دستگاه ماینر خانگی

دستگاه ماینر خانگی

دستگاه ماینر خانگی

دستگاه ماینر خانگی راه های بی شماری برای کسب درآمد با رایانه وجود دارد ، اما در حال حاضر چند مورد به اندازه استخراج ارز رمزنگاری جالب و سودآور وجود ندارد. عدم تمرکز پول منجر به هجوم طلای دیجیتالی شده است ، زیرا افرادی که در استخراج ارز دیجیتال فعالیت میکنند چگونه این افراد ارز دیجیتال را استخراج میکنند و خرید و فروش آن را انجام میدهند

آیا هنوز سودآور است؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که درست مانند شتابزدن به کالیفرنیا ، خرید یک اسباب بازی و سوار شدن بر خر بر روی تپه ها ، استخراج ارز رمزنگاری شده یک قمار است. حتی در بلاک چین های مبهم ، هزاران ماینر برای یافتن هش برنده با یکدیگر مسابقه می دهند. هرچه رقابت بیشتر باشد ، چالش دشوارتر است و اگر برنده نشوید ، زمان و انرژی واقعی هدر می رود.

دستگاه ماینر خانگی

انتخاب ارز دیجیتال

اولین تصمیمی که باید بگیرید این است که در واقع چه ارزهایی را استخراج می کنید. این بر هر تصمیم دیگری که می گیرید تأثیر می گذارد و به خودی خود یک سوال پیچیده است. شما باید ارزش پول و پاداش بلاک را در برابر سختی هش و تعداد ماینرهای دیگر که به دنبال جایزه هستند ، در نظر بگیرید. هرچه مسابقه دشوارتر باشد ، دستگاه ماینر خانگی شما نیاز به سیستم بالاتری دارد.

جنبه سرمایه گذاری

شما همچنین باید جنبه سرمایه گذاری معادله را در نظر بگیرید. برخی از ماینینگ را می توان با رایانه شخصی که قبلاً استفاده می کنید انجام داد ، اما در بیشتر موارد جدی گرفتن در مورد ماینینگ به این معنی است که می خواهید در یک سیستم هدفمند سرمایه گذاری کنید. این به معنای صرف پول واقعی است و بسته به ارز مورد نظر شما و میزان رقابت شما می تواند از صدها تا دهها هزار دلار متغیر باشد.

برررسی سرمایه گذاری

البته ، این فقط یک سرمایه گذاری اولیه است. هزینه روزانه ، تلفات افزایشی ، برق مبباشد. پرتاب کردن هش ها در تریلیون در ثانیه باعث می شود که یک دکل سخت برق گرسنه شود و حتی استخراج متوسط ​​نیز می تواند تأثیر قابل توجهی در قبض برق شما داشته باشد. بنابراین نه تنها باید به عملکرد دکل خود توجه داشته باشید ،دستگاه ماینر خانگی بلکه باید سود خود را در برابر افزایش قبض برق خود نیز متعادل کنید.

سایت اسرا ترند

اگر هنوز رمز ارز مورد علاقه خود را انتخاب نکرده اید یا حتی اگر انتخاب کرده اید ، توصیه می کنیم یک ماشین حساب معدن را بررسی کنید. www.asratrade.com سایت اسرا ترند به شما کمک میکند که شما بتوانید بهترین ارز دیجیتال و دستگاه ماینر خانگی استخراح رمزارز خود را با محاسبه میزان هش و قدرت آنها. حتی می تواند قیمت برق منطقه شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

بررسی استخراج رمز ارز

این مهم است که به خاطر داشته باشید که راه های بیشتری برای کسب درآمد از استخراج طلا وجود دارد. وقتی بقیه برای حفاری به تپه ها می روند ، می توانید از فروش بیل پول زیادی بدست آورید. ما البته شما را تشویق به ساخت بیل نمی کنیم (این یک بازار اشباع شده است) ، نه ما می گوییم راه هایی وجود دارد که می توانید دکل بسازید و قدرت هش رایت خود را به شخص دیگری بفروشید یا اجاره دهید. برداشتن برخی از ریسک ها از معادله اگرچه پاداش را نیز کاهش می دهد.

آنچه شما نیاز دارید:

لیست واقعاً کوتاه است. برای حفظ ارز خود به یک کیف پول رمزنگاری نیاز دارید. برای انجام این کار به نرم افزار استخراج نیاز دارید. و البته شما به قدرت هش ریت احتیاج دارید ،دستگاه ماینر خانگی یا از شخص دیگری خریداری شده است یا توسط دکل معدن خود تولید شده است میتوانید استفاده کنید

نرم افزار برای رمز نگاری :

بیایید با نرم افزار شروع کنیم زیرا احتمالاً این استرس ترین تصمیمی است که شما باید بگیرید. تقریباً همه آنها رایگان هستند و همه نسخه های مشابهی را انجام می دهند ، اما هنوز مواردی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. ارز مورد استفاده شما بسیار مهم است زیرا به نرم افزاری نیاز دارید که بتواند آن ارز را استخراج کند. همچنین برخی از برنامه ها ویژگی ها و سفارشی سازی هایی را ارائه می دهند که به طور جهانی در دسترس نیستند. با سازگاری ارز شروع کنید و از آنجا تصمیم بگیرید.

