Sistemosklaipeda.com - laiko patikrintas patikimumas!

Sistemosklaipeda.com - laiko patikrintas patikimumas!

Visi specialistai baigė visą mokymo kursą dėl dujų įrangos įrengimo ant bendrovės LANDIRENZO, LOVATO, AEB, PRINS, BRC, LANDI, TARTARINI, ZAVOLI, TOMOSETTO automobilio ir yra aukštos kokybės specialistai remonto ir įrengimo LPGs.

Mes ne tik parduoti ir įdiegti dujų įrangą automobiliams, atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą GBO, bet taip pat stengiamės sukurti palankiausias sąlygas mūsų klientams.

Centras suskystintų naftos dujų sistemos, automobilių, remonto ir diagnostinių medžiagų sistemų, pardavimo komponentų.

Duju irangos montavimas

Centras duju irangos montavimas suskystintų naftos dujų sistemos, automobilių, remonto ir diagnostinių medžiagų sistemų, pardavimo komponentų.

Įrengimas dujų įranga visada sąmoningas ir pasverti sprendimą, bet vairuotojas, kad nori taupyti pinigus ant kuro.

Mes įdiegti GBo automobilių, atlikti garantinį ir pogarantinis aptarnavimas LPG. Atliekame purkštuvų diagnostiką, purkštukų plovimą

Mūsų įmonė siūlo platų paslaugų įrengimas ir reguliavimas dujų įranga.

Įranga gali būti įdiegta tiek vidaus automobilių, ir užsienio automobilių. Produktai pagal šių markių turi puikių techninių parametrų ir tinka 4-, 5-ir 6-ir 8-cilindrų mašinos. Darbo atlikimo laikotarpis priklauso nuo ATS tipo. Vidutiniškai diegimo procesas užtrunka nuo 2-3 valandų iki 1 darbo dienos.

Įmonė įdiegia LPG, kuri atitinka kliento poreikius ir išlaiko optimalias išlaidas. Įrengimo GBO procesas yra sudėtingas technologinis procesas, kuris reikalauja specializuotos įrangos ir žinių, todėl geriau patikėti dujų įrangos montavimas profesionalų komanda.

Sistemos Klaipėda

Įmonė Sistemos Klaipėda įdiegia GBO, kuri atitinka kliento poreikius ir išlaiko optimalias išlaidas. Įrengimo GBO procesas yra sudėtingas technologinis procesas, kuris reikalauja specializuotos įrangos ir žinių, todėl geriau patikėti dujų įrangos montavimas profesionalų komanda.

Dujų įranga reikalauja kvalifikuotas montavimas ir kompetentinga tarnyba! Aukštas kokybės kontrolės laipsnis garantuoja LANDIRENZO, LOVATO, AEB, PRINS ir BRC sistemų patikimumą.

Pagrindinė kompanijos "Sistemos Klaipėda" veikla – tai suskystintų dujų (propanas-Butanas) pirmojo, antrojo, ketvirtojo, kartos (paskirstytosios dujos) įpurškimo automobilių su benzininiais varikliais įrengimas.

Verslo klientų (taksi, autotručių, automobilių gamyklų, transporto bendrovių) atveju galima apsilankyti kliente instaliavimo ir techninės priežiūros įrangoje Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Kviečiame bendradarbiauti!

Public Document

Number of times Signed
0
Number of Saves
0
Number of Downloads
155
Number of Views
1.5k

This is version 2, from 3 years ago.

Suggest changes by making a copy of this document. Learn more.

Create Branch