طراحی و پشتیبانی سایت

طراحی و پشتیبانی سایت

طراحی و پشتیبانی سایت

طراحی و پشتیبانی سایت : با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت.

در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

طراحی و پشتیبانی سایت

طراحی سایت اختصاصی تهران

هر چه این سایت کامل تر زیباتر و استانداردتر باشد احتمال موفقیت آن در فروش بالاتر است. سایت های فروشگاهی معمولا به درگاه های بانکی متصل می شوند تا یک کاربر بلافاصله بعد از انتخاب محصول خود بتواند به آسانی وجه آن را از طریق درگاه بانک پرداخت نماید. در این دسته از سایت ها راحتی و آسان بودن دسترسی کاربران بسیار حائز اهمیت است. زیرا اگر فروشگاه اینترنتی شما دارای هزاران محصول باشد و دسته بندی مناسبی نداشته باشد، به طور قطع یک شکست بزرگ در بیزینس شما حاصل می شود.

پشتیبانی طراحی سایت تخصصی و حرفه ای

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار، ارتقا و توسعه سایت در آینده است. در طراحی سایت های اختصاصی و کدنویسی شده، این پشتیبانی با سرعت و سهولت بیشتری انجام می گردد و تمام امکانات درخواستی شما قابل پیاده سازی است. برای این منظور چنانچه مشتریان ما درخواست هایی برای توسعه داشته باشند که خارج از قرارداد هست، این درخواست ها با کمال میل و در سریعترین زمان انجام می شود و به صورت نفر ساعت هزینه آن محاسبه می گردد.

مزایای پشتیبانی سایت

در طراحی و پشتیبانی سایت موارد زیر برای سایت حاصل می شود:

 • نگهداری و تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سایت
 • بروزرسانی ماژول های جدید جهت افزایش و رضایت بیشتر کاربران
 • برطرف کردن مشکلات احتمالی ایجاد شده برای راندمان بالاتر و موثرتر
 • بروزرسانی محتوای سایت طبق آخرین الگوریتم های گوگل

  مزایای پشتیبانی سایت

هدف از طراحی و پشتیبانی وب سایت

امروزه فروشگاههای آنلاین ، فروش اینترنتی و تبلیغات فضای مجازی همگی جزئی لایــنفک از زندگی و تجارت امروز میباشد . ســــاخت وب سایت یکی مهمترین مشخصه های تجارت مــــوفق و به عنوانی اعتــبار یک شرکت یا فرد در عرصــه بازار حساب میشود .

گوگل به عنوان بالاترین مرجع بررسی و اعتبارسنجی در ایــنترنت و همچنین بزرگترین موتور جستجو همواره در حال بررسی سایتها میباشد ، قدمت سایت ، محتوای مناسب و کاربردی و بروزرسانی مرتب باعث ارتقاء رتبه سایت و در نتیجه اعتبار شرکت یا فرد صاحب آن میشود. برای اطلاع از خدمات طراحی سایت و قیمت طراحی و پشتیبانی سایت با دولوپرس پرو تماس حاصل فرمایید .

نحوه پشتیبانی طراحی سایت

بعد از اتمام طراحی سایت مشکلات احتمالی پیش خواهد آمد که سایت نیاز به پشتیبانی خواهد داشت. در حالتی که یک فرد سایت را طراحی میکند به خاطر رسمی نبودن قرارداد یا ثابت نبودن شرایط کاری فرد، پشتیبانی سایت عمدتاً با مشکل مواجه میشود. حتماً این موضوع را از خیلی ها شنیدید یا شاید برای خودتان پیش آمده که فرد طراح سایت به کشور دیگر مهاجرت کرده یا دیگر کار طراحی سایت انجام نمی دهد یا اصلاً فرد طراح سایت در دسترس نیست و امکان پاسخگویی ندارد.

نداشتن خدمات پشتیبانی مناسب باعث میشود رفته رفته سایت طراحی شده از کارکرد خارج شود و استفاده لازم را نداشته باشد. پشتیبانی طراحی سایت یک عامل مهم برای قدرتمند بودن شرکت طراحی و پشتیبانی سایت است. این مورد بسیار خطرناک را جدی بگیرید.

نحوه پشتیبانی طراحی سایت

لیست خدمات پشتیبانی سایت

 • بارگذاری و اپلود محتوا
 • تولید محتوا با استاندارد سئو
 • نصب انواع ماژول ها
 • طراحی و ریدیزاین صفحات
 • اپدیت cms ها و ماژول ها
 • رفع مشکل امنیتی و فنی
 • پشتیبانی 24/7
 • گرفتن بک اپ به طور منظم
 • سیستم مدیریت یکپارچه

سخن آخر

در صورتی که به دنبال یک تیم حرفه ای برای طراحی و پشتیبانی سایت خود هستید ، با ما تماس بگیرید.

منبع : طراحی سایت در دولوپرس پرو