کیف پول چیست؟

شما نمی توانید بیت کوین را در یک تشک قدیمی فرو کنید . اگر می خواهید کلید سکه خود را ایمن نگه دارید ، به نوعی فضای ذخیره سازی نیاز دارید. اساساً دو نوع ذخیره سازی برای انتخاب وجود دارد و در حالی که مطمئناً یکی از دیگری ایمن تر است ، هیچ کدام هنوز کامل نیستند.

ذخیره سازی سرد

به دستگاه ماینر خانگی های ذخیره سازی فیزیکی واقعی اشاره دارد. از آنها به عنوان سردخانه یاد می شود زیرا آفلاین هستند و به صورت خودکار از راه دور قابل دسترسی نیستند. این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند Litecoin شما را هک کرده و سرقت کند. آنها از رمزهای عبور خود نیز محافظت می کنند که امنیت آنها را مضاعف می کند. با توجه به این موارد ، شما باید به سازگاری بین کیف پول و ارز خود توجه داشته باشید.

ذخیره اطلاعات فیزیکی نیز شما را در معرض احتمال فساد قرار می دهد و برخلاف پول سنتی ، فساد ارزهای دیجیتال معمولاً به ثروت کمتری منجر می شود.

امنیت کیف پول

بیشتر کیف پول های رمزنگاری شبیه یک درایو فلش نیستند ، بنابراین می توانید آنها را به راحتی با خود در هر کجا که پرسه می زنید ، ببرید. کوچک بودن و به راحتی قابل حمل مانند Ledger Nano S یا BC Vault One عالی است ، اما این بدان معناست که می توانید پول خود را به روش قدیمی از دست بدهید.

به معنای واقعی کلمه ، کیف پول خود را گم کنید. تصور کنید یک درایو انگشت شست از جیب شما در Uber خارج می شود ، اما به جای از دست دادن نسخه دیجیتال Alita: Battle Angel که هرگز از خانه خارج نمی شوید ، در عوض چندین هزار دلار ارز رمزنگاری شده از دست می دهید. تراژدی بزرگتر کدام است؟ کی میتونه بگه؟

بررسی امنیت در ارز دیجیتال

از طرف دیگر ذخیره سازی داغ تماماً دیجیتالی است و در عین حال که امنیت آن را به طور کلی کاهش می دهد ، تجارت و مبادله را نیز بسیار راحت تر می کند. نرم افزارهایی مانند coindirect یا برنامه هایی مانند Trust امنیت را جدی می گیرند و باز هم ، اگر مقدار کمی ارز را با هر فرکانسی جابجا می کنید ، آزادی و انعطاف پذیری ارائه شده توسط این گزینه های دیجیتال ممکن است تصمیم درستی برای شما باشد.

فقط به یاد داشته باشید که درباره هزینه های معامله مربوط به هر کیف پول تحقیق کنید و دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که با ارز مورد استفاده شما کار می کند.

چه چیزی وارد دکل می شود؟

سه دسته اصلی برای دکل های استخراج ، CPU ، GPU و ASIC (مدار مجتمع مخصوص برنامه) وجود دارد. درست مانند هر چیز دیگری ، بزرگترین عامل در انتخاب دکل مناسب ارزهایی است که می خواهید استخراج کنید. روزی روزگاری ، شما می توانید بیت کوین را فقط با CPU در دسکتاپ خود و یک چشمک در چشم خود استخراج کنید.

در حال حاضر تعداد بسیار کمی از ارزها را می توان با چنین قدرت پردازشی پیش پاافتاده استخراج کرد و اگر می خواهید بیت کوین را به طور خاص استخراج کنید ، به یک دستگاه ماینر خانگی هدفمند چشمگیر نیاز خواهید داشت.

CPU

استخراج CPU تقریباً همان چیزی است که به نظر می رسد. شما از قدرت پردازشی CPU خود برای تولید هش استفاده می کنید.در چند سال پیش خوب بود ، اما با محبوبیت بیشتر استخراج رمزنگاری ، در رقابت نیز رشد کرد و هیچ چیز مانند پیشرفت فناوری مانند رقابت ایجاد نمی شود. CPU شما به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتوانید یک ASIC هدفمند یا یک دستگاه ماینر خانگی استخراج با شش پردازنده گرافیکی اصلی را محاسبه کنید.

CPU

بررسی ارز در برابر ASIC مقاوم میباشند

گفته می شود که ارزهایی وجود دارد که سعی می کنند ازدستگاه ماینر خانگی های استخراج ارز معمولی در برابر طبقه بندی کامل توسط کسانی که قادر به خرید اسباب بازی های بزرگتر هستند محافظت کنند. Monero یکی از این ارزها است. آنها خود را “مقاوم ASIC” در تلاش برای حفظ رمزنگاری خود تا حد ممکن غیر متمرکز و برابری طلب می دانند.

برررسی انواع CPU برای استخراج رمزارز

بدیهی است که یک CPU سطح بالا مانند AMD Ryzen Threadripper 3990X استاندارد طلایی است. شصت و چهار هسته و 128 آن کار زیادی را انجام می دهند ، اما این حافظه ذخیره سازی عظیم 253 مگابایتی L3 است که واقعاً به هشریت اجازه پرواز می دهد.

این می تواند 64 MH تولید کند که در مقایسه با سایر دستگاه ماینر خانگی هایی که در یک ثانیه به آن ها می پردازیم زیاد نیست ، اما استخراج ارز مناسب که بیش از حد کافی برای رقابت است. البته مزیت استخراج CPU این است که این سرمایه گذاری هنوز برای رایانه شما مفید است ، حتی اگر استخراج PAN تمام نشود.