت دور نگه دارید لغایت از آفت به دستگاه و خود باتری جلوگیری شود. باتری ها برای تاثیر باید خشک نگه داشته شوند و دمای بالا نیز می تواند درازا عمر آنها را تفریق دهد. باتری ها نیز هرگز نباید پایین هر مقدار آب غوطه ور شوند. این برای آنها بسیار مضر است.

باتری های قابل شارژ هرگز نباید پس از بیرون شدن از دستگاه شارژشان دور ریخته شوند. این فرمایش منجر به برباد دان غیر بایسته منابع ارزشمند خواهد شد.

قبل از خرید جایگزین های جدید، دانستن عدد و ساخت لوازم خانگی که از باتری های قابل شارژ کاربرد می کنند مهم است.

مزایا و معایب باتری های قابل شارژ چیست؟

به یک دلیل، باتری های قابل شارژ برای محیط زیست بهتر از باتری های یک بار مصرف هستند. نه فقط می توان از آنها بهره‌گیری دوباره کرد، بلکه آشغال های کمتری در طویل مدت فرآوری می کنند. این فرمایش به گزیده تر در باره دستگاه های پرمصرف که باتری ها را با سرعت اخطار دهنده ای مصرف می کنند صادق است. به عنوان مثال، باتری آیفون 7 چنانچه به زودی پس از خرید آن جایگزینی نشود، سریع‌تر خالی می‌شود، زیرا باتری‌های حقیر زیادی در تو آن وجود دارد که نمی‌توانند آنقدر شارژ شوند الی مجدد بهره‌گیری شوند.

عیب اصلی باتری های قابل شارژ خرج آنهاست. آنها به ازای هر یکتا گنجایش ذخیره سازی گران تر هستند، ولی درازا عمر اکثریت نیز دارند پس در درازا موعد ارزان تر می شوند. به همین علت بخردانه است که از باتری‌های قابل شارژ در جایی که خرج آن اهمیتی ندارد یا مهم نیست، مثل گجت‌هایی که انتظار دارید چندین سنه یا بیشتر عمر کنند، بهره‌گیری کنید. باتری‌های یک‌بار مصرف معمولاً وقتی آنها را در مقادیر بسیار خریداری می‌کنید ارزان‌تر هستند تا بها هر یکتا را تفریق دهید.

نکته سایر گونه شارژی است که باتری شما اخذ می کند. باتری های قابل شارژ را می تاب به دو شیوه مختلف شارژ کرد: دستی و خودکار. شارژ دستی مستلزم آن است که کابل شارژر را به باتری و دستگاهی که آن را صریح می کند وصل کنید الی زمانی که «Full» روی صفحه نمایش داده شود. عملکردهای شارژ اتوماتیک راه‌های دیگری برای تعیین موعد احتیاج به شارژ باتری پیدا می‌کنند و می‌توانند آن‌قدر تند این کار را سپریدن دهند که ممکن است آن را از دست بدهید.