Langų tamsinimo paslaugos

Kuris tamsinimas yra geriausias automobilių: pasirinkimo galimybes ir patarimus iš praktikų

Kuris tamsinimas yra geriausias automobilių: pasirinkimo galimybes ir patarimus iš praktikų

Prieš tonavimo automobilis turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į "teisingą" filmo pasirinkimas. Tuo pačiu metu kiekvienas pagrindinis kriterijus bus kitoks. Kai kuriems tai yra kaina, už kitą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių arba tam tikrų stiprumo indikatorius. Dažniausia priežastis yra išvaizdos pasikeitimas, automobilio grožis. Bet kuriuo atveju, yra keletas variantų, todėl jums reikia susipažinti su visais, kad patenkinti jūsų poreikius, kiek įmanoma.

Langų tamsinimo paslaugos

Graži išvaizda, tamsinimas atlieka praktinį komponentą. Jei nelaimingas atsitikimas ar akmuo hitai stiklo, jis bus ne pertraukos į mažus gabaliukus su sužeisti keleivius rizika. Plėvelės (bet ne visi) bus apsaugoti nuo ultravioletinės šviesos ir tiesioginių saulės spindulių. Kai kurie filmai padės sumažinti kabinos temperatūrą keliais laipsniais, o šaltuoju laiku išlaikyti šiltas.

Atspalvių tonavimo laipsnis matuojamas procentais. Kuo mažesnis skaičius, tuo tamsesnis plėvelės. Pravažiavus 50-100%, beveik neįmanoma nustatyti tonavimo ant akies buvimą. Pagal galiojančius įstatymus, jūs turite teisę naudoti 75% nuo priekinio stiklo ir lengvesni Plėvelės, ir priekinėje pusėje-70% ar daugiau (niekas negali matyti). Todėl, "pagal įstatymą" ant priekinio langų prasminga klijai tik skaidrų aterm plėvelę, kuri bent nuo saulės ir karščio apsaugos. Leidžiama įdėti tamsiai juostelės ties priekinio stiklo viršuje, bet įdėti tokį atspalvį leidžiama ne platesnė nei 14 cm aukščio.

Langų tamsinimas plėvele Lietuvoje

Jungtinės Amerikos Valstijos yra aiškus ir neginčytinas toningo filmų gamybos lyderis. Kaip rodo praktika, kokybės filmus reikėtų pasirinkti tarp amerikiečių prekinių ženklų: Llumar, Ultra Vision, SunTek, ASWF, Armolan, Johnson, 3M. Šis sąrašas gali būti skiedžiamas Indijos bendrovė Sun Control ir korėjiečių Nexfil, kurie turi produktų kokybę, taip pat aukščio. Biržinė įmonė turi nusistovėjusius gamybos procesus ir vertina savo pavadinimą. Todėl perkant, patikrinkite, ar sertifikatų, kad nebūtų paleisti į netikrą.

Priešingai visiems yra Kinijos plėvelės. Jo pagrindinis privalumas yra kaina. Pagrindinis trūkumas yra visa kita. Silpnas stiprumas, prasta apsauga nuo saulės ir montavimo problemų (ne lengviausia klijuoti procesą, lūžimus ir blogas klijai) dažnų filmų palydovus iš Kinijos. Tai rekomenduojama naudoti tik kaip laikiną variantą dėl riboto biudžeto automobilių tiuningo.

Langu tamsinimas Klaipeda

Jei finansai yra labai ribotas, jūs netgi galite pažvelgti į Kinijos filmo kryptį. Tiesiog nereikia klijuoti save - kančia, naudoti lipdukus paslaugas (iš jų galite reikalauti pašalinti defektus). Jei esate sąmoningai pasirengę trumpą gyvenimą ir laipsniškai nuostolių spalvos, tai gali būti jūsų pasirinkimas.

Dažytos plėvelės iš "žinomų" gamintojų iš ankstesnės sekcijos išsiskiria geriausia jėga ir lengvai klijuoti iš Kinijos. Galite pasirinkti brangesnį filmą ir prijungti jį patys. Už tuos pačius pinigus jūs gausite geresnį produktą automobiliams.

Kitas lygis yra visų veislių metalo plėvelių: spalvos, gradientas arba tiesiog juodas. Be to, keičiant išvaizdą "apkrova" yra apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir gero patvarumo (galite tikėtis 5-6 metų). Tačiau dėl šių savybių turės mokėti papildomai. Geri meistrai gali įdėti spalvotą plėvelę beveik bet kokį piešinį (stovi airbrushing lygiu). Jei esate pasirengę mokėti 30% Extra už geresnį produktą, imtis Glass glass toning Plėvelės pagamintas su purslai technologija.

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
158
Number of Views
911

This is version 3, from 2 years ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch